Loni jsem vezl ségře 106ku z Rakouska.Tam jsem auto koupil,podepsal smlouvu a jel domů.Tady jsem udělal evidenční kontrolu,STK (byla už tady propadlá,ale v rakousku ještě platila) a potom jsem šel auto normálně přihlásit jako v ČR.Domů to sice jelo po vlastní ose,ale bez RZ:mad: ale je pravda že jsem si předtím sjednal ručení.Když by jsi chtěl jet rovnou po vlastní ose legálně do ČR a nevezl to na podvalu,musíš dojít na tamní úřady a vyjednat si převozní čísla a nějakou pojistku,pak co nejdříve v čechách na evidenčku,ale převozky nevím kolik stojí,s tím zkušenost nemám...tak snad ti to trochu pomůže;)