Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Peugeot 206 zle štartuje.

    mariiio74 úplně dole je vždy pole odpovědět, tak ho používej a nemusíš citovat příspěvky.
    • 7
  2. Ahoj pošli mi to rameno stěrače Motgum. Když ho někdo zase urve, tak ať to tolik nebolí. Adresu máš v SZ. Předem děkuji Laďa.
  3. Ahoj, jaká je cena zadního ramene stěrače na P 206 r.v. 99 šikmá zadní část? V e-shopu nemáš ceny.
  4. Navíc internetové ceny nemáš ani v kamenných prodejnách. A už to vidím, jak by zase "někdo" napsal - ceny dílů dobrý, ale ta práce drahá.
    • 60
  5. Laďa

    Jaký mikrobus do cca 150 - 200 tKč?

    V zadání je obsaditelnost 8-9 lidí a ty dáš odkaz na pick-up.
    • 51
  6. Tapatalk podpis jsem si přečetl, ale myslel jsem, že ten telefon co držíš v ruce umíš ovládat
  7. Jaký je rozdíl mezi verzí na doma 1 a 2?
  8. Stačí jednou http://www.peugeot-club.com/topic/105517-abs-a-esp-307-sw/
    • 29
  9. Měl jsi se předem informovat na cenu. Jinak si můžeš do tohoto servisu donést své díly objednané z internetu, ale cena je myslím 450,-Kč za hodinu bez DPH.
  10. Laďa

    Jaký mikrobus do cca 150 - 200 tKč?

    Mercedes Vito. Ten bude ale asi dražší nebo moc starý.
    • 51
  11. Objektivní autorizovaný
  12. Laďa

    Peugeot e-Kick

    Toto má být i příslušenství nové 3008. Má to být v kufru, kde se to i dobíjí.
  13. Otázka z druhé strany. Vadí to něčemu?
  14. Moc pěkné. Už vím na co mám šetřit.
  15. Laďa

    Spojka + setrvačník

    JJ. podle originál čísla dílu by měl být průměr 225 mm a počet zubů 18.
  16. Laďa

    HELP-Koupe noveho auta

    Např. toto http://www.sauto.cz/osobni/detail/volvo/s40/16831375?goFrom=detail#tabs
    • 30
  17. A 23+11=34 a ne 33e Jinak souhlasím Chozeluizskem, taky leju VIF a bez problému.
  18. Laďa

    Roleta panoramatické střechy

    Tady to máš http://www.peugeot-club.com/topic/105277-oprava-panoramaticke-strechy-407swé-strechy-407sw/?p=1751891
  19. Laďa

    12V zásuvka v kufri

    Vy reagujete jen na to co se Vám hodí. Napřed uvádíte co všechno by mohl někdo potřebovat nabíjet ve stojícím autě a pak zase uvádíte, že nabití foťáku nevybije baterii.
    • 43
  20. Laďa

    12V zásuvka v kufri

    Nevím proč se urážite. To nebylo nic proti Vám.
    • 43
  21. Laďa

    Registrační značky na přání

    Asi stál ve frontě a přišla na něj řada
  22. Laďa

    Registrační značky na přání

    Příspěvek zrušen, protože jsem si uvědomil, že je vlákno o něčem jiném.
  23. Laďa

    Registrační značky na přání

    Ten co svítí ve dne dálkovýma je dement. A je jedno jestli na motorce nebo v autě. Ale ten co jede v peugeotu, na peugeotu nebo v jiném autě jiné značky a chová se podle předpisů určitě dement není.
  24. Laďa

    12V zásuvka v kufri

    To nebyla ironie. Kolik vás je takových co potřebujete dva foťaky na den? 1 ze 100? Pouze jsem napsal, že je málo lidí co nabíjí věci v autě, když je auto v klidu.
    • 43
  25. Psychiatr vede skupinovou terapii čtyř matek s dětmi. Povídá té první: "Jste naprosto závislá na sladkostech. Proto jste taky svou dceru pojmenovala Candy" Druhé matce říká: "Jste naprosto závislá na penězích. Proto jste taky svou dceru pojmenovala Penny." Třetí matce říká: "Jste závislá na alkoholu. Proto jste své dítě pojmenovala Brandy." A čtvrtá matka na nic nečeká, vezme svého syna za ruku a rázně zavelí: "Robertku, jdeme domů!"
×
×
  • Vytvořit...