Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    nové pouzdra na klíče?

    Nebo tady:myslim
  2. Laďa

    Noční hlídání

    No já taky.
  3. Laďa

    Noční hlídání

    Dobře, poslechnu tě. Okolo čtvrtý, pátý se ozvu. :papa [upravil dne 25/8/11 04:58 od Laďa]
  4. Laďa

    Noční hlídání

    Zas a opět nikdo, dokonce i Scratch selhal
  5. Laďa

    Uzamykání nádrže

    A co tady
  6. Laďa

    Radio RD4-co prehra?

    Výměna rádia RD4 aby přehrávalo MP3 vyjde asi na 2000,-Kč. A výměna za celý komplet s navigaci na cca 20 000,-Kč, tak se rozhodni.
  7. Laďa

    spotřeba

    Cesta do Itálie a zpět 2200km spotřeba cca 5,9 a pc ukazoval 5,4.
  8. Jen pro případné další návštěvníky Jeseníků je druhá čast lanovky Čerňava - Šerák dvousedačka.
  9. Laďa

    Změny v bodovém systému...zase

    4 mm ano, Teď anebo po novelizaci zůstává. Teď to platí teď na úsecích označených dopr. značkou v určitém období.
    • 44
  10. Laďa

    zaplavene auta PSA

    Podvodníky (původce podvodu) možná někdy chytnou, ale máš pravdu že by to měl zaplatil Peugeot když chtěl ušetřit a najal si někoho na zlikvidování, který toho zneužil a vydělal na tom.
  11. Laďa

    Změny v bodovém systému...zase

    Podle výše uvedené novelizace by to mělo platit za podmínek určených v této novelizaci. Ale podle mě to je v jednom zákoně, který měl (má) platit od 1.8.2011, tak těžko říct kdy, zda a od kdy bude platit.
    • 44
  12. Laďa

    Změny v bodovém systému...zase

    Novela opravdu platí od 1. srpna Jak může platit, když senát vrátil ohledně \"osoby blízké\"? A toto je jako celek novelizace zákona.
    • 44
  13. Laďa

    zaplavene auta PSA

    Už tu na foru je někde vyrování před těmito auty.
  14. Laďa

    Mobil s navigací do 4000Kč?

    Kdybych neměl nokii 5230 tak bych šel do nokie C5-03
    • 13
  15. Laďa

    Změny v bodovém systému...zase

    Senát vrátil.
    • 44
  16. Laďa

    žeby kľud? ťežko anežko

    Ano myslel jsem fifiho.
    • 12
  17. Laďa

    žeby kľud? ťežko anežko

    Nechápu. Měl jsi nutkání něco napsat a nevěděl jsi co:myslim
    • 12
  18. Laďa

    Nestartuje jen houka

    Nejsem uraženej. Jen jsem to myslel tak jak to napsal výše HonzaZ. Mě je jedno co si koupíš.
    • 36
  19. Laďa

    406 vs 407

    Do diskuse nebude a ani nikdo nepíše mám vše v pořádku. Vždy tam napíše jen ten kdo má nějaký problém, takže proto je tam psáno jen o problémech, ale to je na každém foru. Protože otec má Alhambru tak někdy zabrouzdám na VW klub a tam jen sekci SAG je diskuse o závadách víc než dost.
    • 35
  20. chechet četl jsi dobře? Ty se chystáš do Olomouce ale tady se píše o Plzni. Není to daleko od sebe:myslim:D
    • 23
  21. Laďa

    Nestartuje jen houka

    V tom případě ale už nechoď a neregistruj se na žádný stránky autoklubu.
    • 36
  22. Laďa

    5008 vs. S-MAX

    Takovou jakou celý svět neviděl.
  23. Laďa

    406 vs 407

    Já jsem přešel ze 406 1.8 benzín r.v. 96 na 407 SW 1.6 HDI a nelituji. Za mě doporučuji.
    • 35
  24. Laďa

    5008 - zkušenosti

    Náhodou jsem se podíval na nové členy http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/seznam
  25. Laďa

    nevite o nejakych AE na 307

    Můžu vědět co to je AE?
×
×
  • Vytvořit...