Zdravím
potřeboval bych radu, mám 605 2,5Td r.v 98 a občas se mi stane , že najednou přestane fungovat jakoby čerpadlo serva prostě volant ztuhne. Někde se tady mluvilo, že se dělalo i proměný řízení, ale nevim jak to přesně poznám, koukal jsem na to a je tam víc trubek něco jako nějakej obtokovej obvod, ale nenašel jsem žádnou řídící jednotku, nebo je to řízený jenom nějakejma tlakovejma ventilama řazenýma v okruhu? Nemůžu zatím najít závadu může mi někdo poradit čim začít. Už jsem dal i novou kapalinu protože mi bylo v servisu řečeno, že tam může bejt voda a vzduch a mohlo by to bejt ono, jinde mi zase řekli že je to čerpadlo serva, neboť jsou v něm nějaký ventilky a ty se prej zasekávaj a čerpadlo přestává tlačit. Jinde zase, že je tam ten regulátor síly a ten by moh bejt v tahu. Tak už nevim poraďte :myslim :papa:papadíky