Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    diagnosticky software

    Zkus VIS. Visa-diagnose 2000 - doufám, že je to přesný název. [upravil dne 14/3/08 dzavel]
    • 51
  2. dzavel

    diagnosticky software

    Kabelu je spousta a softu taky. Ne každý soft funguje s každým kabelem, takže musíš vědět co ta má za kabel.
    • 51
  3. dzavel

    diagnosticky software

    Mám diagnostiku, ale zásah do řj určitě umět nebude.
    • 51
  4. dzavel

    přepájení lambda sondy

    Měl jsem tento problém: Měněn katalyzátor a druhá lambda (původním majitelem), bohužel první nevyměnili a auto bylo po čase v check enginu. Na diagnostice se nehla ani jedna sonda, jen druhá občas. Po výměně první asi dva dny vpoho, ale pak opět check engine - diagnostika druhá lambda sonda špatná. Vyměněna i druhá a už mám konečně klid;). Možná se jedná pouze o můj pocit, ale zdálo se mi, že při rozjíždění jsem musel dávat víc plynu, když bylo auto v check enginu. Takže doporučuji opravit dutinkou a případně jet na diagnostiku, potože lambda sondy nejsou žádná sranda:super
    • 16
  5. Až na to křídlo moc pěkné. :xvulKolik žere automat? Měnils něco? Dík
  6. dzavel

    UKRADENÁ MI16 - NAŠLA SE!

    Gratuluji k nalezení. Jako alarm používám tohle a v létě přibude Patriot (hlídá i pohyb auta a pošle sms s GPS polohou).
  7. dzavel

    diagnosticky software

    ScanTool je freeware. ScanMaster je shareware. Už si nevzpomínám odku ho mám, ale klidně pošlu:).
  8. dzavel

    diagnosticky software

    U kabelu byl ScanTool (jednoduchý a funkční). ScanMaster ELM (umí víc), používám častěji. ScanMaster jsem nemohl dlouho najít funkční pro ELM, jinak to není nic vyjímečného;). Určitě jich je víc, ale tyhle dva mi zatím stačí na vše.
  9. dzavel

    diagnosticky software

    Konektor je na Aukro nebo RLX. Cena 250,- mi přijde celkem rozumná. Soft jsem sháněl dlouho, ale našel:). Na jaké auto to potřebuješ?
  10. dzavel

    Pes v kufru

    Vozím dobrmana (8měsíců, 45kg) v kleci. Plastové přepravky jsou menší a drahší. Podle vyhlášky nesmí pes ohrozit tebe ani sebe, takže volně určitě ne. Pokud se mu udělá špatně tak bych nechtěl čistit kufr. Doporučuji přepravku:super.
  11. dzavel

    Pro znalce WiFi sítí

    Ještě je jedna možnost. Kup levný router (třeba ovsislink cca 900,-). Stávající nech na WPA pro noťasy a nový dej WEP k tiskářně. Babrácké, ale fungovat by to mělo:).
  12. dzavel

    Jaký foťák ???

    Doporučuji navštívit dpreview. Jednotlivé foťáky jsou dopodrobna recenzované včetně testovacích fotek.
  13. dzavel

    Hrál sem si smojí 306

    To Bastard: Křídlo mi k celku nesedí, jinak to není špatné. Možná bych hodil boční lišty do barvy auta:myslim To Tommy306: Konečně rozumný názor:super
  14. Dík. Pejsek má tak rád lvici, že ji oblizuje a tahá za zadní stěrač
  15. dzavel

    Teorie o přestavbách aut

    Tady je snad vše http://euroservis.czechtrade.cz/dotaz/dovoz-auta-z-usa-1537/
  16. Je to třeba, ale hlídá jen zvenku. Dostat ho dovnitř je boj:D
  17. Tak se taky přidám:mrk
  18. dzavel

    gurmánské téma

    Mňamka jsou placky:) Blivajz je špenát - jakýkoliv
  19. dzavel

    Teorie o přestavbách aut

    Známej měl servis a dovážel auta (chrysler, chevrolet, cadilac, corvete, dodge apod.). Neprocházely přední světla, blinkry a brzdové světla. Blinkry a brzdové světla vždy upravil a přední světla v případě nutnosti uplatil na STK:aut. Co si pamatuju tak zásahy do motoru dělat nemusel. Naklápění bych řešil asi až pokud bys nesehnal světla s upravou pro evropu i tak to asi na STK nepoznají. Eště taková blbost, vzadu občas mívali ty velké značky jak na náklaďák:D :xvulMoc výhodné to asi nebylo protože krachnul:(
  20. dzavel

    306COMBI 1.9d ano nebo ne

    Jezdím sice jen ve dvojko + pes a prostorově si nestěžuju. Pes je v kleci;)
  21. dzavel

    Schémata pro Sony Ericsson

    snad se bude libit http://leteckaposta.cz/175045877
  22. dzavel

    Schémata pro Sony Ericsson

    Tak jsem trošku tvořil, je to předělávka z cybershotu. Pro K800i - peugeot 306. stahovat jde z: http://leteckaposta.cz/506991476 http://www.edisk.cz/stahni/03146/peugeot_306_black.thm_204.69KB.html
  23. odkud to máš? normálně u ofiko peugeota si dáš požadavek o zapsání alternativy, zaplatíš, oni ti povolí (dají papír) nebo zamítnou a u policajtu si necháš dopsat. nopovolí ti ale cokoliv, 16" asi ne, jen to co se dávalo seriově, proto to scháním... Opsal jsem to z TP. Hmm tak to je tam asi zapsané mít nebudu:)
  24. "Alternativní motáž pneumatik 195/55 R15 na ráfcích 6.0 J15 ET 4.19." Já zas zvažuji na léto 16". Jak to tam budeš dopisovat? Prej to jde jen s novýma.
  25. dzavel

    Která kola??

    ty druhe
×
×
  • Vytvořit...