Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    vražedný hever

    zvedák z výbyvy auta vůbec nepoužívám (zatím jsem defekt neměl--kuva,snad jsem to nezakřiknul:D), ale když jsem foukal rezervu--dávám ji na 3 Atm,abych měl jistotu, že nebude pak prázdná, všiml jsem si,že ten závit v plastu jde dost těžko, tak jsem šroub jemně mázl vazelínou a teď to jde super
    • 31
  2. ozzy56

    vražedný hever

    snad bys pod to nelez , když je auto jen na tomto zvedáku ?? ten zvedák je určen jen pro výměnu kola...,na servis je něco jiného:myslim [upravil dne 22/10/10 od ozzy56]
    • 31
  3. vždyť jsem to psal...,pomáhal jsem si vždy autogenem a je to během 5 minut demontované
    • 9
  4. má to tak snad každý hliníkový disk na pežota--kromě disků s pokličkama...,vyvažují se všude bez problémů... příště napiš hned,o co ti vlastně jde
    • 16
  5. a hliníky mají jinou?? myslíš??
    • 16
  6. ozzy56

    dojetí nádrže do poslední kapky

    takže jsi nezjistil nic nového
    • 46
  7. 65 mm
    • 16
  8. ozzy56

    Nemrznúca zmes

    jestli ti v PEUGEOTU řekli,že se dá mísit s modrou, proč z toho děláš problém??
    • 16
  9. ozzy56

    Výměna předních ložisek

    zvedni kolo, zkus zda má vůli na ložisku, pak ho rukou roztoč a vadné ložisko hučí, praská v něm,atd.,v servise mají přípravek, kterým se dá ložisko vyměnit bez dem. těhlice, jinak těhlici musíš demontovat a ložisko vylisovat (po demont. velké segrovky). jestli to klepe v závislosti na rychlosti vozu,může to být i brzda nebo poloosa:myslim
  10. ozzy56

    mikrospánek

    no,jak píšeš 2500 km--to už bych dneska v kuse nedal...
    • 56
  11. ozzy56

    Jak vypustit chladič ?

    je tam normální pravý závit
    • 15
  12. ozzy56

    Výmena oleja-pouzivanie LPG?

    nevím,co mám napsat--odpověď jsem už dal
    • 11
  13. ozzy56

    Výmena oleja-pouzivanie LPG?

    když dáváš 5W40 tak bych olej neměnil za jiný
    • 11
  14. dá se i vyvrtat díra a vypustit a pak zacpat dřevěným kolíkem...
    • 29
  15. ozzy56

    Výmena oleja-pouzivanie LPG?

    30 tisíc bych ho tam nenechal, při provozu na plyn se olej sice tak rychle jako při provozu na benzínu neopotřebuje, ale po 15-20 tisících bych ho vyměnil... [upravil dne 21/10/10 od ozzy56]
    • 11
  16. :o:o
    • 29
  17. ozzy56

    Nová autolékárnička

    mám,v globusu za dvě kila;)
    • 19
  18. ozzy56

    Špatné emise

    píšu to proto,že pokud ti to nijak nevadí (ta spotřeba oleje),tak litr na 4000 km není zase hrůza spotřeba...,emisema jsi teď prošel,tak bych to hned neřešil... může se stát,že do toho vrazíš prachy, (gufera ventilů atd.) a bude to brát stejně,nebo o deci míň...,osobně bych to zatím nechal tak
    • 42
  19. ozzy56

    Špatné emise

    nejprve přesně změř, kolik oleje to bere na 1000 km, bez toho je zbytečné něco řešit... když opravdu jeden litr na 4000 km, tak to zatím vůbec neřeš
    • 42
  20. ozzy56

    Náporové sání

    už jsem viděl tu část udělanou z pozink. plechu a přidělanou trhacíma nýtama--já vím,prasečina,ale vodu mu to nesaje..
    • 8
  21. ozzy56

    Momentak, bezne pouzivane momenty

    osobně jsem protáčivý momenťák ještě neviděl, vždy ten cvakavý...,ale je možné,že jsem toho ještě málo viděl
    • 18
  22. ozzy56

    drziaky vyfuku

    Chlapyyy:) zkuste se nad formulací dotazu trochu zamyslet...,no kde bys tak čekal,že koupíš náhradní díly na auto Peugeot , já bych šel do pežotu nebo do prodejen druhovýroby...,prostě do řezníka bych pro to nešel:bojim nezlob se, musel jsem
    • 6
  23. ozzy56

    Náporové sání

    řekl bych,že frantíci dobře ví,proč dali sání motoru tam,kde je...,mně to nesaje vodu vůbec, asi tam máš někde potrubí děravé...,když dáš sání dopředu,bude to sát vodu ještě víc:myslim P.S. do velké kaluže jezdím krokem, prostě nevymetám vodu na plný plyn...
    • 8
  24. ozzy56

    spojkove lozisko coupe

    to moje číslo je origo peugeot--podle něho najdeš i náhrady..., ta cena co jsem napsal,je cena ložiska v pežotu včetně DPH
    • 28
  25. ozzy56

    spojkove lozisko coupe

    v pežotu spojk. ložisko 204169 cena 2602 kč
    • 28
×
×
  • Vytvořit...