Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Freedy

    Servo řízení

    Fusion máš tam opravdu to proměnlivý řízení? protože jak starej tak novej model maj snímač na stejnym místě a to zezadu jak jsi fotil. Tohle vypadá na to, že ti buď klouže řemen, nebo ti nechodí správně ten ventil v servo čerpadle, taky jsem už viděl, že nechodili správně ty přepouštěcí ventilky přímo na řízení, ale to bylo jednou víckrát jsem to nepotkal.:papa
  2. Kup nový , taky jsem to opravoval a vydrželo to tak 1/2 roku a stejně jsem to koupil, jak už to jednou někde uteklo tak to už neutěsníš.:papa:papa
  3. Freedy

    Trepanie Motorom 605

    Jo viděl bych to na silentbloky, taky jsem je kvůli tomu na 605 měnil , ale jsou docela drahý. Motor držej celkem 3 a jeden převodovku. Kupoval jsem je v Autobenexu.
  4. Freedy

    Servo řízení

    Takhle se mi taky chová ta moje 2,5, má proměný řízení, snímač na převodovce je vpořádku protože je společnej i pro tachometr a ten chodí dobře, zatim jsem to vyřešil tak že jsem odpojil kabel co jde k regulátoru, jak už někdo psal je vepředu za mlhovkou a dostaneš se kněmu zespoda vyndáním kousku plastu a kabel je zajištěnej ještě závlačkou a pak se dá lehce vyndat. Timhle se ten regulátor dá vyřadit a pak ti funguje servo jako na autech bez regulátoru. :papa:papa
  5. Řek bych, že je to snímač otáčení setrvačníku a slouží pouze pro diagnostiku, já měl u 405 teda 1,9D taky dva jeden pro otáčkoměř a druhej pro diagnostiku a vypadal úplně stejně.:papa:papa
    • 19
  6. Freedy

    servo

    Tak u mojeho modelu je to čidlo zezadu na převodovce na výstupu poloosy, je to stejný čidlo pro tachometr a zároveň pro tenhle omezovač tlaku. jelikož tachometr chodí bezchybně vidím chybu v tý jednotce nebo jejím ventilu, což bude zřejmě neopravitelný, teda spíš nerozebyratelný. Zkusim někde asi sehnat do jara jinou jednotku a uvidíme.:papa:papa
    • 6
  7. Freedy

    servo

    Jestli to jsou čidla od abs to nevim, ale podle plánku je tam zapojený jedno čidlo s označením B94 vehicle speed sensor a k tomu je ještě připojený A3023 vehicle speed sensor interface module což netušim co je? Pokud by jste měl někdo kompletní plánek a moh se mi podívat kam vedou dráty s označení 129 a 130, měly by to bejt ty k tomu snímači , byl bych moc vděčnej.:papa:papa
    • 6
  8. Freedy

    servo

    Tak jsem to dneska prohlížel a tu jednotku jsem už našel, je pěkně shovaná v levý části předního nárazníku je pěkně zašitá za blokem ABS. Konektor byl čistej, ale celej ten blok už byl pěkně olezlej, co by snad nemělo bejt na závadu, nechal jsem odpojenej ten konektor a uvidíme, musim ještě najít místo odkud to snímá otáčky tam by moh bejt taky problém kde by měl bejt nevíte?, že by jednotka dostávala špatný údaje? Zatim to jede normálně, tak budem testovat.:papa
    • 6
  9. Freedy

    servo

    Zdravím potřeboval bych radu, mám 605 2,5Td r.v 98 a občas se mi stane , že najednou přestane fungovat jakoby čerpadlo serva prostě volant ztuhne. Někde se tady mluvilo, že se dělalo i proměný řízení, ale nevim jak to přesně poznám, koukal jsem na to a je tam víc trubek něco jako nějakej obtokovej obvod, ale nenašel jsem žádnou řídící jednotku, nebo je to řízený jenom nějakejma tlakovejma ventilama řazenýma v okruhu? Nemůžu zatím najít závadu může mi někdo poradit čim začít. Už jsem dal i novou kapalinu protože mi bylo v servisu řečeno, že tam může bejt voda a vzduch a mohlo by to bejt ono, jinde mi zase řekli že je to čerpadlo serva, neboť jsou v něm nějaký ventilky a ty se prej zasekávaj a čerpadlo přestává tlačit. Jinde zase, že je tam ten regulátor síly a ten by moh bejt v tahu. Tak už nevim poraďte :myslim :papa:papadíky
    • 6
  10. Freedy

