Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

pokud syčí, tak je to ta hadička mezi vývěvou a posilovačem, nebo posilovač brzd (ten černý hrnec)

 

po jejich výměně si brzdu zkus při pomalé jízdě, protože lidé, kteří jsou zvyklí na tvrdý pedál jsou zpravidla velmi překvapeni, jak to najednou brzdí :papa

Odesláno (upraveno)

Dnesny vysledok: Rozobrate pol auta, nervy v tahu  :D  

K veci: Z vyvevy ide cez podtlakovu hadicku vzduch do posilovaca. Ak nastartujem bolo pocut ako syci, tlaci vzduch. Takze toto bude v poriadku.

Lenze nasiel som jednu zo zadu deravu hadicku, na posilovaci. Co to presne je? Prikladam foto:

 

dsc005zyz.jpg

 

Po poskladani vsetkeho naspät nastal dalsi problem. Ak vypnem motor a vytiahnem klucik, ostane bzucat podtlak, musim odpojit nejaku podtlakovu hadicku. Vyjde vonku vzduch a je ok. Co sa stalo?

Upraveno uživatelem Dark69
Odesláno

vývěva netlačí vzduch, ale vyrábí PODTLAK pro posilovač brzd, nemůžeš to slyšet :bojim

Ked som odpojil tu podtlakovu hadicku z posilovaca brzd a prilozil na nu palec, bolo citit ako tlaci vzduch a aj pocut. Alebo to tahalo? Samozrejme auto bolo nastartovane. Teraz si ma zmotal hehe

Odesláno

Není to moc vidět, ale ten posilovač má zpětný ventil a ty hadičky jsou na něj asi napojené, čili pokud je něco děravé, tak to správně nefunguje. Zpětný ventil je průchodný směrem od posilovače. Vývěva jej nadzvedne a vytváří podtlak, po stopnutí se ventil uzavře a drží podtlak. Takže tu hadičku musíš vyměnit a mělo by to být v pořádku. Přístup by k tomu měl být od spolujezdce po sundání krytu pod úložnou přihrádkou.

Odesláno

Tie 2 hadicky su napojene na nejaky senzor a to je cele nasrubovane na drziaku posilovaca brzd, preto neviem co to je a ci to ma suvis s brzdami.. Najprv musim toto zistit...

A spätny ventil je trochu vyssie, nevidno ho a do neho ide len jedna hadicka..

Odesláno

Diki moc  :potlesk takze nemusim sa tym trapit nakolko uz nemam fap.

 

Teraz este vyriesit ten podtlak, ako inak by sa dala este odskusat podtlakova vyveva? Z konektora z vyvevy idu este 2 tenucke podtlakove hadicky, snad nejaka moznost tu este bude.. Inak ked som mal dole tu podtlkaovu hadicku co ide do posilovaca tak bolo v nej kusok oleja, a taktiez kusok oleja bolo nad brzdovym pedalom na tej manzete...

Odesláno (upraveno)

no uz ti tu pisali chlapci stiahnut hadicku od posilovaca natocit motor a musi ti to cucat prst ked ho tam prilozis a ked chces presne tak napojit tam vakuometer jaky podtlak robi , fukat ti to nemoze jak ti tu pisali to si musel nieco ine odpojit a testovat 

 

hadicka na posilovaci je vlavo  hore na fotke ju nevidim je to tam tmave ,vidim tam len obrysy toho spetneho ventilu na ktory je hadicka napijena

 

ci neni nahodov odtial vytiahnuta nevidno to proste bud to skontroluj alebo lepsie odfot

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...