Pokud budeš kupovat jen nové sklo, tak kup origo. V neorigu uvidíš rozmazaně a mrtvý uhel je nepoužitelný! Bohužel mluvím z vlastní zkušenosti (málem jsem sestřelil lagunu).
Oprava vyhřívání je celkem složitá, ale funkční. Potřebuješ odporový drát, oboustranou lepící pásku a dopré lepidlo (vše mrazuvzdorné). Cena cca 300kč. Vytvoříš si šablonu a napínáš nový drát na stávající zrcátko:D.