To se takhle hrozně blbě řeší, to bych musel vidět... Předpokládám, že kroužek je vespod přerušenej a do obou konců svítí do každého jedna dioda. Pokud to s běžnýma diodama nesvítí dostatečně, tak buď byly původní diody nějak atypické a na ty naše "běžné" nesedí hodnota odporu (pak by buď svítily málo, nebo se naopak pekly), nebo je tam prostě potřeba diod s větší svítivostí. Tady máš třeba příklad běžné 5mm LEDky, ale se svítivostí 10 kandel! Nevěřím tomu, že by dvě tyhle potvory neusvítily jeden kroužek... Akorát už na LEDku trochu žerou, takže by bylo optimální spočítat jim odpor na míru.
edit: a pokud chceš být jó extrémista, tady je LEDka se svítivostí 16 - 20 kandel. Ta už je sice dost drahá (34 Kč/ks), ale myslím si, že s tímhle by ty kroužky byly vidět i za jasnýho dne.
[upravil dne 12/11/07 Fakir]