Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Já žádnou daň neplatil,leda by na mě zapoměli:D (ale o tom pochybuju)
    • 16
  2. Loni jsem vezl ségře 106ku z Rakouska.Tam jsem auto koupil,podepsal smlouvu a jel domů.Tady jsem udělal evidenční kontrolu,STK (byla už tady propadlá,ale v rakousku ještě platila) a potom jsem šel auto normálně přihlásit jako v ČR.Domů to sice jelo po vlastní ose,ale bez RZ:mad: ale je pravda že jsem si předtím sjednal ručení.Když by jsi chtěl jet rovnou po vlastní ose legálně do ČR a nevezl to na podvalu,musíš dojít na tamní úřady a vyjednat si převozní čísla a nějakou pojistku,pak co nejdříve v čechách na evidenčku,ale převozky nevím kolik stojí,s tím zkušenost nemám...tak snad ti to trochu pomůže;)
    • 16
  3. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

  4. 309GT

    Sportovní výfukové svody

    Mělo by se to jen prohodit...teda jestli je spodní průměr stejný jako u origo svodů.....
    • 39
  5. 309GT

    Barva na hliník

    Mě se to nikdy neoloupalo,ale chce to opravdu dobře odmastit;)
    • 6
  6. 309GT

    206 Garos

    Jak jsem psal,co člověk,to názor:D A pivo piju za dva,tak že by to možná šlo:D Patlat se s 1.4 není problém,protože když dáš něco takového na auto a ještě to snížíš,tak stejně nemůžeš jet rychle všude (jestli to nechceš dělat znovu) protože nikde skoro nepřejedeš ani šutr a když na tom podvozku vezmeš díru nebo kanál,tak si dáš dost solidně do kedlubny o střechu (vlastní zkušenost):D
    • 11
  7. 309GT

    Moje 306 HDI

    Pěkná!Jen bych asi nedával ten nápis na pneu na bílo,ale jinak
    • 34
  8. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    To rád vidím,dávej pak podrobné info:D To budeš mít introš černo-oranžový nebo jinou kombinaci?
  9. 309GT

    206 Garos

    Peugeot09: Tak to by jsme si asi spolu neměli u piva co o tuningu povídat:D Ale beru že 100lidí-100chutí Já bych zabíjel za ty laminátový lopaty:bojim
    • 11
  10. 309GT

    Barva na hliník

    Ale ty kola nejsou čistej hliník;) Já používal vždycky normál barvu a vše o.k....
    • 6
  11. 309GT

    PC hry

    Já už asi dva roky čekám až vyjde Rig\"n\"Roll(kamiony),ale nějak to né a né vyjít:myslim Vždycky se na oficiálních stránkách objeví zaručený termín kdy hra vyjde,ale potom skutek utek....
  12. 309GT

    Barva na hliník

    Já kola lakuju normálním sprayem a pak přelakuju a drží to bezvadně....ale lakuj,nenatírej;)
    • 6
  13. 309GT

    205 gti griffe

    Tenkrát jsme kupovali na 309ku za 4200kč
  14. Kuba 306 S16 má 306ku Le Mans,ale myslím že tam nikde žádné nápisy nebo loga už nemá....a ty fotky fakt nejdou...
    • 20
  15. 309GT

    ovály nebo subwooofer???

    Já bych do auta tubu nechtěl ani za pytel ...... (snad víte čeho:D) ale taky záleží co kdo poslouchá
  16. Já jsem se málem zechcal u té třetí:D:D:D:D:D:D:D:D
    • 19
  17. 309GT

    Lidskej nevkus

    Spíš to první
  18. 309GT

    205 gti griffe

    To je parádní cena:super
  19. 309GT

    přihlášení vozu v polopřevodu

    Já jsem vždycky dával normální (neověřenou) plnou mo,akorát vždycky chtěli aby tam bylo napsáno k čemu mě ten člověk pověřil (třeba převod OA a podobně) tak že by jsiměl projít O.K;)
    • 24
  20. 309GT

    podvozek+brzdy

    Spíš bych se podíval po podvozcích na ebay,jsou tam 1000x lepší ceny a za 15000kč máš stavitelnej podvozek komplet,zato tady dáš 25 ani nemrkneš....
    • 10
  21. 309GT

    205 gti griffe

    je to prostě pecka! Na kolik vyjde lambda od Bosche?
  22. 309GT

    podvozek+brzdy

    Na kolik vyjdou třmeny ti neporadím,já budu dávat asi v zimě komplet brzdy z GTI i se zadní kotoučovkou....je to asi nejjednodušší řešení Ten podvozek - záleží jak velkou máš díru mezi kolem a blatníkem a jak moc máš přední nárazník od vozovky.Marty teď prodává stavitelný podvozek na 306ku,ale mělo by to pasovat i na 309ku (asi krom horního uložení tak že by jsi přehodil misku) asi za 7K což je super cena na novej podvozek;) Snížení ale dosáhneš jen na přední nápravě a zadek musíš přesadit,to jistě ale už víš...hlavně na podvozku nešetři,je to věc která ti dokáže hodně zatopit tak ať se v tom pak nezabiješ PS: Koukej na podvozky na 205ku,je to úplně totéž (mám taky z 205 GTi na 309ce non-gti) ale s tím rozdílem,že je na 309 dražší kolikrát až o 25-30% Jediný rozdíl je že to má jiné označení na krabici ale obsah stejnej;)
    • 10
  23. 309GT

    Lidskej nevkus

    :potlesk Přesně tak!!! Rád bych viděl majitele.Nedovedu si představit člověka co dokáže takhle zkurvit auto:bojim
  24. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Právě proto je nepřehlédnutelná
  25. 309GT

    Lidskej nevkus

    Jo jo,už to tu bylo,ale zdá se mi že toho má vpředu zase míň Největší tuning je asi ta ztracená lišta v nárazníku a ta díra po ní
×
×
  • Vytvořit...