Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. gronholmm

    Kolik litrů na protažení

    A když ne tak dlouhou dobu ušetříš za benzín
  2. sorry za ale jak se to stalo?
  3. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    Mě to taky nepřijde špatné
  4. gronholmm

    Prosba na členy

    No právě že blbě. Vozidlo je čerstě po změně majitele
    • 50
  5. gronholmm

    Prosba na členy

    http://praha.idnes.cz/praskle-potrubi-na-lhotce-0yh-/praha-zpravy.aspx?c=A120719_192840_praha-zpravy_klm Video
    • 50
  6. gronholmm

    Prosba na členy

    RH: Nepodceňuj likvidátora [upravil dne 20/7/12 17:23 od gronholmm]
    • 50
  7. gronholmm

    Prosba na členy

    TAk asi ne, majitel kterého jsem našel to prodal
    • 50
  8. gronholmm

    Prosba na členy

    Na fb
    • 50
  9. gronholmm

    Prosba na členy

    Mám ho!!!!!!!!!!!
    • 50
  10. gronholmm

    Prosba na členy

    Jedná se o vozidlo Peugeot 406 1,9TD s SPZtkou pardubického kraje. Na zadním víku má nálepku Monster...
    • 50
  11. gronholmm

    Odhad prodejni ceny me 406

    Těch 40 - 45 tisíc je přijatelná cena. za podobnou cenu jsem kupoval Kaktuse, a tady v tomhle stáří je už skoro jedno jaký to má motor, ceny bývají +- stejné
  12. No já vídím jen rozdlím v předních fóliích, ale nevím jestli to není fotkou
  13. stibto co to máš za avatar? jinak koukám že petr boduje :D:D [upravil dne 19/7/12 06:55 od gronholmm]
    • 25
  14. gronholmm

    Praha - Bibione

    Punkac. Super, tyhle tipy jsem chtěl slyšet Nemáš ještě něco?
    • 47
  15. gronholmm

    Praha - Bibione

    Mbank nee Při výberu nad 2500 nic neplatím
    • 47
  16. gronholmm

    Praha - Bibione

    No já zatím přemýšlím že nebudu peníze měnit zde, ale vyberu peníze z bankomatu až v itálii Jinak co půjde a bude to na \"průhledném\" místě, tak budu platit kartou
    • 47
  17. gronholmm

    Praha - Bibione

    No já jedu z Prahy, takže musíš počítat s tím že ty to máš přes Brno blíž než přes ČB
    • 47
  18. gronholmm

    Praha - Bibione

    No ale zase si zajedu víc km, takže se to srovná s cenou za tunel Ale nejde mi ani o cenu, jen abych veděl kolik si mám dát stranou na cestu Mě spíš jde o to jak kdo máte zkušenosti s jednotlivýma cestama [upravil dne 18/7/12 18:52 od gronholmm]
    • 47
  19. gronholmm

    Praha - Bibione

    Brzdy jsou nový Ale když si vezmu že jedu já s TD, pak jede Plymouth Voyager 3,8 a pak Kokta a v Plymouthu a oktávce budou psy, tak objíždění nevidím růžově:D:D A ke všemu jedeme v noci
    • 47
  20. gronholmm

    Praha - Bibione

    Super A projíždí se pouze ten Tauern?
    • 47
  21. gronholmm

    Praha - Bibione

    Známka v rakus by dle dnešního kurzu měla být cca 200,- ale šlo mi hlavně o tunely a kolik cca počítat za italskou dálnici
    • 47
  22. gronholmm

    Praha - Bibione

    Vítek to jserm udělal, ale mě spíš zajímá nějaká praxe z těhle cest. Přece jenom z map na google nepoznám jestli nemá nějaká cesta nějaká úskalí Já zatím preferuju teda cestu přes ČB, ale zase tam to bude couračka po silnicích 1.třídy co se týče ČR;) [upravil dne 18/7/12 16:28 od gronholmm]
    • 47
  23. gronholmm

    Praha - Bibione

    To by tam ale člověk nemohl jet ani s funglem Ale zase 11 příspěvků a jen jeden k dotazu [upravil dne 18/7/12 16:16 od gronholmm]
    • 47
  24. gronholmm

    Praha - Bibione

    Sytic: Respekt je, ale snažím se toho co nejvíc dát dohromady před odjezdem. Začíná trochu pobouchávat přední náprava a KAT začíná zvonit. Ale myslím si že by to měla zvládnout [upravil dne 18/7/12 16:12 od gronholmm]
    • 47
  25. gronholmm

    Praha - Bibione

    Vítek - s tím stavem Fialky teď nevím jestli mám dělat tohle a nebo tohle
    • 47
×
×
  • Vytvořit...