Chlapci a děvčata, je možné že by si auto pamatovalo nějakou dobu že probíhala regenerace FAPu a po kratší přestávce (vypnutí motoru) a následném nastartování a jízdě ještě probíhala? Včera jsem jel úsek 25 km a cca 7 km před zastavením začala probíhat regenerace. Po 45 minutách jsem jel zpět (zase 25 km) a podle příznaků ihned začala probíhat a po ujetí asi 20 km skončila.