Už jsem to psal v sekci 307 tak to napíši ještě sem
\"Mě na 407 naskakovala tato hláška co asi 100km a po vypnutí motoru a následném nastartování byl opět cca 100 km klid. Diagnostika vypsala snímač ABS zadního pravého kola a protože v servisu kam jezdím měli v tu dobu dovolenou nechal jsem to být až po dovolené. Ale během této doby jsem zjistil že mi občas přibržďuje pravé zadní kolo. Tak jsem lanovody prostříkal a při té příležitosti jsem zjistil že destičky už taky budou potřeba za chvilku vyměnit, tak jsem to udělal hned a po hlášce už najeto cca 1000 km a zatím klid.\"
Jinak už najeto cca 1500 km od výměny destiček.
[upravil dne 23/10/11 13:48 od Laďa]