zvedni kolo, zkus zda má vůli na ložisku, pak ho rukou roztoč a vadné ložisko hučí, praská v něm,atd.,v servise mají přípravek, kterým se dá ložisko vyměnit bez dem. těhlice, jinak těhlici musíš demontovat a ložisko vylisovat (po demont. velké segrovky).
jestli to klepe v závislosti na rychlosti vozu,může to být i brzda nebo poloosa:myslim