Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    PaKrova 307 break RHY

    jsou lidi, co to neřeší--kouknou na přístrojovku a je to , nějaká měrka v motoru je nezajímá..., nejenom baby, ale dost i chlapi
  2. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    to označení používám v souvislosti s alkoholem, nee v tom, co je teď řeč , ale určitě tady nahlíží Velký Bratr, tak končím
  3. ozzy56

    PaKrova 307 break RHY

    do Š 1203 se vejde nějak 18 litrů--parťák říká mladému mechanikovi po vyučení: zkontroluj olej a dolij do plna (myslel samozřejmě do MAX.na měrce), mno a mlaďas nalil dvě konve až po ventilvíčko
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no dyť říkám--93-95 %
  5. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no některý--tak 95% ??
  6. už nepracuju
    • 16
  7. já amatér nejsem, motám se kolem aut celý život , ale zpátky do servisu bych už nešel--tu mechaničinu bych asi zvládl, ale dnes má kdejaká cypovina řídící jednotku a přes elektroniku bych byl vedle
    • 16
  8. ozzy56

    Spotřeba Rifter

    psalo tu povícero členů o problémech při vyjetí nádrže a chcípnutí motoru, nemusí to být dnes jen natankovat, odvzdušnit a jet
    • 78
  9. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    mně by stačil jeden jediný zedník tak na tři dny max., dělal bych mu helfra, ale prý manažerů je dost...
  10. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jooo, kdo umí, tak umí jinak peníze prý nejsou všechno, víc jsou třeba vztahy v rodině a na pracovišti, říkali starší klucííí
  11. vypadá to, že elektrice neujdeme--pokračuje to fakt rychle
  12. já do Tichého nechodím roky, ale když něco děláš, zjisti si podrobný popis práce, jinak to dopadne takto, bohužel
    • 16
  13. ozzy56

    PaKrova 307 break RHY

    mno--to přece muselo být vidět na měrce
  14. už to tu někdo dal ? Peugeot chce být asi první i v elektro autech, takže do šourůmu a honem kupovat https://www.autozive.cz/peugeot-plne-elektrifikuje-sve-vozy/
  15. ozzy56

    Peugeot 806 tahla razeni

    stačí, aby vyskočil bowden, nebo uhnil nějaký držák lanek...
    • 14
  16. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis no já spíše pro případné zájemce o Osoblažku, aby dva dny předem nic nejedli a vyprázdnili se doma...
  17. ahoj, když ti to dělá pár týdnů, tak jsi čekal na co ? že se to opraví samo ? domluv si elektrikáře, nebo budeš postupně měnit díl za dílem a platit...
  18. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes 100 km na Hondě, mno, to sedlo není bohviečo--bolí mě prdel , i když ty cesty taky stojí za houno..., někde jsem četl, že v Osoblaze zprovoznili po letech WC na nádraží (jezdí tam stovky turistů Osoblažkou)http://www.osoblazsko.com/ tak když jsem jel kolem, zkusil jsem nahlédnout --možná tam neví, které je tisíciletí-- kdo tohle WC schválil bych rád věděl, ale zase se tam dají točit scény dobového filmu
  19. za sebe musím napsat, že neznám nikoho, kdo nemění olej v man. převodovce ve svém soukromém autě, kolem 80-100 tisíc by se to mělo udělat, ale samozřejmě je to každého věc
  20. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes s vnučkama výlet na kopec, tak zpocený jsem dlouho nebyl , ale Holba nahoře byla super--jen zasyčelo
  21. má to zatím ve sklepě, bo má dceru--ani mu nebudu říkat co by za to dostal, hned by to prodal , ale vím, že tyhle hračky mají dnes cenu
    • 93
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dávají tam k rybce jen chleba a můžeš si přikoupit zeleninovou oblohu... jinak se tam dá i ulovit pstruhy domů, jedna slečna tak zabrala udicí, že pstruh přeletěl přes plot do řeky (Černá Opava)
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes na rybce , tady http://www.pstruharstvi-basta.cz/
  24. ozzy56

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    jojo, ta origo síť je výborná, zvlášť, když je ve výbavě k autu, bo jinak chtěli 4500
  25. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    chlapyy, já se svojí 20 let starou Nokií tu rozdávat rozumy asi nemám, že ?? jinak obdivuju, že normálně funguje na původní baterii
×
×
  • Vytvořit...