Jsem pro zásah, vůbec bych tuhle sortu k nám nepouštěl, jim nejde vo nějakou muziku. Celej pátek jsem sledoval na netu různý zprávy jak probíhal příjezd na tuhle párty, dokonce i na tom jejich servru, tam byl dokonce návod jak co nejvíce škodit, s kým se bavit a co říkat pokud budete zadrženi. To mi nepřipadalo jako sraz na nějakej koncert spíš jak diverzní akce. Proč si takovýhle akce v tomhle stilu, že někam přijedu udělám bordel a vodtáhnu, nepořádaj v jinejch státech evropy? Tam by je vyléčili hodně rychle. Unás se každej odvolává na demokracii a lidský práva, ale vykládá si je každej jak potřebuje. Vyděl jsem osobně jak tyhle párty probíhaj, jde voto jak se co nejvíc vožrat , zfetovat a nevědět co se děje, nějaká muzika .............! Na dotaz zda jsme policejní stát tak říkám ne, měli byste vidět zásahy policajtů jinde ve světě, to ty naši jsou úplný amatéři.