Podvodníky (původce podvodu) možná někdy chytnou, ale máš pravdu že by to měl zaplatil Peugeot když chtěl ušetřit a najal si někoho na zlikvidování, který toho zneužil a vydělal na tom.
Podle výše uvedené novelizace by to mělo platit za podmínek určených v této novelizaci.
Ale podle mě to je v jednom zákoně, který měl (má) platit od 1.8.2011, tak těžko říct kdy, zda a od kdy bude platit.
Do diskuse nebude a ani nikdo nepíše mám vše v pořádku. Vždy tam napíše jen ten kdo má nějaký problém, takže proto je tam psáno jen o problémech, ale to je na každém foru. Protože otec má Alhambru tak někdy zabrouzdám na VW klub a tam jen sekci SAG je diskuse o závadách víc než dost.