opravdu ti příjde normální umístit filtr někam, kde se špatně mění, když to samé auto před modernizací mělo filtr klimy vyřešeno o dost lépe?? ,vyměnil jsem těch filtrů umístněných za kastlíkem spolujezdce desítky, vím dobře jak se vyměňují
jinak taky se stále považuju za pežoťáka, ale u tebe mám dojem, podložený tvými reakcemi zde, že kdyby peugeot dodal na trh sebevětší debilitu, budeš mu furt fandit a tleskat , ale já prostě napíšu svůj názor, když se mi to nelíbí a vím, že to jde udělat lépe -- mmch. u prolisované vany oleje jsi byl taky spokojený, ač celá odborná veřejnost psala o idiotském řešení...