Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 917
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. to reguluješ teplotu tak často?
  2. ozzy56

    olej

    vleze tam něco přes 4 litry, takže kup 5, abys moh taky dolívat
    • 7
  3. ozzy56

    brzdovy pedal ide az dole

    když našlapeš a jde to, tak zavzdušněné, ty máš vzadu excentry, nebo samostavy?
    • 11
  4. ozzy56

    Netesny pal. filter

    takže oprava jednoduchá, taky jsem to hledal, ale to hledání tady:roll--na to prostě nemám
    • 13
  5. ozzy56

    Netesny pal. filter

    podle fotky bych řekl, že silikonem už zkoušel
    • 13
  6. ozzy56

    Jaky vyfuk doporučujete

    ten odkaz je pro HDi 66kw a ty máš 2.1 TD
    • 39
  7. ozzy56

    Netesny pal. filter

    to samozřejmě vím,ale přes ty dva O kroužky se nic nedostane--samozřejmě ten předehřev by nefungoval
    • 13
  8. ozzy56

    Netesny pal. filter

    ještě jsem to nedělal, ale demontoval bych filtr, vytáhl (třeba i odvrtal) ten střed a ucpal přesně vytočeným válečkem ze silonu a na něm dva zápichy pro O kroužky:myslim [upravil dne 8/3/11 16:44 ozzy56]
    • 13
  9. ozzy56

    Spojkový valeček

    je to stejné, jako bys měnil např. kolový brzd. váleček...,přešroubuješ hadici na nový válec a odvzdušníš, válec drží v převodovce na ,,bajonet\'\'--něco jako žárovka v autě
    • 17
  10. ozzy56

    zmena stredovej diery

    nic jiného nevymyslíš, vysoustružit nebo prodat jestli budeš dávat podložky pod disky,jde to řešit podložkou,která bude mít osazení na náboj kola 65 a na disk 63
    • 14
  11. ozzy56

    Olejová vana 1.8 16V 85kW

    ještě se chci zeptat--máš to snížené,nebo to byla hluboká díra?
    • 27
  12. gufero vodítka se podle Serviceboxu nedá zjistit (není uvedeno samostatně), takže buď vůbec není, nebo je součástí vodítka gufero za setrvákem (na klice) 85na105na8
  13. ozzy56

    rozvodovka?

    peloušek--rázový utahovák/povolovák (mají pneuservisy např.)
    • 42
  14. ozzy56

    tesneni pod hlavou o.k a k.o.

    dobrá rada--kup jiný motor:roker
    • 26
  15. ozzy56

    rozvodovka?

    je tam PRAVY závit, špatně se povoluje,protože se závit šroubu má dávat na lepidlo, má se povolovat pelouškem,protože kliku jde špatně zajistit,většinou nepomůže ani přes rychlost--protočí se ve spojce
    • 42
  16. ozzy56

    podivné skřípání od motoru

    může to být právě ten spodní silentblok (za motorem-akcelerační)
  17. ozzy56

    Spojkovy pedal

    ten pedál propadne,když propustí kapalinu spodní váleček spojky nad pístek, stává se to např. když stojíš dlouho na spojce na křižovatce atd., pomůže výměna toho válečku cvrlikání setrvačníku není závada, prostě se unaví pružiny a setrvačník má vůli...,závada by byla,kdyby pružiny popraskaly a oba díly setrvačníku kmitaly mezi sebou
    • 6
  18. ozzy56

    Drazkovy remen 206tka

    no podle mě ani nepovolil napínák a řemen tam narval, jak malý šroub?? ta nová kladka bude mít větší šroub?
    • 10
  19. ozzy56

    Plave zadok auta

    zkontroluj vůle na celém spodku (obě nápravy), kontrola (test) tlumičů
  20. ozzy56

    výmena prevodového oleja

    taky bych po 90tkm vyměnil
    • 19
  21. ozzy56

    hladina motorového oleja

    měrka vypadá origo, asi to přelil a to o dost...,vypustil bych olej (dej mu aspon hodinku,at to vyteče všechno), pak nalil zpět tolik,kolik má být (myslím 3.5 litru?) a zkontroloval na měrce hladinu [upravil dne 7/3/11 10:59 ozzy56]
    • 20
  22. ozzy56

    Vychytávka s pásama

    co na to říct? když se nepřipoutáte sami,jsou to vaše životy...,ale nepřipoutat svoje dítě, nebo že se nepřipoutá spolujezdec, tak se nerozjedu,néé??
    • 77
  23. ozzy56

    Netěsný vstřikovač

    pojem ,,padá nafta\'\' je vždy spojen s úsekem nádrž--vstřikovací čerpadlo, nikdy s úsekem vstřikovací čerpadlo--vstřikovače, tzn.,že rosící vstřikovače nemají na padání nafty žádný vliv..., bere ti to vzduch někde přes nádobku paliv. filtru, nedrží ventilky v pumpovacím balonku,netěsný spoj potrubí...
    • 9
  24. spálený setrvák se projevuje trhavými rozjezdy (nedá se i při jemném ovládání pedálu spojky plynule rozjet)
    • 23
  25. co chceš konzervovat?, takové ty velké plochy stříknu nějakým sprejem (Silkal,Konkor) a vyleštím, to samé hadice atd.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...