Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. Když nebude grillmasters u Scratche, tak se zastavím u tebe doma :D
  2. Tak teď nevím na čem jsem - jede se nebo ne? Radek mi má vést díly, ale jenom kvůli nim nepojedu takovou dálku
  3. gronholmm

    problémy zmizely

    Sjeď do Kelly akup si TEC2000 na benzín. Stál mě cca 330 kč, ale i na Fialce to bylo moc znát.. Myslím si že nic lepšího v přijatelný ceně neseženeš..
  4. A jsou i o cca 1000kč levnější gumy No asi tě poslechnu Takže pokud máte někdo zájem, tak bych příští měsíc uvolnil 16\" plechy výměnou za 15\". Musí být ale ve slušném stavu. Ty svoje nafotím co nejdřív. Jinak nechám to i s gumama, které ale nemají moc velkou hodnotu, jsou tak na dojetí.
  5. gronholmm

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    oni: trochu ti připíšu na starý příspěvek, ale já si teď pojišťoval čelní sklo na old model a jen u mě výměna vyjde na 13500
  6. Tak furt zvažuju jestli nechávat ty 16tky plechy, a nebo je vyměnit za 15tky. Jak se projevuje změna? Na patnáctkách to bude měkčí, ale zase to bude víc plavat že? Cenu gum jsem nějak přestal řešit. Rozdíl v tom rozměru je u Continentalu cca 250 za gumu, takže to není tak hrozný. Včera jsem se bavil s Agressorem a ten mi říkal že i díky tomu mám vyšší spotřebu
  7. gronholmm

    Černé cyclony?

    Já mám teď taky černý kola a v pohodě
  8. Viděl si moje hůlčičky? Já mám ruce jak ty špagátky
  9. Ok, napiš až ho budete mít nastěhovaný
  10. Já jel na půl plynu, ale tobě to nějak pískalo A neser nebo vytáhnu Fialku RH: A v kolik tam budeš?
  11. No prostě bych nechtěl aby si koupil nějaký šunty gumy a pak to někam poslal.
  12. Já jo Už jsem ponaučenej. Favorit mě jednou vytrestal. Naštěstí mi pouze zdvihl varovný prst, a tak jsem platil 1600 za vejfuk ale i tak mi to stačilo, abych koupil nový kvalitní gumy. A Milane nemyslím to vůbec zle, a vůbec ti nic nepřeju, jen bych v práci při registracích nerad registroval škodu, kde si někomu způsobil škodu, a nebo že se ti nedejbože něco stalo (to je jedna z nejhorších tmavých stránek mýho zaměstnání )
  13. Tohle je téma na flame jak dělaný :D Já osobně bych zainvestoval do nových, ale to zase někteří považují za zbytečnost Já si radši připlatím na gumy a budu jezdit na plechách, než abych utratil peníze za disky a pak zjistil že nemám za co je obléknout
  14. Dejte si na youtube Debilní kecy kluků A až to budete mít tak potom rovnou Debilní kec holek :D:D:D
  15. Vy nevíte kdo je Lenka Kučavíková? :D
  16. Y2K a co ten autobus, jak je to?
  17. Mě se docela líbí [upravil dne 18/4/12 15:31 od gronholmm]
  18. Tady máte čumák s novou RZ [upravil dne 18/4/12 17:19 od gronholmm]
  19. Tak dnes úspěšně přihlášeno. Všem moc děkuju za podporu jinak včera jsem bral plnou a spočítal spotřebu. Nevyšlo mi lichotivé číslo 7,43 l/100km
  20. Koblih: koukám že si se vešel na nájezdy
  21. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    já jel jenom okolo bauhausu. :-)
  22. gronholmm

    Za co jsem to dostal pokutu?

    Docela jsem se taky zarazil, ale když si to vezmu, tak já musím mít čistej štít na 100%
  23. gronholmm

    kolik byste dali?

    Hmm, nic tam není. Dobrý je že u nás to má havarijku od května
  24. gronholmm

    kolik byste dali?

    To je jedno. Pokud víš, pošli mi SPZ do SZ. Zkusím dohledat nějakou fotku, aby to zde mohli nějak ohodnotit
×
×
  • Vytvořit...