Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Petr 406 red

:o tak to tedy čumím:o Taky bych se chtěl takhle svést ale ne s mým autem:D

Mno ono by to s tím tvým ani takhle pěkně v zatáčce nejezdilo;)

[upravil dne 24/11/05 Crack]

Odesláno
Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Petr 406 red

:o tak to tedy čumím:o Taky bych se chtěl takhle svést ale ne s mým autem:D

Mno ono by to s tím tvým ani takhle pěkně v zatáčce nejezdilo;)

[upravil dne 24/11/05 Crack]

To asi ne ale ani to nechci zkoušet je mi ho lito:D

Odesláno
Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Petr 406 red

:o tak to tedy čumím:o Taky bych se chtěl takhle svést ale ne s mým autem:D

Mno ono by to s tím tvým ani takhle pěkně v zatáčce nejezdilo;)

[upravil dne 24/11/05 Crack]

To asi ne ale ani to nechci zkoušet je mi ho lito:D

joo tak to jsme dva komu by byli líto se svým autem takhle jezdit:D
Odesláno
Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Petr 406 red

:o tak to tedy čumím:o Taky bych se chtěl takhle svést ale ne s mým autem:D

Mno ono by to s tím tvým ani takhle pěkně v zatáčce nejezdilo;)

[upravil dne 24/11/05 Crack]

To asi ne ale ani to nechci zkoušet je mi ho lito:D

joo tak to jsme dva komu by byli líto se svým autem takhle jezdit:D

:super:super

Odesláno

Pohoda, odnese to sem tam nějakej silentblok, sem tam nějakej chladič, pokud to má viskospojku, sem tam prdel auta nebo čumák (když se to přežene), ale jinak je to skvělá zábava... Akorát občas kapku drahá :papa

Odesláno

Ludweek: To je vlastně pravda, mu tlačí zezadu na kufr, to jsou pak starty.

Já s mojí 1,8 D atmosférou ve dvou lidech mám pocit, že když mně někdo chytne na kufru za stěrač, tak se nerozjedu ..;):cool:

Odesláno

To je právě tak... Na zadním stěrači mám přivázanej byč a když potřebuju, tak si prásknu a divil by ses, co dokážou dvě kobylky navíc. Jen to ted v zime tak nevynikne, pač se mi furt voblíkaj do nějakejch hadrů a už to neni taková paráda. :mrk:mrk:mrk

TO Ladis: - s těma špekama bacha! Jestli si to náhodou přečtou, taxeš do druhýho dne na dně slapský přehrady....:myslim:myslim:myslim

Odesláno

Hicsy, aby ses nedivil ty, až si náááhodou přečtou, jak máš na stěrači přivázanej bič a když potřebuješ, práskneš, atd atd....aby si pak holky něco takovýho nepořídily na tebe, na doma :D :D :D

Odesláno

To Netopírka:

Já se ho radši ptát nebudu... Já z něj měl strach už jako 5ti letý dítě, natož teď. Osobně proti netpírům nemám zhola nic a konzumaci tohoto živočišného druhu v rámci pobavení plebsu a utužení vlastní image mi přijde poněkud v rozporu s tím, čemu se říká slušné vychování, zejména přihlédnu-li ke skutečnosti, že i třídní blb ze základky Prošek nic podobného nepraktikoval. Nechápu tedy, jaké popudy jej k tomu vedli, či jaké cíle sledoval... Domnívám se tedy, že Ozzyho řezáky zakousnuté do krční tepny pánů Paroubka, Grosse, Rátha, či Škromacha by byl počin nejen divácky atraktivní, ale zejména obecně užitečný a tímto činem by se jistě - alespoň v rámci ČR - vynesl na bodované příčky popularity na několit volebních období.

To? ke kauze Netopír...:D:D:D

Odesláno

Sikovna slecna .. :). Ani tomu autu moc nedavala (kdyz se podivate na otackomer), jsou, myslim si, horsi strelci, ktery tohle neustale resej na hranici omezovace :(.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...