pojem ,,padá nafta\'\' je vždy spojen s úsekem nádrž--vstřikovací čerpadlo, nikdy s úsekem vstřikovací čerpadlo--vstřikovače, tzn.,že rosící vstřikovače nemají na padání nafty žádný vliv..., bere ti to vzduch někde přes nádobku paliv. filtru, nedrží ventilky v pumpovacím balonku,netěsný spoj potrubí...