Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. Já nikdy nic nedělal. A miníkovo budu zkoušet poprvé dneska a chceš něco vzít?
  2. Já sem na to náhodou zvědavej Hlavně mi vadí že tu někteří podkopávají snahu předsedy
  3. No teď jsem ti chtěl nabídnout odvoz třeba grilu nebo podobně. já budu mít skoro prázdný auto No tak budu muset něco vymyslet
  4. Paul Jane A já sem asi vzduch že? :D Scratchi: znám pouze miníkův recept na krkovičku, tak je možno přispět třeba tobě na maso?
  5. tuten: http://maps.google.cz/maps?q=50.098202,14.336085&num=1&t=h&brcurrent=5,0,0&z=15
  6. Počkej a tu marinádu teda nesolit? .A jaký med je lepší? A krkovici asi s kostí že?
  7. gronholmm

    Hlava 1.9 TD

    A je nějaký způsob jak tomu předejít To že ho šetřit studený je mi jasný a dělám, ale může být i něco jiného?
    • 10
  8. gronholmm

    Hlava 1.9 TD

    Pánové jak se to stane že potřebujete novou
    • 10
  9. Tak zítra zkusím naložit krkovici - je tam něco co bych jako nezkušený kuchař neměl zapomenout
  10. Jinak bylo celkem 5 pojistných událostí ( 2003 - 2005) a všechny řešeny u Černýho v Příbrami..
    • 24
  11. No tak nic moc jsem nenašel. Pouze v roce 2003 náraz na LP dveře a blatník, ale jen plechy, pak pár ťukanců z parkoviště a jedno vykradení auta (airbag neukradli). Co jsem ale našel že v roce 2003 mělo najeto 79369 km , v roce 2004 110462 km....
    • 24
  12. hugo - pošli mi VIN, kouknu co má za sebou, jestli něco najdu
    • 24
  13. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    dneska ráno, nájezd na jižní spojku u krčského nádraží jsem viděl Mefa
  14. Mě začíná vadit ta mediální masáž co se okolo tohe dělá. okolo hokeje byl poloviční zájem, ale tam se očekávala placka. Tady bude zázrak když postoupí z tabulky, ale i tak o tom všude musí být plno...
  15. :bacha:bacha:D:D
    • 13
  16. A je to socka Fáčko
    • 13
  17. Ale to poštovné
    • 13
  18. godzila přijeď a vem mi sebou brzdy
    • 13
  19. gronholmm

    Co je to za pavouka?

    Marcel: trošku života do toho umírání
    • 20
  20. mr.SM: Ozbrojené složky mají už přes 2 roky STOP stav na nábory nových uchazečů
  21. Gabriel: sám píšeš že pracovní poměry v tvé firmě jsou nadstandartní.. Sám znám v okolí dost lidí co i s maturitou a praxí berou pod 15 čistýho
  22. To není že si dělaj srandu. začátky jsou vždycky těžký. Já mám maturitu z boleslavský Škodovky (Ať se Škodovka pomouvá jak chce, tak prostě umí a ne nadarmo se o škodovácký škole mluví jako o jedné z nejlepších odbornách středních škol v ČR) a po škole jsem skončil stejně nejprve v Call centru, pak jako pojišťovák na IČO a po roce jsem se dostal na slušnější místo jako likvidátor v pojišťovně. Prostě se nikdo neohlížel na to jakou školu mám. A nástup jsem měl kolem 11500 čistýho takže i tak žádná sranda.. Ta Armáda by nemusela být špatná, ale otázka jestli berou. Dopravní podnik by taky šel. Pak zkus firmy jako ICOM, Šmidberský, ČSAD ostrava a podobně jestli tě něvemou jako řidiče... [upravil dne 3/6/12 21:08 od gronholmm]
×
×
  • Vytvořit...