Zdravím, mám takovej dotaz-má Peugeot 2008 1,2 96kw r.v.2019 tzv dvouhmotu.Otázka asi blbá, no zeptal jsem se, dík.Ptám se proto, že jsem při jedničce pustil sakra rychle spojku, auto skočilo,manža se praštila do ucha-to bylo jmen.Tak jestli se něco neposr-lo.Ale auto jede normálně.