já se dnes díval na Pepu Libického na Primě--je to celkem sympaťák, tak se chci někdy přiučit, ale co předvedl s ohýbačkou trubek je neuvěřitelné--trubka ohnutá do pravého úhlu jakoby to dělal ve svěráku , čekal jsem, že to zahodí a udělá znovu, ale pokračoval jako by se nic nestalo..., v poslední době se prezentuje jako odborná práce i taková fušeřina, že to nemá obdobu--V TELEVIZI !!!--, kdybych tak ohnul trubku kdysi jako tovaryš, nakope mě mistr někam..., stejně jako v Autosalonu ukazuje divákům, jak se dolívá kapalina do expanzky, nevezme si trychtýř a poleje celou expanzku a okolí, ještě se u toho směje, jako že všechno OK , hnus velebnosti
jinak sem by s děckama na Olešné (přehrada) a bylo fajně