Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    plexi ofuky oken

    Na 406 jsem kupoval tady http://www.mkkosa.cz/mkkosa/307-2/
    • 48
  2. Laďa

    Výrobné závody Peugeot

    Ano na tebe PJDefort.
  3. Laďa

    Výrobné závody Peugeot

    August 8, 4733
  4. Laďa

    přední ložisko

    To je dobré vědět.
    • 21
  5. Laďa

    Autokemp a pes

    A co tady http://www.atcapollo.cz/cze/cenik.htm
    • 17
  6. Laďa

    přední ložisko

    Jinak tady máš ložisko za 2200,-Kč www.automedik.cz [upravil dne 29/7/10 Laďa]
    • 21
  7. Laďa

    zadne dvere

    On by někdo pomohl kdyby věděl jak. S tímto namá nikdo zkušenosti.
    • 23
  8. Laďa

    zadne dvere

    On by někdo pomohl kdyby věděl jak. S tímto namá nikdo zkušenosti.
    • 23
  9. Laďa

    přední ložisko

    Ono to není jen o spolehlivosti auta a dílů, ale taky o stylu a způsobu jízdy.
    • 21
  10. Laďa

    přední ložisko

    Co se Ti nelíbí na 6 let starém autě 90000Km? Já mám 4 roky a najeto 150000Km.
    • 21
  11. Laďa

    Nove Auto

    Pokud máš na nové auto které chceš, tak nepřemýšlej nad ojetým i třeba půl roku a kup nové. A jak píše oddie pokud se nebudeš pohybovat s Audi, BMW a Mercedesem mezi lidmi ze stejnými auty, tak se na tebe budou potencionální zákazníci dívat negativně.
  12. Laďa

    Nove Auto

    Jinak o Volvu jsem taky uvažoval, ale zvítězil Peugeot, protože za lepší cenu mladší auto.
  13. Laďa

    Nove Auto

    A jsme zase u toho. Rok a půl starý mercedes s najetými cca 15 000km?
  14. Laďa

    FAP filtr 407

    Stroje neovládají lidi, ale hlídají je aby nedělali hlouposti.
    • 25
  15. Laďa

    autorádio+navigace

    Pořád je mrtvá nebo jen při vypnutém klíčku?
  16. Laďa

    Nove Auto

    Hlasoval jsem pro 407 kvůli ceně. Jinak se mi více libí nová C5.
  17. Laďa

    STK

    To musíš vědět ty sám v jakém stavu máš auto. Ale pokud tam pojedeš sám a najdou ti nějakou závadu, tak pak zajedeš do servisu kde ti ji odstraní a další kontrolu do 30 dnů ti udělají za cca 110,-Kč a budou kontrolovat pouze tu věc kvůli které jsi neprošel.
    • 23
  18. Laďa

    FAP filtr 407

    Jenomže 407-ma není blbé auto a to pozná, že není něco v pořádku s FAPem a pokud to neoblbneš diagnostikou, tak Ti to bude každou chvíli házet hlášky o chybě až se stane, že auto spadne do nouzového režimu. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak si to udělá každý sám doma a neplatí za to.
    • 25
  19. Laďa

    Hliníkové pedály

    Tady čti a najdeš
  20. Laďa

    Policajti

    Když se podívám na tvé bydliště, tak se ani nedivím, že mají vysokou školu a jsou proti svým kolegům.:myslim
    • 37
  21. Před vchodem na jaké parkoviště? Před obchoďákem? - patří společnosti (99%). Někde ve městě? - patří městu, to znamená bude se starat nějaká firma (něco jako Technické služby).
    • 18
  22. Laďa

    mapy

    Třeba tady
  23. Laďa

    Zamlžování skel zvenku ??

    To že máš klimu úplně na modrou naznamená, že ti chladí stejně hodně jako někomu ikdyž ji má v polovině. [upravil dne 24/7/10 Laďa]
    • 22
  24. Laďa

    P 407 SW - Návod k použití

    Návod k použití jsem si objednal zde na foru - originál knížku.
    • 7
  25. To záleží na dodatkové tabulce z vyznačením tvaru křižovatky. Pokud je hlavní vyznačena do zatáčky a pojedu po hlavní, tak musím blikat. A jestli pojedu z hlavní na vedlejší a tato cesta bude vyznačena jako rovně - blikat nemusím.
    • 48
×
×
  • Vytvořit...