Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ahoj, auto na zvedák (kanál), nastartovat a někdo druhý bude vzadu ucpávat výfuk, ty budeš zjištovat pod autem, kde to prdí
    • 8
  2. ozzy56

    Napojení kouřovodu

    přesně tak --stačí se podívat na internetu na nějaké stavebnice komínů a bude vám to jasné jak facka , ale jak to má --gronholmm-- přesně udělané, to fakt nevím, ale stačí sundat kouřovod a sáhnout rukou...
    • 15
  3. ozzy56

    P 305 II --- Zuri

    ahoj, takže máš vývěvu ještě na řemenu, když je to 1986
    • 6
  4. manuál řazení u automatu asi jen při sportovní jízdě, nebo tažení přívěsu, dlouhé jízdě z kopce (aby to neplachtilo)
    • 30
  5. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    zkusil bych vrakoviště Peu., kde mají i dílnu (většinou je všude) , díly na 206 už nejsou drahé, ale něco to stát bude...
  6. ozzy56

    Zadní brzdy

    ahoj, nejdříve bych zjistit, co to přesně teče pokud kolový válec, tak kup válec a obložení--ideálně celou sadu i s pružinama a táhlama, taky vem něco na odmaštění štítu a bubnu (je na to sprej) postup výměny je na 100% v sekci Peu 306
  7. ozzy56

    Výmena oleja v prevodovke

    ano, je to jako u motoru, pokud chceš výměnu udělat kvalitně, doporučuju nachystat vercajk a pak ujet cca 30 km, aby se olej v převodovce zahřál (trvá to déle, než u oleje v motoru), pak najet na zvedák a olej z převodovky vypustit a nechat aspoň hodinku vykapat
    • 9
  8. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    je to lepší, než kdyby jí to klouzlo v 90 a sejmula rodinu, takhle jsou to jen peníze když to poskládá z vrakoviště, nebude to drahé
  9. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    vlastně máš pravdu--drží tu pružinu...
  10. ozzy56

    Převodovka Eat 8

    připadá mi to, jako bych to psal já--jednou ano, jednou nee, v servisu jsem si připadal jak z jiné planety ale u mě auto P 2008 EAT 6
  11. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    to je obvyklé--když chlap neví jak dál, poradí manželka...
  12. a není to fejk ? dyť takový idiot křížený s debilem ani neexistuje
  13. ta Čajna prosperuje proto, že vlastníci třetiny až poloviny akcií jejich firem jsou v USA a dalších nejbohatších zemích..., přece původní záměr Západu byl navalit tam investice a oni nám za to dodají levné zboží , a veškerý bordel z výroby zůstane u nich..., no a teď je nejbohatší zemí světa a taky se podle toho chová..., i ta jejich vysmívaná auta půjdou do 10 let v Evropě na dračku, když Stellantis, VW a spol. bude mít auta s cenovkou od jednoho milionu
  14. ozzy56

    Jakou sekeru

    ano, jen lehce přitlačit na kužel a ten špalek roztrhne--pomalu, v klidu
    • 25
  15. ozzy56

    Jakou sekeru

    was ist das ,,staráč'' ?
    • 25
  16. ozzy56

    Jakou sekeru

    @OK406 našel jsem fotku svého štípače, co jsem dělal--motor a kužel jsem koupil přes internet někde v Ustí nad Labem za 4500 Kč, zbytek svařil z firemního mat., elektriku zapojil elektrikář , motor 2.2 Kw, 900 ot/min. 380 V, jde s tím štípat větší kusy i malé na podpálku, je to tiché, zajedeš s tím kam chceš, ale pak jsem se rozhodl topit dřevěnýma briketama a štípač prodal, doporučuju něco takového místo té hydrauliky
  17. ozzy56

