Vítek to jserm udělal, ale mě spíš zajímá nějaká praxe z těhle cest. Přece jenom z map na google nepoznám jestli nemá nějaká cesta nějaká úskalí Já zatím preferuju teda cestu přes ČB, ale zase tam to bude couračka po silnicích 1.třídy co se týče ČR;)
[upravil dne 18/7/12 16:28 od gronholmm]