Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Freedy

    svetla

    V čechách je to zakázaný a policajti potom dost jdou, je to na ně dobrý lákadlo, myslim si ,že to bude i na slovensku stejný. Povolený jsou přední světla bílé barvy, mlhovky max. žlutý.
    • 9
  2. Freedy

    Jaký koupit žhavící svíčky?

    Brisk nejsou špatný, mě vydrželi asi tak 1.5 roku, nejhorší co jsem měl byly Iskra - nějaký snad jugoslávský ty vydrželi 3 - 6 měsíců, zatim opravdu vede Bosch.
    • 12
  3. Na sto pro to bude někde utíkat, měl jsem tuhle závadu na obou 405, buď netěsnost ve spoji, nebo je někde prasklej radiátor, jednou jsem to vyřešil výměnou, ale ta práce, tak podruhý jsem tam nasypal takovej ten prášek a je klid už víc jak rok. Nikde nic neteče a okna se už taky nepotí.
    • 29
  4. Freedy

    CHUMELÍÍÍÍÍÍÍ

    Dneska ráno kouknu a vono pořád padá a drží se to, už je tady 10 cm, holt severní čechy a Krušný hory to je kombinace, silničáři maj asi dneska volno, protože je po 8 ráno a ještě tudy po sil.I třídy neprojel ani jeden a podle toho to tady vypadá a už jsem zahlíd pár rychlíků co si hráli na závody:xvul, to bude dneska jízda.:bojim
  5. Freedy

    Otáčkoměr ve kterých 405kach

    Otáčkoměry se samo dělali i do D, myslim že to nebude velkej problém zprovoznit, otáčkoměr má celkem 4 dráty, a to +, -, a další dva ti vedou ve stíněnym kabelu k tomu čidlu co máš na převodovce, myslim že jsem to zapojení někde i měl napsaný, kterej vývod je kterej.:papa
    • 11
  6. Nedávno jsem viděl, na jedný 405 krásnou přední masku s přídavnejma světlama, ale a? jsem hledal jak jsem chtěl nikde ji nemůžu sehnat, neviděl jste to někdo někde prodávat???? :myslim Díky F.:papa
    • 26
  7. Freedy

    Zamena brzdovych kotoucu

    Jde to , ale musíš vyměnit alespoň polovinu brzdiče(venkovní část),která drží na pětihranejch šroubec, pak to lze, protože chlazený kotouče jsou širší a nedostaneš tam destičky.
  8. Freedy

    Chladič

    Tak jsem dneska zjiš?oval kolem toho chladiče a údajně by měl bejt stejnej jako u Citroenu XM taky 2.5, a ten by se prej dal sehnat mnohem líp, už jich je dost rozebranej po vrakáčích, protože na novej teda fakt nemám, tak pudu hledat a objevovat.
  9. Zdravím chtěl jsem se zeptat nevíte někdo o chladiči vody na 2,5Td, je to ten složenej ze dvou, mě totiž odešel ten přední malej a to doslova, tak jse ho musel vypojit a zatim jezdim jenom na ten větší, zimu to snad nějak vydrží, ale vlétě to asi nebude stačit a ani ten velkej nevypadá , že dlouho vydrží. Díky F.
  10. Freedy

    Přístrojovka

    Jo je mi to jasný, to samý jsem měl u 405, jsou to takový univerzální přístrojovky.
    • 12
  11. Freedy

    Přístrojovka

    Díky za odkaz,:super teď se do toho můžu pustit. Myslím, že bych neměl mít problém s náhonem tuším, že tam neni a je to otázka pouze kabelů. Ale když jsem viděl co je tam zezadu žárovek, půjdu radši ještě nějaký dokoupit, asi toho nebude svítit víc. Díky F.:papa
    • 12
  12. Zdravím potřeboval bych poradit jak rozdělat přístrojovku kvůli výměně žároviček, nechce se mi jít do toho naslepo, abych si neudělal víc škody tím, že něco ulomim. Díky F.
    • 12
  13. Freedy

