-
Počet příspěvků
695 -
Registrace
Věci klubové
-
Auto
Peugeot 508
-
Rok výroby
2013
Profilové informace
-
Pohlaví
Muž
-
Město
Teplice 1
-
Stát
Česká republika
Kontakty
-
Facebook
Míra Hakavec
Návštěvy profilu
2 858 zobrazení profilu
hakavcak's Achievements
Kecka (4/6)
38
Popularita
-
hakavcak reagoval/a na příspěvek k tématu:
Zadní tlumiče výměna
-
Díky za video návod vypadáto stejně jako na 508 i to uchycení přes kufr na pravé straně. Jen jak si to přizvedne heverem povolí šroub a pak ho dá hever stejně pryč a šroub vyndá. Hever mám jen jeden a tím si chci nad jámou přizvednout auto. Tak mi uniká proč ho tam na povolené šroubu dal?
-
hakavcak started following Závada P0487 a P1499 , Zadní tlumiče výměna , Diagnostika Lexia a 3 ostatní
-
Zdravím chtěl bych vyměnit zadní tlumiče a jelikož v 90% jezdím do servisu Peugeot kde mi tlumíče nabízí kus 3500 jsem si raději pořídíl za třetinu ceny Sachs 314 849, které by chtěl vyměnit Service Box návodu to nevypadá nějak složitě mám bez Hybridního pohonu. A co vidím povolit nahoře šroub dole a vyndat. Teď zda to půjde lehce a pak mám tlumič budu potřebovat přehodit to horní oko to snad půjde dobře pružinu bych stáhnul těmi nenšíma kurtama a stejným způsobem bych vrátil zpět. Ale čeho se obávám je ta referenční výška při, které se mají tlumiče dotáhnout? I když si myslím, že tam přeco nebude žádná vůle? Měnil si někdo sám, že by mi k tomu mohl něco víc říct na co si dát pozor a jestli mi stačí najet nad jámu heverem přizvednout sundat kolo a dát se do práce jestli nebudu potřebovat druhý hever nejak si nastavit rameno aby šel tlumič ven a nebyl v tahu? Děkuji mnohokrát
-
hakavcak reagoval/a na příspěvek k tématu:
Zavírání oken
-
Zdravím, není nejaké nastavení na okna? Při zavírání mi nejdřív sjíždí a pak až na podruhé jdou nahoru. Děkuji
-
Car Reservoir Washer Cap for Citroen C3 C4 C5 C6 CACTUS Picasso Xsara Peugeot 308 3008 508 208 408 307 - AliExpress 34
-
Ahoj, zkoušel jsen nějaký reset tuším nějaké řazení 5x z N na D nebo jak to bylo, ale už mi to nedělá. Podle mě to rozhodil styl otcovo jízdy a pak se to nějak vzpamatovalo.
-
Ahoj pouzívám už víc jak 10let a nikdy nebyl problém. Používám Diagbox 7.57 akorát musím vždy nejdřív program spustit a pak teprve připojit kabel, abych se vyhnul automatické aklualizaci na 4.3.2 která není schopná najít VINko a spojit se s vozem jinak FW 4.2.0 tak 4.2.2 mě normálně spojí a fungují. Nějak se nudím tak jsem ACTII otevřel a ten jeden optočlen vypadá nějak očouzenej. Nemůže to být tím, ze mě vyšší FW nespojí? Děkuji
-
RichVa reagoval/a na příspěvek k tématu:
Turbodmychadlo s proměnnou geometrií
-
Zdravím, tak dnes bylo auto v servisu byla to děravá hadice nevím jaká, ale měla ji zničit nějaká drátěnka na výfuku co je děravá a hadici zničila. Tak že jsem se rovnou domluvíl na výměně té drátěnky či co to je a ta se musí změřit vyříznout a objednat zavařit a je to. Prý to není nic složitého jen aby šla nějaká spona na turbu povolit.
-
Děkuji, klapka vypadá ok sice byla mastná, ale je nová a při zkouše hadičkou podtlak drží tak buď potrubí nebo ventil ty tam mám dva a oba taky nové. Ale asi to s podtlakem bude to si všímám při vypnutí motoru, že se víc zaklepe. Hlavně se bojím,aby nebylo turbo v háji.
-
Zdravím auto ztratilo zrychlení výkon závady včera P0299, P2562 a P1497 a závady dnes ráno přechodné teď už trvalé P2562, P1497, U1318 a pro mě úplná novinka P16B2 Klapky zablokované v otevřené poloze a Nesprávná poloha vzhledem k požadavku, nedostatečné přeplňování. Zkoušel jsem za jízdy a třeba jak je požadovaný tlak turbodmychadla ukazoval cca 2000 a Měřený tlak turbo cca 1400 na volnoběh mají tak nějak stejně 1020 a 990. Kdyby někdo věděl na co kouknout co zkontrolovat budu vděčný. Každopádně v pondělí volám do servisu, ale je mi jasný, že to nebude dřív jak za 2 týdny
-
hakavcak reagoval/a na příspěvek k tématu:
Netěsní klimatizace
-
hakavcak reagoval/a na příspěvek k tématu:
Netěsní klimatizace
-
hakavcak reagoval/a na příspěvek k tématu:
Netěsní klimatizace
-
Vědět kde začít už to nechám opravit, ale v Peugeotu kde mi to plní to zkoušeli najít nějakou čichačkou a nic. Ale prostě do roka to ujde
-
Pokud ho vypnu tak neběží kompresor a ničemu to nevadí? Že právě bych to teď už na zimu nechal a naplnil opět z jara. Nebo jak by jste to řešili? S autem jsem spokojený chci si ho ještě nějakou dobu nechat. Tak buď každý jaro doplnit cca 1500kč nebo zkoušet po dílech začít chladičem?
-
Ahoj chci se zeptat stane se něco pokud je klimatizace úplně prázdná? Už jsem si zvykl každý rok ji doplnit, ale letos vydržela nějak déle až do teď. Najednou při nastartování je slyšet takové to zvonění, pískání a už chlazení je o ničem. Že bych jí nechal naplnit až na příští rok. Kde uniká se zatím nenašlo. Děkuji pěkně
-
Děkuji za odpověď, podtlakové potrubí to dlouhéke klapce+ ventil vše originál, bylo měněno v servisu a klapka nová Valeo stejně jako byla původní. Před rokem též problém s podtlakem a tohle pomohlo. Jenže to byla závada p1498, že dávkovač vzduchu příliš zavřený. Teď je to naopak je příliš otevřený. Na jízdě to není poznat občas skočí kontrolka motoru pouze pokud se přidá i chyba p0487, ale i ta občas sama zmizí. Možná trochu výkon při zrychlení a při chcipnutí motoru větší zachvění.
-
Diagnostika Diagbox ukazuje tyhle chyba. Kontrolou závady ukazuje P0487 ostatní jsou vidět pouze přes dia všechny jsou přerušováné a jdou vymazat. Věděl by někdo poradit na co se podívat? Děkuji
-
Zdravím mám tyto závady obojí přechodné a za jízdy se snad ani neobjeví pouze na volnoběh. Měl jsem podobné P0487 a P1498 před rokem pomohla výměna podtlakového ventilu, potrubí a klapky. Tak jsem nechal vyměnit to samé, ale závady stále a všiml jsem si, že mi tam něco teče. Děkuji pěkně