To není že si dělaj srandu. začátky jsou vždycky těžký. Já mám maturitu z boleslavský Škodovky (Ať se Škodovka pomouvá jak chce, tak prostě umí a ne nadarmo se o škodovácký škole mluví jako o jedné z nejlepších odbornách středních škol v ČR) a po škole jsem skončil stejně nejprve v Call centru, pak jako pojišťovák na IČO a po roce jsem se dostal na slušnější místo jako likvidátor v pojišťovně. Prostě se nikdo neohlížel na to jakou školu mám. A nástup jsem měl kolem 11500 čistýho takže i tak žádná sranda.. Ta Armáda by nemusela být špatná, ale otázka jestli berou. Dopravní podnik by taky šel. Pak zkus firmy jako ICOM, Šmidberský, ČSAD ostrava a podobně jestli tě něvemou jako řidiče...
[upravil dne 3/6/12 21:08 od gronholmm]