Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    5008 - zkušenosti

    Ajaccius má Peugeot 5008 PREMIUM 2.0 HDI 150 k FAP MAN 6:papa
  2. Bez povinného Ti to nepřihlásí. Zaplacený nemusí být, to záleží jak se dohodneš s pojišťovnou, ale musí být sjednaný. [upravil dne 21/7/11 15:50 Laďa]
    • 26
  3. Laďa

    Noční hlídání

    nebo co bude?
  4. Laďa

    Oprava/odstranění FAP

    V tom případě se bavíme každý o něčem jiném. Ja myslel klasický FAP filtr v osobáku. Nevím proč sem plete náklaďáky.
  5. Laďa

    Oprava/odstranění FAP

    Jako aditivum pro FAP se používá eyloys jehož složení je úplně jiné než AdBlue. Už jen když AdBlue je vysoce čistý vodní roztok. Nalej si vodu do nafty.
  6. Laďa

    Peugeot 406 rv.2002 1.8 85KW

    U žádného auta nemůžeš říct bez investic a ne navíc u 9 let starého. Chceto pořádně prohlídnout, projet a pokud tomu nerozumíš, tak si někoho vem.
    • 30
  7. Laďa

    Oprava/odstranění FAP

    Tady nejde o pojmenování AdBlue nebo močovina, ale o to že tam nepatří ani jedno.
  8. Laďa

    ESHOP 2011-2013

    beru na vědomí.
  9. Laďa

    ESHOP 2011-2013

    Když prší, tak se nemám pod co schovat:D Deštníky nebudou?
  10. Laďa

    krytka tlmica

    Asi soudruh na montážní lince který měl nastarosti levou stranu zadní nápravy tak stávkoval:D
    • 6
  11. Laďa

    Mikrobus

    Jestli jsi reagoval na můj předešlý příspěvek, tak to jsem psal protože to bylo v sekci modelů 607.
  12. Laďa

    krytka tlmica

    Že by šetřila automobilka? Já jsem tam taky jeden (levý) neměl.
    • 6
  13. Laďa

    Koupě vozu

    Zjisti si VIN a ten si nech překontrolovat zde pak nějaké rady máš tady a třeba i tady
    • 22
  14. Laďa

    predpisane kolesa 1.6HDi

    Originál Peugeot předepisoval na 1.6 HDI jen 205/60R16.
    • 20
  15. Laďa

    Oprava/odstranění FAP

    http://www.peugeot-kly.cz/ http://straki007.infopres.sk/
  16. Laďa

    navigácia verzus esp

    Tak ikdyž má baterka 61%, tak přístroj napsal vyměnit, což se mi zdá zbytečné.
    • 16
  17. Laďa

    navigácia verzus esp

    JJ v pátek pokud to dobře dopadne a budou mít čas tak jde na výměnu. Ty hlášky bych tak nějak moc neřešil (počkal bych co se stane časem) kdyby mě za 14 dní nečekala cesta do Itálie. To je pak člověk nervoznější.
    • 16
  18. Laďa

    navigácia verzus esp

    Já vím, ale když byl jednou rozdíl 3km/h tak při této signalizaci mohl být třeba rozdíl větší
    • 16
  19. Laďa

    navigácia verzus esp

    Jj nejspíš to bude tím čidlem. Protože dia ukázala u třech čidel rychlost 1km/h a u toho pravého zad. 4km/h takže vlastně BSI vyhodnotila jakože už auto jede.
    • 16
  20. Laďa

    Mikrobus

    To jakože 607 je mikrobus jo:myslim Není lepší to dát do pokecu kde určitě přečte více lidí
  21. Laďa

    prehrievanie motora

    Podícej se na víčko a nádobku jestli nejsou potečené. Mohlo vyvřít přes víčko jestli bylo třeba špatně utažené.
    • 74
  22. Laďa

    navigácia verzus esp

    To jo, s tím počítám. Ale překvapilo mě to uzamčení auta a signalizace nezapnutých pásů. Tyto dvě věci jsou závislé na rychlosti a proto jsem myslel že jsou napojeny např. spíše na tachometr. [upravil dne 10/7/11 22:44 Laďa]
    • 16
  23. Tady
  24. Laďa

    Noční hlídání

  25. Laďa

    navigácia verzus esp

    Něco podobného se stalo dnes mě. Hned po nastartování aníž bych se rozjel tak se auto uzamklo a pípalo že nejsem připoutaný. A protože mi před třemi dny signalizovalo závadu na ABS a nefunkční ESP tak na diagnostice jsem zjistil závadu na zadním snímači ABS. Chyba byla vymazána tak teď nevím jestli to udělalo to čidlo nebo jak nastínil AnotherOne slabá baterie.
    • 16
×
×
  • Vytvořit...