Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Nejdřív bych se podíval na pojistky, jsou dvě verze zapojení jedna používá 2 a druhá 3 pojistky, typuju u tebe tu verzi se dvěma a pokud ne tak vyndat ovádací panel klimatizace a zkontrolovat připojení konektoru napájení do něj, což bych řek, že vypadá na tvůj případ, podle toho jak je to mrtvý.
  2. Freedy

    vaha vzduchu 2,5td

    2.5 váhu vzduchu má, jelikož si zní počítá množství nasátýho vzduchu, protože tady už šlapeš na elektronickej pedál, nikoliv lanko k čerpadlu.
    • 20
  3. Freedy

    90°C a STOPka

    Abys tu kontrolku a stopku rozsvítil musíš ten zelenej konektor odpojit od čidla a spojit ho na kostru, to samý ti vlastně udělá to čidlo když hlásí, že je motor přehřátej.
    • 28
  4. Zdravim měl bych prosbu, nemá někdo nějakou literaturu nebo odkaz ke vstřikovacímu čerpadlu Lucas co montovalo do 205,309,405 potřeboval bych sladit jednoho citroena Bx, pokud by to byl bosch tak to by nebyl problém, ale s lukasem nikdo nechce nic mít. Díky :papa:papa
  5. Freedy

    Smrad od předního nárazníku

    Podíval bych se na sahary, takový zakousnutý ložisko v motoru větráku a vinutí začne pěkně hořet.
    • 9
  6. Freedy

    Smrad od předního nárazníku

    Sahary, klaksony, ABS, omezovač serva, mlhovky, motůrek ostřikovače světel, relátka od sahar. Musíš upřesnit místo.
    • 9
  7. Zdravim mám prosbu může mi někdo prosím poradit jak poznám u motoru 1,8i ze 405 , kterej vývod od zapalovací cívky patří na kterej válec? líp řečeno jak je to značený, abych to správně zapojil. Díky F.:papa:papa
    • 7
  8. Freedy

    Skapal mi Boxer...

    Takže nakonec je to ten ventil, stejná závada jako u mně. Ty Burisku prosím kde se dá ten ventil sehnat za 2 t? protože za novej jsem se nikde nedostal pod těch 4,5t.
  9. Freedy

    spojkové lamely

    Ahoj 26.4.08 je u Kladna velká burza na automoto díly. tam je určitě seženeš, jezdim tam pravidelně pro díly na motorky. http://www.i-veteran.cz/forum/viewtopic.php?t=360&sid=aeb8e87277ff9a9a28d892f05238900e
  10. Freedy

    Skapal mi Boxer...

    Nedávno jsem něco podobnýho řešil taky u boxera, ale 2.0 hdi, že zničeho nic bez varování zdechnul. Volal jsem kamarádovi kterej má servis na tyhle auta a jeho jediná odpověď byla palivovej ventil na vysokotlakym čerpadle. Aspoň u 2,0 drží na dvou šroubech, stačí ho vyndat připojit konektor a zapnout zapalování, případně profouknout. Ventil se přidírá, a nepouští tlak ke vstřikum.(je to sice oprava na chvilku, ale pomohlo to) Jak jsem se ptal na různejch místech , tak klasická závada u HDi. U peugeota mi řekli za ten ventil 9,000 Kč,- ......... hrůza.
  11. Freedy

    uprava namotore alebo nie???TD

    Takhle drtit chudáka starej motor, že se nestydí........ jinak ta rychlost se dá u td udělat a nemusí to bejt z kopce.
    • 6
  12. Freedy

    kompatibilita převodovek

    Skříně převodovek jsou stejný, dá se tam napasovat třeba z nafťáku, liší se to převodama, tudíž na 1.6 je dobrý zase sehnat převodovku z 1.6. PS: pokud chceš mám doma na prodej převodovku z 1.8 benzína r.v. 95
  13. Freedy

