Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    www stranky na auta

    http://www.jamil-automobile.de/html/autos.html http://www.autohusb2b.de/cms/ http://home.mobile.de/home/homepageAllVehiclesSearch.html?scopeId=AV&sr_qual=EGN&sort=2&language=de&&customerId=459581&partnerHead=1 http://www.mobile.de/home/index.html
  2. Laďa

    klučka 5tych dveri

    Jak ale uvádí Přema v tomto vlákně tak u některých modelů to jde zaměnit (okno-dveře).
    • 7
  3. Laďa

    Kola

    Zde máš tabulku ve které je uvedeno na jak široký disk můžeš dát širokou pneu. http://www.e-pneu.cz/tech_podpora.php
  4. Laďa

    TEC 2000

    Ano čechy - Kladno http://www.diesel-tp.cz/
  5. Zde
  6. Laďa

    Upozornenie o pneu?

    Na všech to není. Senzor je na disku zde máš foto a snímače jsou v blatnicích. Navíc ikdyž máš senzory můžou být vypnuté diagnostikou.
    • 39
  7. Laďa

    spěchá.... PD u Oktávie?

    81 kW není PD motor.
    • 7
  8. Laďa

    Upozornenie o pneu?

    Dávám 2,5 na předek i zadek.
    • 39
  9. Baterka v klíčku
  10. Laďa

    kupa auta-nejake tipy???

    A taky cenu za jakou chceš koupit:papa
    • 10
  11. Laďa

    snímač ABS

    Přesně tak jsem to měl i já.
    • 27
  12. Laďa

    snímač ABS

    Jak moc ztuha? Prostříkej brzdové vedení. Vyměň destičky. Mě toto co jsem Ti teď napsal pomohlo od občasné hlášky a mám pokoj ( doufám že na dlouho:D)
    • 27
  13. Laďa

    snímač ABS

    Už jsem to psal v sekci 307 tak to napíši ještě sem \"Mě na 407 naskakovala tato hláška co asi 100km a po vypnutí motoru a následném nastartování byl opět cca 100 km klid. Diagnostika vypsala snímač ABS zadního pravého kola a protože v servisu kam jezdím měli v tu dobu dovolenou nechal jsem to být až po dovolené. Ale během této doby jsem zjistil že mi občas přibržďuje pravé zadní kolo. Tak jsem lanovody prostříkal a při té příležitosti jsem zjistil že destičky už taky budou potřeba za chvilku vyměnit, tak jsem to udělal hned a po hlášce už najeto cca 1000 km a zatím klid.\" Jinak už najeto cca 1500 km od výměny destiček. [upravil dne 23/10/11 13:48 od Laďa]
    • 27
  14. Laďa

    Kola

    407 středová díra 65mm a šroubů 5
  15. Laďa

    Noční hlídání

    Spíše bych řekl \"tady to pije\":D
  16. Stifler u tebe bude asi problém v tom že máš pojistku moc mladou:D a ještě ji asi nestihl někdo z pojišťovny zadat do registru.
    • 33
  17. Ještě že ty reaguješ brzo:D Po třech měsících:papa
  18. Laďa

    Pivo Velvet

    Já bych řekl že už není, protože ani pivovar Staropramen ho nemá v nabídce.
    • 34
  19. Oni asi nebudou dovážet stejné zboží ze stejného místa do Tesca, Zetoru a Královopolských strojíren že?
    • 14
  20. Laďa

    ESP a ASR

    Omlouvám se. Polovina mozku asi ještě spala. Myslel jsem snímač ABS. Opraveno.
    • 53
  21. Laďa

    KLIMA - NEIDE

    Foliemi klimatizaci neopravíš.
  22. Laďa

    ESP a ASR

    Mě na 407 naskakovala tato hláška co asi 100km a po vypnutí motoru a následném nastartování byl opět cca 100 km klid. Diagnostika vypsala snímač ABS zadního pravého kola a protože v servisu kam jezdím měli v tu dobu dovolenou nechal jsem to být až po dovolené. Ale během této doby jsem zjistil že mi občas přibržďuje pravé zadní kolo. Tak jsem lanovody prostříkal a při té příležitosti jsem zjistil že destičky už taky budou potřeba za chvilku vyměnit, tak jsem to udělal hned a po hlášce už najeto cca 1000 km a zatím klid. [upravil dne 16/10/11 07:54 od Laďa]
    • 53
  23. Laďa

    dovieranie okien

    Na 407 to funguje tak že déle podržíš klíček v zámku v poloze zamykání nebo déle podržíš zamykací tlačítko na dálkovém ovladači.
  24. Laďa

    Reklamace koroze

    Zaruka se vztahuje na prorezivění ne rezivění. Takže pokud nemáš díru v karoserii tak bez šance. Vlastní zkušenost. A ještě počítej že budou chtít servisní knížku řádně vyplněnou. [upravil dne 15/10/11 16:07 od Laďa]
    • 16
  25. Laďa

    nefunkční topení

    Nemusí to být slohovka. Stačí napsat např. vzal jsem kleště otevřel schránku před spolujezdcem vyháknul jsem dvě závlačky u lampička atd..................a nakonec pozpádku vše zase nasadil zpět.
    • 81
×
×
  • Vytvořit...