*Peugeot forum*
Zdravím, nemůžu na fóru dohledat zmíněnou chybovou hlášku -100, která se mi objevuje před nastartováním na budíku, kde je obyčejně počet najetých km. Po nastartování zmizí a vše běží jak má.
(nechtěl jsem,ale muse)
Jen tak pro zajímavost. Včera t.j. 8.2.2018 v novinách na NOVĚ v 19:30 hod. ukazovali jak je jednoduché ukrást auto které má bezklíčkové odemykání a startování.
Doporučovali si doma uschovat klíče do nějaké plechové krabičky. Jako perličku tam říkali, že jeden majitel auta si je schovával na noc do ledničky.
508 to má taky origo. A asi jen modul nepomůže. Bude potřeba ještě nějaký senzor, který pozná, že není žádné auto před tvým a ani nejede nic proti tobě.
Na automatické zapínání světel musíš mít senzor a automatické přepínání dálkových u tak starého auta asi nepůjde.(pokud to teda chceš na auto v podpisu).