Jo jo, ty jsou nejlepší. Nezapomeň, že ty jejich ultra-hyper-tuzing filcky musí mít ještě nezbytný megasportovní nárazník v základním nátěru (přece to nebudou stříkat do barvy auta, takhle je to víc cool) a výfuk s ultratuningovým zvukem, řešený navrtáním výfukového potrubí před koncovým tlumičem. :D
Ale k věci.
Plně souhlasím s Ferrym ohledně jeho názoru na výměnu žárovek ve čtecích lampičkách za modré. Ta modrá je občas hezká na efekt (ikdyž, díky nedávné éře tuzingu libovolného auta české provenience modroledkovými tryskami ostřikovačů, apod. už mám z modrých LEDek na autě kopřivku ), ale tady by úplně zničila účel toho zařízení, protože pod modrým světlem si toho moc nepřečteš. Doporučuju to nechat být tak, jak to je, protože se to může hodit.
Ty trubice na podsvětlení se zapojují velmi jednoduše. Buď přes vypínač na zásuvku zapalovače, nebo třeba na stropní osvětlení (to mám v plánu já). Plus na plus, mínus na mínus. Nic těžšího na tom není, chce to k ruce jen zkoušečku.