    Workshop CD

    Já právě nevim, měli by tam bejt návody jak co rozebrat a jak co vypadá.
  14. Freedy

    Workshop CD

    Zdravím měl bych malej dotázek, nevíte někdo jak se jmenuje program workshop (jestli je to jenom workshop nebo ještě něco??) a jaká je jeho velikost MB - GB??, chtěl jsem si ho stáhnout, ale těch workshopů je docela dost verzí a asi nebudou všechny o autech? Díky F.
  15. Freedy

    divný zvuky

    No já muziku nechávám origo, zdá se mi docela dobrá ono těch pár repro (asi 10 co jsem napočítal) vcelku stačí, jinak co týká toho ladění tak nevím na který auto v rodině dřív, protože každý by něco potřebovalo ,ale neni čas tak to řešim postupně a pomalu.
    • 11
  16. Freedy

    divný zvuky

    Tak umě to bylo opačný strhnutý jsem to dostal já a musim si to taky odmakat, achjo ženský.
    • 11
  17. Freedy

    divný zvuky

    Dodává se to samostaně, cena je teda nic moc 2,100Kč a objednací číslo podle katalogu je 6453Y4. Ale jestli chceš mít pokoj tak se to vyplatí.
    • 11
  18. Freedy

    divný zvuky

    Tak už jsem to objevil, chvíli to trvalo, ale výsledek je tu, dělá to tlumič vybrací napínací kladky, je to pružina, která dotlačuje přez páku dopínací kladku a uvnitř tý pružiny je ještě malej tlumič, kterej zvenčí neni vidět, ten je zřejmě v háji a ta pružina ten kmit nepobere a začne lítat sem tam, přesně jako když ti odejde tlumič na kole. Přišel jsem na to náhodou a to tak že jsem do otvoru v páce zastrčil čtyřhran a při běhu jsem mírně naněj zatlačil a kladka přestala kmitat a zvuk byl pryč, dneska jsem ho koupil novej a vyměnil a všechno je OK, už žádný divný zvuky.
    • 11
  19. Freedy

    rele :-)

    Mě to taky při otevření dveří spíná relé na pojistkovym panelu a je to relé pro stahování oken, protože když vypnu klíček tak mi okna nejdou a stačí otevřít dveře a relé se sepne a já s tim mám ještě spojenej zpožďovač vnitřního osvětlení.
  20. Zdravím Mám 605 2.5Td a poslední dobou se mi ozívaj při nízkej otáčkách divný zvuky z přední pravý části , přesněji když se rozjíždím na málo plynu nebo když motor na místě prošlápnu a potom padá zpátky do volnoběhu tak se ozve jakési drnčení, který se přenáší do vany motoru, když jsem to hledal zjistil jsem že to vychází z místa kde je řemen pro pohon klimi a alt. a bylo vidět jak ten napínák při běhu lehce kmitá(nevim jestli je to normální) a vždycky když se ozval ten divnej zvuk tak řemen dost taky zavibroval. Teď nevim jestli by stačilo vyměnit pouze řemen, jestli je vytahanej(zatim nepíská), nebo je to něco jinýho?? Když by to byl řemen , tak jak zajistim ten napínák abych tam dostal novej řemen?? Díky:papa
    • 11
  21. Freedy

    Libi?

    JJ fakt hezkej kousek:super:super:super:super
    • 39
  22. Freedy

    hodne povedeny filmecek :)

    Dost dobrý:D:D:D:D:D:D:D:D
    • 6
  23. Freedy

    Fritovací olej v Renaultu. Č.T.1.

    Sem to na zkoušku namíchal 1/1 a jedinej rozdíl je ve vůni za autem, jede to úplně normálně.
    • 21
  24. Prosím nemáte někdo plechové disky na 605 (ústecký kraj a okolí) ? . Děkuji.
  25. Freedy

    Návod na 605

    Jo jo schánim příručku a bohužel tenhle odkaz je taky na tu první část, potřeboval bych pokračování, jinak dík za snahu.
×
×
  • Vytvořit...