Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je nutny pas pro dítě na Slovensko ?


Recommended Posts

Odesláno

V Jeseníkách Ti nejspíš poradí Láďa.

 

Já můžu doporučit Lesní bar nad Lipovou (https://lesnibar.wordpress.com/ ). Líbilo se mi na Čertových Kamenech, na Rejvízu (hospoda s vyřezávanýma židlema i vycházka k mechovému jezírku). Taky jsem slyšel, že za vidění stojí Dlouhé stráně (přečerpávací elektrárna), ale tam jasem nebyl.
Kousek od Jeseníků jsou Velké Losiny, kde je jediná ruční papírna v Evropě - taky stojí za vidění.

Odesláno

Pokud jedeš do Beskyd , tak tu toho je hodně na prohlídku . Záleží po čem jdeš no .

Pustevny - pěšky,autem,lanovkou ( dolů na koloběžce ) pěkný výlet pro rodinu , socha radegasta atd..

Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm ( dá se to stihnout za jeden den s Pustevnama ) 

Pod Pustevnama nebo pak v Rožnově p.R. jsou lanové dráhy pro děcka ( Gibon .. ) 

Kempy tady jsou . Přes léto je hodně akcí ( Rožnovské dny guláše a piva , ve Valašském Meziříčí pak guláš fest , v Rožnově pak ještě Folkrokování atd atd.. )

 

Kdyžtak napiš , poradím

 

Odesláno
:xvul to venomcz: Buďte rádi, že jste z Pastvin odjeli. Obec po dnešní noční bouřce údajně na týden bez proudu. Silnice okolo přehrady uzavřená z důvodu popadaných stromů. Byl to tady sajgon.
Odesláno

Nepovídej ? no pěkné :-) tak to jsme stihli dobře :-) díky za info :-) tady u nás prd, pět kapek . Akorát dusno , že z toho dostal člověk zase chuť na pivo :-)

Odesláno (upraveno)

V Jeseníkách Ti nejspíš poradí Láďa.

 

Já můžu doporučit Lesní bar nad Lipovou (https://lesnibar.wordpress.com/ ). Líbilo se mi na Čertových Kamenech, na Rejvízu (hospoda s vyřezávanýma židlema i vycházka k mechovému jezírku). Taky jsem slyšel, že za vidění stojí Dlouhé stráně (přečerpávací elektrárna), ale tam jasem nebyl.

Kousek od Jeseníků jsou Velké Losiny, kde je jediná ruční papírna v Evropě - taky stojí za vidění.

Tazatel  jede na druhou stranu Jeseníků, ale na tom se nic nemění, že by nemohl navštívit místa výše uvedené. Jen pozor na to, že je průjezd přes Červenohorské sedlo uzavřen. Takže se lze dostat na sedlo jen ze strany od Jeseníku. Ze Šumperka nee.

 

Jinak na té straně je Karlova Studánka, kde je možnost se vykoupat ve Wellness bazénu nebo další možnost výlet na Praděd nebo Zlatorudné mlýny u Zlatých Hor.

Upraveno uživatelem Laďa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...