Rejty
sekám cca 1200 metrů čtverečních, ale problém je, že cca polovinu ve svahu, který se všelijak vlní a seká se tam špatně...,chci koupit jen JEDEN stroj na celou plochu, samozřejmě s pojezdem, vybírám mezi kvalitní sekačkou (rotační) s motorem Honda (cca 20tisíc), bubnovou sekačkou Líza,nebo Adéla, nebo mulčovačem F530,všechno motory Honda, asi odsud--http://www.vari.cz/.
Díky moc za radu.
P.S. doteď sekám tu část ve svahu benzínovou rotační, tu v rovině elektrickou--obě už odcházejí a tak chci jednu, pořádnou na celý pozemek, ušetřím i místo v garáži...