Tak už jsem to objevil, chvíli to trvalo, ale výsledek je tu, dělá to tlumič vybrací napínací kladky, je to pružina, která dotlačuje přez páku dopínací kladku a uvnitř tý pružiny je ještě malej tlumič, kterej zvenčí neni vidět, ten je zřejmě v háji a ta pružina ten kmit nepobere a začne lítat sem tam, přesně jako když ti odejde tlumič na kole. Přišel jsem na to náhodou a to tak že jsem do otvoru v páce zastrčil čtyřhran a při běhu jsem mírně naněj zatlačil a kladka přestala kmitat a zvuk byl pryč, dneska jsem ho koupil novej a vyměnil a všechno je OK, už žádný divný zvuky.