Jenomže 407-ma není blbé auto a to pozná, že není něco v pořádku s FAPem a pokud to neoblbneš diagnostikou, tak Ti to bude každou chvíli házet hlášky o chybě až se stane, že auto spadne do nouzového režimu. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak si to udělá každý sám doma a neplatí za to.