musím souhlasit i když furt kafráme na západní platy , tak málokdo má auto déle než 10 let, a kdo chce prodloužit život karoserii má možnost si to natřít sám, nebo je hafo firem..., nakonec jsme chtěli konzumní společnost, tak ji máme
naštěstí je už pryč doba, kdy se rodina složila jednomu členu na S 100, ta se nová kompletně rozebrala, odrezovala, natírala , dotahovaly šrouby, měnilo těsnění vodní pumpy, šopoval výfuk a já už nevím co všechno, aby NOVE auto po měsíci oprav konečně mohlo plnit svoji funkci , a v zimě bylo hezky na špalkách v garáži