ozzy56 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 pokud syčí, tak je to ta hadička mezi vývěvou a posilovačem, nebo posilovač brzd (ten černý hrnec) po jejich výměně si brzdu zkus při pomalé jízdě, protože lidé, kteří jsou zvyklí na tvrdý pedál jsou zpravidla velmi překvapeni, jak to najednou brzdí Citovat
Dark69 Odesláno 24. říjen 2015 Autor Odesláno 24. říjen 2015 Vdaka za rady kluci zajtra rano dam dole sanie, bateriu a skontrolujem tu hadicku snad to bude len ona Citovat
ozzy56 Odesláno 24. říjen 2015 Odesláno 24. říjen 2015 ta hadička má na obou stranách stejné pojistky, jako hadice palivové (zmáčknout pojistku na koncovce hadice a vytáhnout) Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) Dnesny vysledok: Rozobrate pol auta, nervy v tahu K veci: Z vyvevy ide cez podtlakovu hadicku vzduch do posilovaca. Ak nastartujem bolo pocut ako syci, tlaci vzduch. Takze toto bude v poriadku. Lenze nasiel som jednu zo zadu deravu hadicku, na posilovaci. Co to presne je? Prikladam foto: Po poskladani vsetkeho naspät nastal dalsi problem. Ak vypnem motor a vytiahnem klucik, ostane bzucat podtlak, musim odpojit nejaku podtlakovu hadicku. Vyjde vonku vzduch a je ok. Co sa stalo? Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem Dark69 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 skus to uplodovat jeste jednou ta fotka je dost malinka Citovat
ozzy56 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 vývěva netlačí vzduch, ale vyrábí PODTLAK pro posilovač brzd, nemůžeš to slyšet Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 vývěva netlačí vzduch, ale vyrábí PODTLAK pro posilovač brzd, nemůžeš to slyšet Ked som odpojil tu podtlakovu hadicku z posilovaca brzd a prilozil na nu palec, bolo citit ako tlaci vzduch a aj pocut. Alebo to tahalo? Samozrejme auto bolo nastartovane. Teraz si ma zmotal hehe Citovat
ozzy56 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 odpojit u posilovače,nastartovat a přiložit třeba prst--musí ti ho vcucnout (podtlak) Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 Presne to som urobil a vzduch tlacilo, nechapem tomu. Normalne som to pocul aj.....A ta foto co som pridal, co su to za hadicky? Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 Nikto nevie co su to za hadicky na tom obrazku?? Citovat
Guest Sale Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 Není to moc vidět, ale ten posilovač má zpětný ventil a ty hadičky jsou na něj asi napojené, čili pokud je něco děravé, tak to správně nefunguje. Zpětný ventil je průchodný směrem od posilovače. Vývěva jej nadzvedne a vytváří podtlak, po stopnutí se ventil uzavře a drží podtlak. Takže tu hadičku musíš vyměnit a mělo by to být v pořádku. Přístup by k tomu měl být od spolujezdce po sundání krytu pod úložnou přihrádkou. Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 Tie 2 hadicky su napojene na nejaky senzor a to je cele nasrubovane na drziaku posilovaca brzd, preto neviem co to je a ci to ma suvis s brzdami.. Najprv musim toto zistit... A spätny ventil je trochu vyssie, nevidno ho a do neho ide len jedna hadicka.. Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) daj vin mozno sb nieco ukaze vypada to na nejaky eletroventil Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 daj vin mozno sb nieco ukaze vypada to na nejaky eletroventil VF33HRHSB82922904 skus to najst dik Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 pozriem ,nechcem kecat ale asi to je snimac diferencie FAP filtru Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) jj je to ono http://autosales.by/katalog/datchik/datchiki-davleniya/datchik-raznosti-davlenij/psa-citroen-fiat-lancia-puegeot-4/psa-citroenfiat-peugeot-lancia-9662143180-nuovo-scudo-2007-nuovo-ulysse-2001-phedra-2001-c3-ii-c4 takze s vyvevou ani posilovacom to nema nic Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 Diki moc takze nemusim sa tym trapit nakolko uz nemam fap. Teraz este vyriesit ten podtlak, ako inak by sa dala este odskusat podtlakova vyveva? Z konektora z vyvevy idu este 2 tenucke podtlakove hadicky, snad nejaka moznost tu este bude.. Inak ked som mal dole tu podtlkaovu hadicku co ide do posilovaca tak bolo v nej kusok oleja, a taktiez kusok oleja bolo nad brzdovym pedalom na tej manzete... Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) no uz ti tu pisali chlapci stiahnut hadicku od posilovaca natocit motor a musi ti to cucat prst ked ho tam prilozis a ked chces presne tak napojit tam vakuometer jaky podtlak robi , fukat ti to nemoze jak ti tu pisali to si musel nieco ine odpojit a testovat hadicka na posilovaci je vlavo hore na fotke ju nevidim je to tam tmave ,vidim tam len obrysy toho spetneho ventilu na ktory je hadicka napijena ci neni nahodov odtial vytiahnuta nevidno to proste bud to skontroluj alebo lepsie odfot Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Dark69 Odesláno 25. říjen 2015 Autor Odesláno 25. říjen 2015 Presne som to urobil, a bolo pocut len sycanie urcite... Asi to budem musiet zas odpojit a pozriet Citovat
krtek 2 Odesláno 25. říjen 2015 Odesláno 25. říjen 2015 (upraveno) pretlak aj podtlak sycia ty tam daj prst na koniec hadicky ci ti ho cuca alebo tlaci Upraveno 25. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.