    Spojka - 405

    Souhlas spojková sada 3,600 kč a práce 0 ( jeden den pod autem)
    • 6
  11. Zdravím dneska jsem dostal email a jako odesílatel byl zadanej Peugeot club forum, ale jaký bylo moje překvapení po otevření, bylo tam tohle: Hi !!!! Every Body !!!!!!!!!! How R U ? We are Egyptian Islamic Hauchers, we have hauched your web site to let you know, that Islam is a peace full religion for those who respect our Islam, and our Islam can teach a lesson to those who play with Islam or exploite with muslims world sentiments without any reason. Kdopak umí dobře anglicky a správně mi to přeloží? :myslimnějak tomu moc nerozumim a na druhou stranu se mi to moc nelíbí:( Dostal jste to taky někdo?
    • 13
  12. Freedy

    klínový řemen help

    Bohužel to co ten človíček tam popisuje jsem udělal na jaře a teď je výsledek podobnej jako před výměnou a řemen se mi fakt nechce přervávat. Prostě to vypadá , že ta pružina u toho tlumiče je moc slabá a rychle se unavý, už dělám přípravek jak tam přidat další a za pár korun, nechce se mi dávat zase balík za další tlumič.:papa
    • 6
  13. Freedy

    fabrickej imo

    Hurvajz děkuju hned zitra to zkusim::super Ferry mám origo radiovou dálku ne infra tak jsem zvědavej jak to pude.:papa
    • 7
  14. Freedy

    klínový řemen help

    Mě to taky kmitá nahoru a dolu a když jsem to zkoušel tak stačí za běhu lehce zatlačil na tu vyrovnávací kladku a je klid, stačilo by kdyby byla ta pružina toho tlumiče o trošku silnější a už by to asi nekmitalo, už taky vymejšlim jak tam nějakou přidat.:papa
    • 6
  15. Freedy

    fabrickej imo

    Zdravim Ferry můžu taky jednu otázečku? mám tenhle imobilizer v 605 a někde se tu psalo, že se dá aktivovat origo dálkou při odemčení auta, ale muselo se nějak zadat na klávesnici jestli se nepletu.:myslim Mělo to bejt aktivní asi 1 min po odemčení a pak se to mělo znovu zakodovat. Nevíš jak na to, nikde jsem to tu už nenašel. :papaDík.
    • 7
  16. Je to kousek od Mostu směrem na Teplice, malá vesnička České Zlatníky, nakonci cesty u kostela. Ale nejdřím mu zavolej abys tam nejel zbytečně může bejt někde pryč a nikdo jinej tam nebude.:myslim
    • 9
  17. Freedy

    klínový řemen help

    Já to řešim na 2,5 už taky dlouho i ten tlumič jsem dal novej, jediný co by snad pomohlo je fakt hodně ten řemen dopnout, ale co na to zase ložiska v altíku ,servu a atd.? tak to radši nechávám tak, uvidíme.
    • 6
  18. Neni zač můžeš v sobotu i v neděli funguje celej tejden.
    • 9
  19. Zavilej na 602 287 355 Most, má servis a rozebírá i starší auta a má toho dost na skladě rozebranýho.:papa
    • 9
  20. Jestli chceš radu a díly tak zajeď kousek za Most do Českejch Zlatníků tam je dobrej servis na Peugeoty na konci vesnice, je to směrem na Teplice po I/13. Znám majitele dost dobře a určitě ti poradí i pomůže s výměnou.:papa
    • 10
  21. Freedy

    HELP oatckomer na diesela

    Tak jsem na to mrknul a je to: když máš přístrojovku otočenou k sobě zadní částí(tištěnym spojem) tak je ten konektor v pravo nahoře a zapojení zleva je +, - , snímač , snímač.:papa.Dráty u snímače maj většinou barvy zelená, červená a černá. K přístrojovce zapoj zelenej a červenej. Černej je stínění tak ho propoj někam na -. Jinak zkus se zeptat tady uulika nebo blackridera těm jsem posílal i fotku, už ji bohužel nemám.
  22. Freedy

    HELP oatckomer na diesela

    Potřebuješ zapojení od snímače otáček na přístrojovku? Jestli jo tak na to mrknu už jsem to párkrát tady posílal, z hlavy už to nevim, ale jsou to jenom čtyři dráty na přístrojovce tak ti můžu zjistit. Mám v garáži jednu přístrojovku jako zkušební tak se kouknu na přesný zapojení.
  23. Freedy

    Předehřev nafty

    Já ho u 2,5 taky odpojil už minulou zimu a mám klid, už žádný zavzdušňování, to samý jsem udělal na 405 .
    • 19
  24. Freedy

    Diagnostika

    Tak jsem se konečně dostal k tomu zapojení konektoru a podařilo se mi zjistit, že by to mělo jít vyblikat a to tak, že na výstup C3 připojíš ledku a druhej pol na +, na C2 kabílek s vypínačem spojenej s - . A dál by měl bejt postup stejnej jako klasickýho konektoru, zapnout zapalování a spojit C2 na 3-5 sec na kostru a pak by měla jednotka začít vyblikávat. Jakmile se otec v tejdnu s autem vrátí tak to pudu zkusit a dám vědět. A koukal jsem, že tu zásuvku mám taky otočenou, tudíž A je tam kde má zásuvka takovej ten jazíček, tudíž mám A1 nahoře vpravo.:papa
    • 22
  25. Freedy

    Diagnostika

    Tak na tyhle dvě firmy zapomeň pokud chceš ještě něco mít z auta, vyděl jsem jejich výtvory:bojim:bojim řikám tyhle nikdy, pár kamarádů tam měli auta a pak jsem to rozebíral a předělával no prostě hrůza (fušeřina) tam bych auto nikdy nepřivez, musel bys to vidět. [upravil dne 20.6.09 Freedy]
    • 22
×
×
  • Vytvořit...