Musíš najet na model auta, potom se Ti vlevo otevře nabídka roku výroby, vybereš, klikneš, dáš abecední rejstřík, najdeš výměna žárovek, klikneš a studuješ. No a potom měníš.
Takový držák byl jednu dobu k sehnání (možná ještě někde je). Nebyl delší, ten modrý proužek překrýval část RZ a to jen tu v které části je na nových RZ-kách ten modrý proužek originál.
--- doplněno ---
Teď jsem Wikipeďil a našel tohle:
Podle nezávislé organizace Euromonitor International [2][3] se díky spolupráci s Amway již více než 2700 lidí stalo milionářem (v USD). Tím se má na mysli, že přímo vlastní majetek přesahující jeden milion USD, což tento nápad řadí na 2. místo mezi komerčně nejúspěšnějšími nápady na světě (na 1. místě je stále ještě Microsoft s počtem asi 3200 lidí)
Ale stejně bych do toho asi nešel.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Amway
http://www.amway.cz/
Jo, a teď je celosvětová krize, protože američané už neměli koho oblbovat a musel přiznat podvody.
Já jsem měl taky strach je sloupnout, ale nakonec to pomocí fénu šlo krásně dolů a ani lepidlo nezůstalo na sloupcích. Jen jsem trochu přetřel hadrou s benzínem a hned nalepil nový.
Tak a za chvíli to máme povinné taky a ještě něco navíc.
http://tn.nova.cz/magazin/auta/bezpecnost-a-zakony/do-povinne-vybavy-pribude-rouska-na-dychani.html
http://data.idnes.cz/mfdnes/pdf/20090616.pdf
[upravil dne 25/6/09 Laďa]