Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ta firma co čistí FAP to udělá komplet i s dolitím aditiva a zapsáním diagnostikou, myslím
    • 23
  2. ozzy56

    307 sw 2.0 HDI 100 kW

    valí se černý dým, protože motor nemá vzduch--takže ty hadice asi na 99%
  3. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoň já byl u VU 7505 Rožmitál p. Tř., celé dva roky, a hned mě dali na TOP (technická opravna pluku), takže jsem se opravám techniky nevyhnul ani na vojně, doufám že mě nesejme Rychlá rota za vyzrazení státního tajemství
  4. ozzy56

    Brzdová pumpa 205

    posilovač brzd (je na hlavním válci) se nedá opravit, jenom vyměnit..., posilovači většinou nic není--u dieselu ten tvrdý pedál bývá vývěvou, prostě dává malý (nízký) podtlak... Edit: píšu o vývěvě na řemen, tzn., vývěva pro starý model 1.8 D, 1.9 D už měly vývěvu z boku hlavy a tak to má peugeot doteď a je to super
  5. ozzy56

    Cvakání od převodovky?

    pokud to jenom cvaká a jinak spojka neprokluzuje atd., nechal bych to tak a jezdil
  6. po vyčistění FAP se dolívá aditivum pro FAP a to se musí zapsat přes diag.
    • 23
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já byl u PVO a u těch raket
  8. ozzy56

    Cvakání od převodovky?

    nedá, ale podle popisu je to určitě ve spojce, kolik máš najeto ?
    • 17
  9. ozzy56

    Cvakání od převodovky?

    když při té deceleraci vyřadíš do neutrálu, tak otáčky motoru klesnou na volnoběh a tím to ve spojce přestane cvakat, je tam někde vůle, asi spojk. ložisko, nebo ložisko na vodítku, nebo se ložisko klepe v přítlačáku
  10. ozzy56

    Brzdová pumpa 205

    hlavní brzd. válec bych koupil nový, většinou je ten starý tak vydřený, že měnit gumky nemá smysl, jestli myslíš vývěvu u dieselu tak to bude problém, asi se sada do vnitřku už neprodává, stejně jako samotná vývěva, leda bazary atd., zkusil bych našeho člena HUGO BOSS--věnuje se pežotům 205
  11. ozzy56

    Cvakání od převodovky?

    tak je to ve spojce, nee v převodovce
    • 17
  12. ozzy56

    Cvakání od převodovky?

    zkus jen lehce přišlápnout pedál spojky--jestli to není tam (až to bude cvakat) jinak jsem měl stejné auto, stejný motor, stejný rok výroby--jen pro info--dvouhmot. setrvačník tam není
    • 17
  13. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    když tu probíráte i vojnu- tady jsem v 1974 jezdil 4x za rok z Rožmitálu p Tř. seřídit nástavbu na mém Ural 375 K, tehdy ta kasárna byla v perfektním stavu, je neuvěřitelné, že to nechali tak zdevastovat https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zchatrala-kasarna-v-pevnosti-josefov-ceka-obnova-za-12-miliardy-40373429
  14. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    prášky se alkoholem nezapíjejí , já teda beru jen jeden na tlak, ale přešel jsem na alkohol ze zdravotních důvodů--panák ráno a další večer
  15. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    beru každý den něco, co má aspoň 37% , třeba ten včerejší Jegrmajstr už není
  16. @zdeno2k aby ses neposral , chtělo by to trochu se uvolnit
    • 31
  17. ozzy56

    307 sw 2.0 HDI 100 kW

    ta prasklina se špatně hledá, většinou musí hadice ven a zkoušet přetlakem (kompresorem)
  18. ozzy56

    Noční hlídání

    a to já slavím všecko, a když není co, tak si důvod vymyslím
  19. ještě, že se za výrobní cenu auta neprodávají, bo to by byla na cestách teprve komedia https://www.autozive.cz/naklady-tovaren-na-nove-vyrobene-auto/
  20. ahoj, vyměnitelný palivový filtr u benzínu není, resp auta s takovým filtrem se k nám nedodávají..., mají jen sítko v nádrži, ale kdybys filtr přece jen chtěl, tak si musíš koupit i jiné palivové (benzínové) potrubí, abys ten filtr měl kde zapojit jaké svíčky nevím, ale stačí myslím jenom 4ks
    • 31
  21. musím souhlasit i když furt kafráme na západní platy , tak málokdo má auto déle než 10 let, a kdo chce prodloužit život karoserii má možnost si to natřít sám, nebo je hafo firem..., nakonec jsme chtěli konzumní společnost, tak ji máme naštěstí je už pryč doba, kdy se rodina složila jednomu členu na S 100, ta se nová kompletně rozebrala, odrezovala, natírala , dotahovaly šrouby, měnilo těsnění vodní pumpy, šopoval výfuk a já už nevím co všechno, aby NOVE auto po měsíci oprav konečně mohlo plnit svoji funkci , a v zimě bylo hezky na špalkách v garáži
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    susedi na chatě si musejí myslet, že to mám na elektriku, bo co přijedem, tak kapota hore a zapojuju nabíječku , ještě že bydlím na sídlišti
  23. dokud není koncovka výfuku modrofialová, tak to není žádné protažení motoru
    • 24
  24. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @radim.1008 tys to trefil , a já furt proč to jede zadarmo , ale jako s tím nabíjením je to super
  25. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    v pátek jízda z Prahy do OVA po dálnici, včera jízda hodinu a půl , dnes hodinu vkuse a nabíječka nabíjela tři hodiny padesát minut , zítra se podívám, esli tam mám altík
×
×
  • Vytvořit...