Přejít na obsah

toru

Uživatel
  • Počet příspěvků

    166
  • Registrace

Vše od uživatele toru

  1. Pěknej, kolik to jede?
  2. toru

    Co jste dnes udelali...

    Bubák-hlavně že Ti nesebrali body.
  3. toru

    Co jste dnes udelali...

    Taky mi tam cosi lezlo, na tapecu kapoty byly chlupy-napatlal jsem tam tu tygří vietnamskou mast a zatím žádný stopy.
  4. toru

    Start-stop off

    No, jak tu čtu ty alternativy, vyšlo mi že nasednu, zmáčknu tlačítko deaktivace SS a je to.Jak jednoduché.
  5. Samozřejmě bych ten nesmysl taky zrušil.
  6. Mohli by v EU vymyslet otočnej ciferník-dle potřeby by se bud do + nebo- pootočil a bylo by.
  7. toru

    Co jste dnes udelali...

    Když nic nespácháš, tak jsi podezřelej, je nutno tě prověřit.
  8. toru

    Dotyková obrazovka - funkce

    Tak u mého Pegu to nejde,byl jsem v Dakaru Teplice .
  9. toru

    Dotyková obrazovka - funkce

    Tak už jsem spároval telefon s autem-jak ted udělat aby se na displeji z telefonu zobrazila navigace Waze, jestli to vůbec jde.Dík Ruda.
  10. toru

    Dotyková obrazovka - funkce

    Dík,sám to nezvládnu, já se s těma moderníma technologiema neslučuju-stará struktura,to nedávám.
  11. toru

    Dotyková obrazovka - funkce

    Chci se zeptat-mám Peug.2008-96kw-r.v.2019-VIN VF3CUHNSSJY229684, jde nějakým způsobem udělat aby na tom displeji byla navigace,dík za odpovědi.
  12. toru

    Hever

    Puk funguje-ořezal jsem ho aby sedl do misky heveru a zatím dobrý.
  13. toru

    Dvouhmota

    Dík, čím jsem starší, tak jsem vyvalenější jestli se něco neposralo.
  14. Zdravím, mám takovej dotaz-má Peugeot 2008 1,2 96kw r.v.2019 tzv dvouhmotu.Otázka asi blbá, no zeptal jsem se, dík.Ptám se proto, že jsem při jedničce pustil sakra rychle spojku, auto skočilo,manža se praštila do ucha-to bylo jmen.Tak jestli se něco neposr-lo.Ale auto jede normálně.
  15. Vena garážnistr- nemáš pravdu v tom že lidské tělo na nehezké vzpomínky zapomíná-ženský si nejvíc pamatují a připomínají vždy ty nejhorší.
  16. toru

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    6 let nebo 105000km dle Stellantisu.
  17. toru

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    Minulý týden jsem byl na servisu(psal jsem větším, čímž jsem se chlubit nechtěl, jak jsem byl citován), a starý řemen jsem chtěl vrátit a tady je jeho foto.Neohnutý je viditelně bez vady , ale jak se prsty ohne tak jsou vidět praskliny.
  18. toru

    Dnešní servis(větší).

    Tento servis v při těchto kilometrech a hlavně výměna rozvod.řemene-sady, je předepsán.Taky hlavně kvůli záruce od Stellantisu.
  19. toru

    Dnešní servis(větší).

    No tak pardon, asi jsem se spletl, smaž to prosím.
  20. Tak dnes proběhl větší servis-naj.37040km.
  21. Teplicko-Straky -12.
  22. toru

    Co jste dnes udelali...

    RichVa-zástěrky,koncovka vejfuku.
  23. Veselé a klidné svátky a hlavně hodně zdraví do Nového roku a at se Vám řemen nedrolí.
    • 87
  24. toru

    Co jste dnes udelali...

    Jakože 10 piv bez vy...cání.
  25. toru

    Co jste dnes udelali...

    Stihl jsi to
×
×
  • Vytvořit...