dnes 100 km na Hondě, mno, to sedlo není bohviečo--bolí mě prdel , i když ty cesty taky stojí za houno..., někde jsem četl, že v Osoblaze zprovoznili po letech WC na nádraží (jezdí tam stovky turistů Osoblažkou)http://www.osoblazsko.com/
tak když jsem jel kolem, zkusil jsem nahlédnout --možná tam neví, které je tisíciletí-- kdo tohle WC schválil bych rád věděl, ale zase se tam dají točit scény dobového filmu