Měl jsem tento problém: Měněn katalyzátor a druhá lambda (původním majitelem), bohužel první nevyměnili a auto bylo po čase v check enginu. Na diagnostice se nehla ani jedna sonda, jen druhá občas. Po výměně první asi dva dny vpoho, ale pak opět check engine - diagnostika druhá lambda sonda špatná. Vyměněna i druhá a už mám konečně klid;).
Možná se jedná pouze o můj pocit, ale zdálo se mi, že při rozjíždění jsem musel dávat víc plynu, když bylo auto v check enginu.
Takže doporučuji opravit dutinkou a případně jet na diagnostiku, potože lambda sondy nejsou žádná sranda:super