Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    no, jela jako bych neblikal ...
  2. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    já to říkám taky: ti druzí jsou debilové a asi nechodili do autoškoly a pak udělám takovou kravinu, že bych si dal pár facek dnes odbočuju vlevo na pozemek, ale musím si nadjet doprava, abych se tam vešel, samozřejmě mám celou dobu blinkr doleva--taková holčička vypadala na patnáct se samozřejmě sunula vlevo přede mě, dívám se vždycky i do špíglu, protože se mi to nestalo poprvé..., tak zatroubím, vylezu a snažím se jí vysvětlit situaci, jenže podle ní jsem měl zůstat stát a odbočit až tam nebude žádné jiné auto , tak jsem jí řekl, ať jede do řiti , žádná pokora, žádná snaha pochopit svoji chybu, hlavně rychle odjet...
  3. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    chlapyy--pišete tak, jak by mimo tu vašu Prahu se jezdilo eště na koňach , aj u nas mame kolony, chuje z okolnich dědin, co se cpu rano do centra a odpoledne dom, a misto aby se čuměli před sebe tak esemeskuju a telefonuju, no šak něco stejneho, jak ostravak konečně dojede na vaclavak cely vynervovany
  4. ozzy56

    Pískanie z motora

    píšeš, že pískání je tiché, zatím bych s tím nic nedělal, ostatně záruku na práci máš půl roku
  5. ozzy56

    Pískanie z motora

    někomu píská, někomu nee, neřešil bych a jezdil v pohodě dál
  6. @Medvěd jak píšu nahoře, dnes je mi to už jedno, ale logiku v tom nenacházím, jde mi spíše o to, že do světa se křičí o ekonomice a v reálu se dělají prasečiny ve velkém..., jinak tu dopravu mi neodečetli, ale dostal jsem super výkupní cenu za tu 2008 (nakonec byla nová...) a další slevu u prodejce Tucsona, takže si nemůžu opravdu stěžovat
  7. je mi to už jedno, ale pořád mi nejde do kebule, že auto z Nošovic se v dnešní elektronické době musí převézt do Prahee a pak do Ostravy , přitom Nošovice-Ostrava 25km a trochu odbočím--ta doprava nemůže být zas tak drahá, když se vyplatí vozit uhlí z Austrálie přes Rotterdam do Ostravy
  8. ozzy56

    Peugeot LANDTREK

    francouzsky umím jen pít --ale někde jsem o tom pickupu četl--z pežotu to má jen to staré logo na masce, je to nějaká kooperace s jinou značkou, ale líbí se mi, i když ty pikapy jsou vlastně všechny stejné
  9. ozzy56

    Nový NTB

    já měl NTB Acer 12 let doma a no problem, a pořád na něm jedu na chajdě
  10. takže je ideální, ale vlastně nedostupný , zbývá auto na ropná paliva...
  11. tenhle názor postupně s tím jak holky porostou změníš...
  12. ahoj, bude to chtít servis s diagnostikou, resp. aby se na to podíval odborník, těžko tohle někdo opraví od kompu jinak tahle auta už něco pamatují a potřebují buď majitele co si umí poradit, nebo majitele s plnou peněženkou, doporučuju opravit, prodat a koupit něco snáze opravitelného v česku
    • 6
  13. @Mirek D evidentně jsi nepochopil co jsem tím myslel
  14. 1000 KM za sedm měsíců nebude to pravé pro tento motor, navíc na krátké trasy , prostě se musíš projet jednou měsíčně i někam na výlet, aby se motor pořádně zahřál...
  15. dal jsem dceři na naučení svoji 205 D, což v té době už taky nebylo bohviečo , ale byla ráda že je zadarmo a auto zná..., zadarmo byl k autu i servis a občas i plná nádrž , mohla si koupit nové auto, ale selský rozum je někdy víc než vysoká škola
  16. ozzy56

    Spojka Peugeot 407 r.v.2007

    začal bych tím hydraulickým ovládáním spojky, takže těsnost spojení potrubí, spodní vypínací váleček, odvzdušnit..., když toto bude OK, tak jezdit a čekat, až spojka začne klouzat-- potom viz. kolega nade mnou
  17. 100 kw ??
  18. myslím, že naše názory budou k ničemu, protože jeden koupí i s půlmilionem a druhý max se 100 tisíci nikdo ti neřekne, co bude auto chtít až ho koupíš ty, myslím jako co se v budoucnu může pokazit, třeba já bych do toho nešel ani kdyby to byl mercedes nebo audi, rozhodnutí je na tobě
    • 6
  19. ozzy56

    Střešní nosič

    dám tady pro info tu stoličku, co sem vozil v berlingu, mám 180 cm a dosáhl jsem s ní lehce na střechu , vozil jsem ji nohama nahoru, takže se do ní dala třeba taška a vlastně vůbec nezavazela, nosnost 150 kg, výška 25 cm
  20. ozzy56

    Spojka Peugeot 407 r.v.2007

    odvzdušnit spojku
  21. néé, fyzická přeprava trvá max.15 hodin, zbytek je papírování...
  22. ozzy56

    zadné brzdové dostičky

    ahoj, protože kotouče vydrží kolem 100 tisíc KM, zkusil bych je změřit a pak rozhodnout, jestli nevyměnit kotouče spolu s deskama , kotouče se mohou podle výrobce max. sjet o 1 mm z každé strany, takže na cca 10mm, jinak Peugeot desky nevyrábí, jen orazítkuje svým logem výrobek jiné značky..., dal bych ATE, TRW, Brembo
  23. ozzy56

    Střešní nosič

    ono je vždycky něco za něco , je to prostorné auto i proto, že je vysoké..., bohužel tak, že jsem nevjel do garáže , ale já měl v kufru plastovou stoličku cca 30 cm a nosnosti 150 kg, dala se využít na cokoli
  24. mno, já celkem chápu, že když je kupec od Prahy nebo zes Plzně, tak to má logiku, ale že musejí ku Praze i ta auta , co skončí na východě republiky mi hlava nebere , přece mají zkušenost, kolik se jich prodá v kterém kraji a podle toho ty toky reguluju, ale já jen uvažuju nahlas selským rozumem, kdybych měl VŠ automobilní, tak bych to možná i chápal
×
×
  • Vytvořit...