Kronik Odesláno 27. květen 2015 Odesláno 27. květen 2015 Ahoj. Chtěl bych se pochlubit svým "zlatíčkem" :-) Motor 1.4 Stářím jsme na tom stejně - 1995 :-D Najeto 180000km Koupeno v říjnu loňského roku. Jel jsem si pro ní skoro přes půl republiky do Českýho Krumlova. Původní majitel byl tak trochu fanatik do 306ky (čímž ho zdravím, jestli tu je), takže je i ve slušným stavu :-) Ještě letos jí čeká spousta úprav a oprav, se kterýma se s Váma rád podělím ;-) :-) Citovat
Stifler Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 Vypadá hezky, tak ji neznič nějakým tuningem. Dej pryč zadní diskolampy, sundej folii z kapoty (pokud to není lak) a bude super. já mám už druhou zlatou 306ku a musím uznat, že je to nejhezčí barva, jakou na 306ky dávali. Citovat
radim.1008 Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 Ale není, nejhezčí je ta moje modrá. Jinak souhlasím se Stiflerem. Pryč ty zadní lampy, dát origa a hlavně žádný tuning. Ať ti auto dělá jen radost. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 Krásná, ale bacha, zlatý často bourají A je jasný, že nejhezčí barva na autě je bílá Tak ať Ti slouží dlouho! Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 nejhezci je moje modra, pak cervena luciferka, pak dlouho dlouho nic a pak ty vase :D :D at slouzi Citovat
Almanil Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 Hlavně ať dobře slouží barva, světla, fólie to jsou detaily. P.S. moje modrá chine je super, jen ten můj lak zrovna ne : D Citovat
agresssor Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 Jak bylo zmine nejhezci barva od peugeot je cervena luciferka Jinak zkus sehnat XSI naraznik doda to autu smrnc Citovat
OK406 Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 Vítej v P-C a mnoho příjemných kilometrů a zážitků s 306. Jinak plně souhlasím s klukama, že ,,discolampy" nejsou to pravé. Originál je hezčí. Dej více fotek. Do podpisu si dej popis auta: tp, motorizaci, r.v. atd. . Citovat
Kronik Odesláno 28. květen 2015 Autor Odesláno 28. květen 2015 Děkuji za chválu i kritiku. Mě osobně se tyhle světla líbí víc než originál, možná by mohli bejt spíše černý než chromový, ale to je věc vkusu Černý Angel Eyes mám připraveny už doma. Fólie je tam z toho důvodu, že kapota měla trochu jinej odstín než blatníky a střecha byla oloupaná, chtěl jsem to mít trochu ucelený Až budou peníze na kompletní opravu laku, tak to půjde dolů, je to jen fólie Citovat
Kronik Odesláno 28. květen 2015 Autor Odesláno 28. květen 2015 Děkuji za chválu i kritiku. Mě osobně se tyhle světla líbí víc než originál, možná by mohli bejt spíše černý než chromový, ale to je věc vkusu Černý Angel Eyes mám připraveny už doma. Fólie je tam z toho důvodu, že kapota měla trochu jinej odstín než blatníky a střecha byla oloupaná, chtěl jsem to mít trochu ucelený Až budou peníze na kompletní opravu laku, tak to půjde dolů, je to jen fólie Citovat
Honza1977 Odesláno 28. květen 2015 Odesláno 28. květen 2015 Ahoj, moc pěkný auto. Barva je náhodou super...sice...jak už tu zaznělo...moje je nejhezčí...ale i tak krásná barva. Podle toho co píšeš, tak se auto bude mít asi fajn...a to je hlavní. Přeju hodně šťastných km a za volantem, jen samou radost, a "rohlík v puse" jako když se jdu projet já Citovat
OK406 Odesláno 29. květen 2015 Odesláno 29. květen 2015 Řekl Ti majitel, kdy byly dělané rozvody + vodní pumpa, svíčky, olej, filtry? Citovat
Kronik Odesláno 29. květen 2015 Autor Odesláno 29. květen 2015 Řekl Ti majitel, kdy byly dělané rozvody + vodní pumpa, svíčky, olej, filtry? Rozvody i s pumpou mě za chvilku čekají. Olej a filtry jsem si vyměnil, dále přední brzdy a těsnění hlavy válců je taky nový. Jen se mi pořád ztrácí voda v chladiči, přitom jedu po hadicích a jsou suchý. Kde asi bude chyba? Citovat
radim.1008 Odesláno 29. květen 2015 Odesláno 29. květen 2015 Nesákne ti chladič? Pod autem louži by jsi viděl, ale taky se mi ztrácela voda a byl rozlepenej chladič a louže pod autem nebyla. Citovat
EronixHD Odesláno 29. květen 2015 Odesláno 29. květen 2015 (upraveno) Může to být těsnění pod hlavou sice je nový ale záleží kdo ho tam dával. Ještě koukní pořádně na hadice + spodek chladiče. Mám stejnou motorizaci nový těsnění a za rok jsem dolil asi ani ne 1decku. Upraveno 29. květen 2015 uživatelem EronixHD Citovat
Almanil Odesláno 29. květen 2015 Odesláno 29. květen 2015 Já jsem měl malý únik na dolní přírubě chladiče a loužičky se neobjevovaly. Pokud to neteče hodně, tak se kapalina stačí odpařovat z velké plochy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.