    VC Bahrajnu F1

    Raikonen Kubica Massa:super
  14. Zdravim mám problém s motorem 2,0 hdi v boxeru, najednou zničeho nic nejde nastartovat, starter točí, podávací čerpadlo z nádrže jde a natlačí, ventil ve vysokotlakym čerpadle normálně otevírá, ve střikovací rampě je tlak ( po povolení trubky od vstřiku), nikde nic upadlýho na elektrice a pojistky v pořádku. Kontrolka imobilizéru zhasíná, tudíž klíček pozná. S autem jsem normálně přijel vyložili jsme náklad a po 15 min jsem chtěl odjet a prostě bez varování ani ťuk, co by to mohlo bejt?????:myslim:myslim jenom doufám, že ne BSI nebo čerpadlo.
  15. Nepoužíváš náhodou taky Skype? Měl jsem podobnej problém a tak jsem hledal na netu a zjistil jsem, že nejsem jedinej a jak mi kdosi poradil ze stránek viry.cz tak určitá verze tohoto programu si totiž po připojení k netu sama odněkud stáhne jakousi aktualizaci, která se chová jako vir a blokuje pc, tak že zaměstnává procesor na 100 proc. a nedá se používat. Pomohlo kompletní odinstalování danýho programu ze systému a je klid. Už jsem tohle vyzkoušel asi u třech dalších lidiček a zatim to bylo pokaždý ono.
  16. Freedy

    406 vs. 605 rv.96+

    U 605 občas zazlobí nějaká část elektriky, ve většině případů je to spíš buď rozpojený, zoxidovaný, prostě blbosti, jinak co se týká toho motoru 2,5 má problém s tim termostatem já ho mám přemýstěnej na horní větev a je klid a taky málo kdo ví , že ten motor má dva termostaty. Záleží prostě kdo stim jak lítá, mě šlape už dlouho a bez chyby.
    • 8
  17. Zdravim nevíte někdo prosím, na jakym principu pracuje ovládání pod volantem pro blaupunkty je to značený jako FunLine 2, jdou do toho 3 dráty . Někdo mi řikal, že je to jenom odporovej dělič, v tom případě by to nebyl problém upravit pro starší verzi ovládání co byla použita v peugeotech. Díky F.
  18. Na tý hřídelce je klasickej \" O \" kroužek, dá se to udělat bez vymontování čerpadla z auta, ale pokud si to nikdy nerozebíral tak si to nech udělat, aby ti některá z pružinek co jsou uvnitř nespadly do čerpadla, pak bys ho musel rozebrat celý. :papa
  19. Freedy

    Kvalitni servis Severni Cechy?

    Tenhle znám já a jsem spokojenej, je kousek za Bílinou směrem na Most. http://www.sweb.cz/peugeotservis/
  20. Freedy

    Prevodovka 405

    Pasovat ti bude, skříně jsou stejný, lišej se převodama.
  21. Freedy

    Dotaz ohledne motoru

    Čoveče asi před měsícem jsem ze svýho vyndaval 1.8 i a řek bych, že vypadal úplně stejně jako ten tvuj, ještě ho mám v garáži, takže by to moh bejt 1,8i(1762) 74 kw XU7JPZ (LFZ).
    • 18
  22. Freedy

    regulátor tlaku servořízení

    Tak tohle znám taky ho mám na autě a začal takhle zlobit, tak stačí vytáhnou konektor dobře ho zabalit třeba do igelitovýho sáčku a zaizolovat, aby tam nemohla voda, potom ti bude chodit servo pěkně, sice se nebude regulovat, ale než dávat prachy za nový . Jinak konektor se odpojík jak psal Kdo, je tam drátek.
  23. Freedy

    Pravý nebo levý závit řemenice?

    Ta utahovačka sice neni laciná, ale jestli nemáš zvedák nebo kanál, aby sis na klíč moh dát slušně dlouhej nástavec tak se ti to bude asi těžko povolovat, protože je to většinou hodně dobře zatáhlý a ohřejvání si myslim, že v tomhle případě nemá vůbec význam. Spíš bych si ji zkusil někde půjčit a tím si ušetřit hodně námahy.
  24. Freedy

    Pravý nebo levý závit řemenice?

    Já na to používám elektrickou utahovačku od Narexu a motor nijak nezajišťuju, je to asi nejlepší a nejrychlejší řešení co jsem zatim zkusil:papa:papa:papa
  25. Taky se přidám Jawa 550 r.v. těžko říct ..., Jawa 20 r.v. 1968, Jawa 21 r.v. 1974, Jawa 250 Panelka typ 592 r.v. 1970 a W353 asi r.v.1987 papírově asi 1970:D:D:D tak zatim celá sbírka určitě ještě něco přibude.
×
×
  • Vytvořit...