Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. Na celém závitu svíčky
    • 58
  2. Ta se nastaví sama ne? Takže na diag a nastavit přes diagnostiku? A co může dělat tu rez na svíčkách? Někde se tam musí dostávat voda, ale kudy
    • 58
  3. Tak jsem se s tím včera s*** celý odpoledna. Škrtící klapka opět nezklamala a místama byl přes milimetr karbonu. TAkže jsem to opět vyčistil, ale horší je že je od toho celý sání, lae z něho to nedostanu - nebo nevím jak. Potom jsem koukal na svíčky. Může mi někdo vysvětit jakým způsobem se dostane rez na závit svíčky? Potom jsme to měli na té uni diagnostice a ta hlásila sporadickou závadu pro Lambdu a trvalou závadu pro čidlo tlaku vzduchu na sání. Chyba smazána, a zatím se kontrolka nerzozsvítila. Ještě můžete někdo poradit co může dělat to že když vytočím motor na cca 2000 otáček a pustím plyn, tak otáčky klesnou na 500 začne se to dusit, a pak se to samo srovná zpátky na těch cca 850 ot?
    • 58
  4. gronholmm

    Mike - 406 coupé V6

    Já vím Ale na CCčko jsem zvědavej, snad se tu pochlubí
  5. gronholmm

    Zážitky z dálnice

    Jaktože je dole pod útesem a v celku? To musí být fake ne? :D:D
    • 79
  6. gronholmm

    Mike - 406 coupé V6

    Tak ať slouží. Chudák Devils teď bude jezdit jen na koloběžce :D
  7. gronholmm

    Zážitky z dálnice

    Když vjedu do levého, tak tomu dám napít, nepotřebuju být vyblikávanej volama v oktávkách a passatech. Do levýho jezdím jenom při předjíždění a hned zpátky
    • 79
  8. gronholmm

    Zážitky z dálnice

    Já si jezdim 100-120 a všichni mi můžou políbit pr*** :D
    • 79
  9. Tak konečně klimuju. Bylo to úplně prázdný. Snad to chvilku vydrží
  10. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    To vypadá na Mobyho 89
  11. Tady máte výjezd odřadu z Hlučína:
    • 9
  12. gronholmm

    Podložka pod RZ (SPZ)

    To by musel vrtat značku ne?
    • 6
  13. Tak teprve teď jsem se zase dostal k PC. Už tam povolali hlučín s tou nejtžší technikou (SPOT 55), a vypadá to že už to mají pod kontrolou. Snad už je konec
    • 9
  14. A hlavně je to aktuálně.cz, pokud chceš vědět cokoliv ohledně IZS, potažmo katastrof a podobně tak jenom a pouze požáry.cz Ale jako vtip dobrý (to aby si neřekl že sem suchar) :D:D
    • 9
  15. No ty se tomu směješ, ale já to sleduju už od včerejška a je to pěknej průšvih. Už jim dochází voda v nádržích, a pořád se jim to rozšiřuje http://www.pozary.cz/clanek/55307-pozar-lesa-na-hodoninsku-hasici-nezvladaji-vyhlasen-zvlastni-stupen-poplachu/
    • 9
  16. gronholmm

    Piešťany 2012

    To je spíš mini pohřebák
  17. A jak je vyřešená světelná houkačka?
    • 42
  18. gronholmm

    Kuna v autě .

    Máš vykuněný auto co? :D:papa
    • 24
  19. Knightrider
    • 21
  20. Asi už nikdy neochutnám minimaxovu krkovičku
    • 21
  21. Co? Já s 406tkou mám se starým dieslem 174
    • 34
  22. oni ti ho nedali do aukce, nebo aukce vyšla míň, než odborný odhad likvidátora?
    • 64
  23. Tak já mám sice TD 66kW ale když jsem minule dostal křeč do nohy () tak mě pustil i za 170, ale tam už byli dost vysoké otáčky (tuším že lehce přes 4000) , takže jsem ho hned pustil
    • 34
  24. u nás je to 3 měsíce od nahlášení. Pokud pojistitel nemůže ukončit šetření do 3 měsíců od nahlášení, tak musí poslat pojištěnému dopis s vysvětlením proč stále škoda není uzavřena
    • 24
  25. No ona tam stačí vypustit Džáňu
×
×
  • Vytvořit...