no trosku se to lisi, ale pro starej model 95-99 je to skoro stejny a pak od 99-04 se to trosku lisi a ty manualy pro novej model jsou ke stazeni na http://public.servicebox.peugeot.cz
Jinak to s tim W jsem nepochopil, mozna tak na tom telefonu ( i kdyz ja pouzivam T9 ) ale na klavesnici PC mas pro V i W samostatnou klavesu tak neni prece duvod proc ten text tak prznit a vsude psat W, me osobne se to dost blbe cte a i mi to vadi, to si neber osobne, jen me tyhle veci prijdou trochu pubertacky, jako psat W misto V popr sch misto š apod.
Tak proč Ty nepoužíváš při psaní na počítači čárky a háčky nad písmeny?