Já jo Už jsem ponaučenej. Favorit mě jednou vytrestal. Naštěstí mi pouze zdvihl varovný prst, a tak jsem platil 1600 za vejfuk ale i tak mi to stačilo, abych koupil nový kvalitní gumy.
A Milane nemyslím to vůbec zle, a vůbec ti nic nepřeju, jen bych v práci při registracích nerad registroval škodu, kde si někomu způsobil škodu, a nebo že se ti nedejbože něco stalo (to je jedna z nejhorších tmavých stránek mýho zaměstnání )