BFG Odesláno 25. květen 2015 Odesláno 25. květen 2015 Vážení, dá se nějak dodělat USB konektor pro přehrávání muziky na autorádio NREG? Má toto autorádio nějaké jiné označení, nebo je to takto správně? Ptal jsem se u dvou úpravců audia do aut v Brně, ale nikdo nic nevěděl. Nevím jestli je Peugeot 5008 takový exot, ale asi jo Na fóru jsem taky nic relevantního nenašel. Děkuji za poznatky a doufám že někdo USB pro toto radio už dodělával. Citovat
wojtěch Odesláno 25. květen 2015 Odesláno 25. květen 2015 u RNEGU USB nejde... taky na to nadávám... Citovat
JendaB Odesláno 25. květen 2015 Odesláno 25. květen 2015 Podle odkazu to nejspíš půjde, ale cena je poněkud vyšší. http://citroeny.eu/c3-picasso-/964-usb-box-adapter-pro-audiosystem-citroen-.html Citovat
BFG Odesláno 26. květen 2015 Autor Odesláno 26. květen 2015 No já nevím o NREG se v odkazu nic nepíše...? Citovat
wojtěch Odesláno 26. květen 2015 Odesláno 26. květen 2015 je to RNEG ne NREG a píšou tam toto Kompatibilita se systémem RNEG: jednotka musí mít programovou verzi 3.04. V příloze naleznete postup pro ověření a aktualizaci programu, jakož i nezbytné soubory pro aktualizaci. Poznámka: Pro aktualizaci software RNEG existuje dokument Info’Flash / Info’Rapide, referenční číslo D5AW0103Q0.USB BOX lze použít ve vozidlech s elektroinstalací CAN, vybavených audiosystémem RD4. Pro navigační systémy RT3, RT4, Navidrive, MyWay, WipNav a WipCom je rovněž použitelný, avšak bez zobrazování titulů a nabídek na odloučeném displeji. Citovat
BFG Odesláno 27. květen 2015 Autor Odesláno 27. květen 2015 Njn upsal jsem se, a v základním popisu není o RNEG ani slovo. Tyj si taky původně psal ,že to nejde... Trochu to na mě působí nedůvěryhodně, není tam nic o tom, jak a kam se to připojuje a jestli to na 100% funguje se asi těžko od někoho, kdo to má, dozvím. Citovat
wojtěch Odesláno 27. květen 2015 Odesláno 27. květen 2015 když jsem to hledal tak tento jsem nenašel....... měl jsem něco obdobného v 307 a tam to bylo O.K. ale tehdy mě to stálo cca 2500kč teď to stojí 1500.. 5000kč bych za to nedal. akorát mi došlo bluetooth aux z číny tak zkusím jak bude fungovat tato věc. ale zase se mi to asi bude hádat s bluetooth z RNEGU... Citovat
baffy Odesláno 1. červen 2015 Odesláno 1. červen 2015 Kolega má v C5 RNEG2010 ,kde je navy bez karty ,čiže na HDD a USB tam má origo tak ako ja v RT5 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.