Relic77 Odesláno 21. květen 2015 Odesláno 21. květen 2015 zdravim poradite mi ako sa to vola a ci sa to da niekde objednat mam to cele dolamane a stracam tam vodu. dakujem Citovat
HC MAREK Odesláno 21. květen 2015 Odesláno 21. květen 2015 Keď to je toto ,tak v Peugeote 160e alebo na vrakovisku. Citovat
Relic77 Odesláno 21. květen 2015 Autor Odesláno 21. květen 2015 nie to nie je ono, je to plastova roztrojka s odvzdusnovakom Citovat
HC MAREK Odesláno 21. květen 2015 Odesláno 21. květen 2015 Ale to čo máš zakrúžkované je asi ono , malo by to byť to teleso kde je termostat ,či máš na mysli niečo iné z obrázka? Citovat
Relic77 Odesláno 21. květen 2015 Autor Odesláno 21. květen 2015 ved nie som si isty ci je to to na obrazku inde v servisboxe som to nenasiel je to male plastove a idu do toho 3 hadicky je to prepad chladiacej Citovat
HC MAREK Odesláno 21. květen 2015 Odesláno 21. květen 2015 To bude asi súčasť tej hadice č.6 , cena v peugeote 33e Citovat
Relic77 Odesláno 21. květen 2015 Autor Odesláno 21. květen 2015 no teda to uz drahsie ani nemoze byt Citovat
mmartinkovic Odesláno 21. květen 2015 Odesláno 21. květen 2015 A nemozes to odfotit v aute? bolo by to lepsie identifikovatelne. Citovat
Relic77 Odesláno 21. květen 2015 Autor Odesláno 21. květen 2015 (upraveno) mozem ale ved vsetci mate na chladiacej prepad a tam idu 3 hadicky do plastoveho odvzdusnovaka, odfotim to a dam to sem Upraveno 22. květen 2015 uživatelem Relic77 Citovat
HC MAREK Odesláno 22. květen 2015 Odesláno 22. květen 2015 Vyzerá to na tú č.6 ale tam sú dve hadice ,tebe kam idú z toho hadice? Citovat
Relic77 Odesláno 23. květen 2015 Autor Odesláno 23. květen 2015 ved naspat do motora z motora a z nadrzky Citovat
krtek 2 Odesláno 23. květen 2015 Odesláno 23. květen 2015 (upraveno) aha to na obrazku pod zelenym kruzkom nie cervenym to bude sucst hadice ako pisal Marek Upraveno 23. květen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Relic77 Odesláno 23. květen 2015 Autor Odesláno 23. květen 2015 nie nie ved som to mal v ruke je to male 3 rurkove plastove teliesko kde sa nastoknu hadicky a na vrchu je odvzdusnovak Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. květen 2015 Odesláno 23. květen 2015 podle servisboxu to je soucast te 6-ky - pokud to mas na 3 casti mas to poskozene Citovat
Relic77 Odesláno 23. květen 2015 Autor Odesláno 23. květen 2015 ujo havlicek na fotke vidis ze tam idu 3 hadice tak nepis somariny Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. květen 2015 Odesláno 23. květen 2015 (upraveno) na obrazku ale nic takoveho asi neni Upraveno 23. květen 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
HC MAREK Odesláno 23. květen 2015 Odesláno 23. květen 2015 Podla serviceboxu jedna hadica ide do nádržky ,druhá ide do telesa kde je termostat a kam ti ide tá tretia? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.