Tak jsem se s tím včera s*** celý odpoledna. Škrtící klapka opět nezklamala a místama byl přes milimetr karbonu. TAkže jsem to opět vyčistil, ale horší je že je od toho celý sání, lae z něho to nedostanu - nebo nevím jak. Potom jsem koukal na svíčky. Může mi někdo vysvětit jakým způsobem se dostane rez na závit svíčky? Potom jsme to měli na té uni diagnostice a ta hlásila sporadickou závadu pro Lambdu a trvalou závadu pro čidlo tlaku vzduchu na sání. Chyba smazána, a zatím se kontrolka nerzozsvítila. Ještě můžete někdo poradit co může dělat to že když vytočím motor na cca 2000 otáček a pustím plyn, tak otáčky klesnou na 500 začne se to dusit, a pak se to samo srovná zpátky na těch cca 850 ot?