    Jakou sekeru

    pokud máš metrová polena, tak určitě 10 a více tun, ale rozumnější je ta polena nařezat na cca 33 cm (obvyklá míra), nebo na míru, aby ti vlezla do peca , potom po vyschnutí ty koláče štípat na kuželovém štípači na potřebné kusy--je to proto, že ty horizont. i vertikal. štípače jsou na hydrauliku, takže olej a těsnění na hydraul. válci, brzy to teče, rosí, atd. , ale kuželový štípač je nezničitelný a v podstatě nafurt https://search.seznam.cz/obrazky/?q=kuželový štípač dřeva&fulltext&sourceid=fulltext&thru=hint-obrazky-obrazky#utm_content=obrazky&utm_term=kuželový štípač dřeva&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz&docId=ce31c005c1070e14 přečti https://docplayer.cz/106936626-Ceske-vysoke-uceni-technicke-v-praze.html
  18. ozzy56

    Napojení kouřovodu

    @Scratch u nerezu není zděř, u nerezu je přímo napojená (navařená na komín) nerez trubka a na tu se napojíš , zděř se dává do zděného komína , nebo do komína, kde je jen nerez vložka jinak když koupí redukci, nebude žádný provaz, žádná vlákna atd.
    • 15
  19. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já se dnes díval na Pepu Libického na Primě--je to celkem sympaťák, tak se chci někdy přiučit, ale co předvedl s ohýbačkou trubek je neuvěřitelné--trubka ohnutá do pravého úhlu jakoby to dělal ve svěráku , čekal jsem, že to zahodí a udělá znovu, ale pokračoval jako by se nic nestalo..., v poslední době se prezentuje jako odborná práce i taková fušeřina, že to nemá obdobu--V TELEVIZI !!!--, kdybych tak ohnul trubku kdysi jako tovaryš, nakope mě mistr někam..., stejně jako v Autosalonu ukazuje divákům, jak se dolívá kapalina do expanzky, nevezme si trychtýř a poleje celou expanzku a okolí, ještě se u toho směje, jako že všechno OK , hnus velebnosti jinak sem by s děckama na Olešné (přehrada) a bylo fajně
  20. ozzy56

    Napojení kouřovodu

    ano, musíš ho zkrátit, ale nee úplně se zdí, a aby nebyla vidět ta drolící se omítka, navlékni na tu nerez takovou krytku (nevím jak se to přesně jmenuje)--je na těch obrázcích v odkazu Edit: tak jmenuje se to ,,růžice''--navlékneš na kouřovod a skryješ tím spoj i opraskanou omítku..., našel jsem fotku
    • 15
  21. ozzy56

    Napojení kouřovodu

    zkus se podívat a inspirovat, vyrábějí se nejrůznější redukce (ohledně průměrů kouřovodu), takže je opravdu jednoduché to pak složit https://www.vseprokrby.cz/a/stavba-krbu-12-dil-napojeni-krbove-vlozky-kourovodem-na-komin
    • 15
  22. OVA taky hezky, i včera u grilování bylo
  23. mno, pojede to lépe, než tvá dosavadní 206-- nová 2008 má jednou tolik koní, ale jednou tolik neváží... , navíc v automatu řadí rychleji a předjetí traktoru s vlekem nebude problém, ve sport modu řadí ve vyšších otáčkách, takže zrychlení ještě větší (ale při vyšší spotřebě), jinak je to jiná generace auta... nevím, co vydává ten umělý zvuk, ale předpokládám, že reproduktor--když do něj zabodneš krumpáč, určitě ho vypneš...
  24. ozzy56

    Kolik mate najeto?

    jojo, taky si všímám, že ty poslední články nejsou vůbec optimistické -- situace na trhu aut, cena benzínu a nafty, všechno se zdražuje, kdo na to nebude mít, tak nebude jezdit ani bydlet...
  25. ozzy56

    Změna oleje

    já bych ho klidně dal, když je to zadarmo, samozřejmě s novým filtrem, Total se oleji 10W40 taky nebrání--předpokládám, že nejezdíš pořád s plynem na podlaze... http://total-dnk.lubricantadvisor.com/advice.aspx?lang=eng&br=total&type=31bc27d4135a6f8effc0e1b22a115d9e
×
×
  • Vytvořit...