Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. To my jsme si zase popovídali s německýma motorkářema (teda spíš žena, já si přišel jak z jiný planety ) a pak se vesele vrhli do zákazu vjezdu
    • 24
  2. gronholmm

    Přišel sem o auto

    Aha, jsem se špatně vyjádřil. Pokud budeš z havarijky chtít vyplatit škodu která se má platit z povinného, tak při nahlašování na otázku: jestli je znám viník\" řekneš že ano, pak prokážeš právní základ (záznam o DN, policie) a pak tvoje pojišťovna z havarijky vyplatí škodu a celou tu částku kterou vyplatila tobě (bude ponížená o spoluúčast, která je sjednaná ve smlouvě a odečítá se vše) si bude vymáhát po pojišťovně viníka - ty se u pojišťovny viníka přihlásíš o tu spoluúčast kterou si musel platit.. Na tvoji poslední otázku. Zastoupení nemáme jako likvidátoři v oblibě, protože tam se skutečně vše počítá na tabulky a nemůžeme nic odpustit, protože nám to potom neproplatí druhá pojišťovna (například pokud \"přehlédneme\" nesouvisející poškození nebo neuplatníme amortizaci )
    • 66
  3. gronholmm

    Přišel sem o auto

    A proč ne? Mě zbourat někdo z povinnýho a bylo by to na opravu a né na totálku, tak to jde z havarijky - vyhnu se tím \"korekci nákladů na opravu\" (dřív amortizace).. Třeba firmy co jezděj náklaďákama nezaviněný škody vždycky chtěj z havárky. Stejně jako se vyplácení z havárky vyplatí když viníkem je cizinec a nebo nepojištěný vozidlo
    • 66
  4. gronholmm

    Přišel sem o auto

    oddie - psal jsem to já. Z jakýho důvodu by si to nechtěl z havarijky? Peníze budeš mít hned, akorát budeš muset vymáhat spoluúčast. Vliv na bonus to nemá a z hlediska pojišťovny se to nebere jako nějaký čerpání pojistky. Ale je rozdíl mezi tím kdy kdy to po Directu (hrozná pojišťovna pro poškozeného) budeš vymáhat ty a kdy to po něm bude vymáhat kolos jako pojišťovna. Pojišťovně kde máš havarijko nebude vadit že to z nich bude soudně tahat třeba rok, řekl bych že tobě už by to vadilo...
    • 66
  5. Snad dneska aspoň stihnu tu myčku - ještě sedím v práci a nějakou chvíli sedět budu
  6. Přesně tak medvěde - to u mě bude tím [upravil dne 15/6/12 09:01 od gronholmm]
  7. Já už taky naloženo - 2kg krkovice alá Minimaxa Ale včera mi bylo tak blbě že sem myslel že to nenaložím a budu si na grilu dělat jen topinky [upravil dne 15/6/12 08:18 od gronholmm]
  8. gronholmm

    306 5dv hatch 1,4

    Tak vakuový test snad dělá ta mašinka pokaždé ne? ale vítej v klubu chlaďáků [upravil dne 14/6/12 13:49 od gronholmm]
  9. Musím uznat že čestný člen Carol.freedom mi hned po přečtení tohoto vlákna volala, jestli má jet, jestli to není i proti ní Samozřejmě sem jí to vysvětlil, ale bál bych se aby toto nezamávalo s přemýšlením některých nováčků.. BBJ má v tomhle pravdu - tohle vlákno je celý kontraproduktivní, ale taky musím uznat žekaždý názor má něco do sebe. Sám moc nevím jak se k tomu placení stavit, ale určitě nehodlám dělat rozbroje, ale chci se ten sraz náramně těším
  10. A co teprve já - musím tu loď někam \"zarvat\" Horší je vědomí že mi chatka pojede i orienťák
  11. gronholmm

    Tady snad můžu ...

    Švejk: tak za takovýhle sprostosti bych ti dal hned BAN :D:D
  12. Tak ještě dotaz, nějakou dobu mi to v hlavě šrotuje. Jak vypadjí LED světla v interiéru? Je to lepčí než žárovky nebo díky tomu jak jsou tam uloženy ty žárovky to vždycky bude svítit špatně?
  13. Ale to já se nestihnu do soboty naučit braillovo písmo :aut
    • 24
  14. gronholmm

    Chilli

    Žena by prý taky ráda nějaký semínka - bude teda nějaká možnost?
    • 25
  15. Máte někdo z pražáků in-liny? Já že sem si je včera pořídil a byl bych rád kdyby jste doporučili nějaký pěkný trasy
  16. kucí podpis je moje práce :aut
    • 18
  17. Ti někam načů**me
  18. V pořádku
  19. scratch: SZ
  20. My také děkujeme za srazík a děkuji oddiemu že půjčil ženě \"zvíře\"
  21. No snad to zaregistruje včas - já to chci dělat ještě dnes večer
  22. No to je hezký, ale dát ji tam teda při marinování, nebo až když to budu pokládat na gril :papa
×
×
  • Vytvořit...