Jako aditivum pro FAP se používá eyloys jehož složení je úplně jiné než AdBlue. Už jen když AdBlue je vysoce čistý vodní roztok. Nalej si vodu do nafty.
JJ v pátek pokud to dobře dopadne a budou mít čas tak jde na výměnu.
Ty hlášky bych tak nějak moc neřešil (počkal bych co se stane časem) kdyby mě za 14 dní nečekala cesta do Itálie. To je pak člověk nervoznější.
Jj nejspíš to bude tím čidlem. Protože dia ukázala u třech čidel rychlost 1km/h a u toho pravého zad. 4km/h takže vlastně BSI vyhodnotila jakože už auto jede.
To jo, s tím počítám. Ale překvapilo mě to uzamčení auta a signalizace nezapnutých pásů. Tyto dvě věci jsou závislé na rychlosti a proto jsem myslel že jsou napojeny např. spíše na tachometr.
[upravil dne 10/7/11 22:44 Laďa]
Něco podobného se stalo dnes mě. Hned po nastartování aníž bych se rozjel tak se auto uzamklo a pípalo že nejsem připoutaný. A protože mi před třemi dny signalizovalo závadu na ABS a nefunkční ESP tak na diagnostice jsem zjistil závadu na zadním snímači ABS. Chyba byla vymazána tak teď nevím jestli to udělalo to čidlo nebo jak nastínil AnotherOne slabá baterie.