@vigk66
mám Tucsona z roku 2020 (starý model), nejsem poeta jako ty , neumím auto hodnotit sloupek od sloupku--ale koupil jsem ho proto, že se mi líbilo, jezdí dobře, určitě je to lepší auto, než co jsem měl předtím, jsem nadmíru spokojen
ale nového Tucsona bych si nekoupil, protože se mi nelíbí, píšu to proto, že i ty máš nějaké pochybnosti (se mi zdá), proto si dobře rozmysli do čeho půjdeš, protože se špatně jezdí s autem, které nepřiroste okamžitě k srdci svým vzhledem , samozřejmě každý rád při nákupu ušetří, ale pak nemáš z toho auta takovou radost, to mi věř --rozhodnutí je na tobě