Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Praskle lanko-POMOC Ostrava

    Spojku najdeš a k němu vede tohle lanko:). Poslána sz s tel.
  2. dzavel

    Praskle lanko-POMOC Ostrava

    Zkus do toho lanka-držáku dloubnout (z motorové části). Pokud tam je samoštel, tak se ti asi vrátí a dojedeš do servisu. Mohu doporučit servis ve Vítkovicích, ale nevím jak jsou na tom časově.
  3. dzavel

    Oktávku 4x4x - vzít či nebrat

    Ty v tom autě budeš, ale vevnitř ne?. To jedno světlo s kapotou bych zkusil pořešit, jinak bych se toho nebál (měli jsme podobně bouranou fabii). Cena mi nepřijde až tak super. Důležitější je jestli auto chceš nebo potřebuješ.
    • 30
  4. dzavel

    leve zrcatko (vyhrivani)

    Pokud budeš kupovat jen nové sklo, tak kup origo. V neorigu uvidíš rozmazaně a mrtvý uhel je nepoužitelný! Bohužel mluvím z vlastní zkušenosti (málem jsem sestřelil lagunu). Oprava vyhřívání je celkem složitá, ale funkční. Potřebuješ odporový drát, oboustranou lepící pásku a dopré lepidlo (vše mrazuvzdorné). Cena cca 300kč. Vytvoříš si šablonu a napínáš nový drát na stávající zrcátko:D.
  5. dzavel

    Tuning 206 SW

    Pan google ZDE
    • 37
  6. dzavel

    nove stierace

    Pokud budou někdy v prodeji, tak beru tyto:D. Povinne nove sterace.doc
    • 28
  7. dzavel

    Rodinný vůz-tuning

    Jak si dodělal to samostmívací zrcátko? Měl si tam kablíky natažené nebo si je tahal? Dík
  8. To je jiná liga;). Normální rádio by mi ukradli během chvilky (jak se znám, tak bych v autě zapoměl panel:nevim).
  9. Asi ho dávali jen do těch lepších:D. Zvažoval jsem FM transmiter, ale tohle mi vyhovuje víc.
  10. V Ostravě? Furt něco:D. Nějaký sraz snad bude i u nás:bacha
  11. Jj:). Autorádio má myslím standartní rozměr, tak snad bude pasovat rámeček i na jiné autorádia. Estli budeš v Ostravě, tak můžem testnout.
  12. Jedna z posledních změn:D.
  13. dzavel

    V neděli jsem boural v Jirkově

    Tož štastnou ruku při výběru:super. Poku bys chtěl MB, tak mohu v Něměcku doporučit autohaus:)
    • 80
  14. dzavel

    V neděli jsem boural v Jirkově

    A ty koupíš za 220tisíc stejnou 407? Je škoda, že to nemohl odkoupit někdo odtud. Pro info VINu zkus uřivatele Pe.tr.
    • 80
  15. dzavel

    Uragany 16ky :)

    Na 306+10mm podložky vypadají super:super. Mám je na autě.
    • 12
  16. To jsou seriovky nebo upravy? Ten cikán se mi tam nelibi:myslim.
    • 18
  17. To sis koupil grafiku jen pro tuhle hru? Pokud upraví steam, tak mužeš hrát multiplayer do nekonečna.
    • 21
  18. dzavel

    co si prejete k Jezisku

    Stačilo by mi svezení.
    • 66
  19. dzavel

    byt alebo dom?

    Nastěhuj se na chvíli do bytu (pokud tam již nebydlíš) a budeš mít hned jasno:). Novostavba nevyžaduje neustále náklady na opravy, ale jen na udržbu:roker. Montované domy nejsou tak hrozné, chce to mít jen dobrý stavební dozor. Ale stejně není nad cihlu:super
    • 65
  20. Každému dle libosti:super. Pro mě je COD4 i 6 nej z celé serie
    • 21
  21. Online je nejlepší COD4:D. MW2 singlplayer je super a mulťák zatím naprd:bacha.
    • 21
  22. Mám pár dotazů k dovozu. Auto už mám koupeno v něměcku - už je i odhášené, jak dál? (není koupeno z bazaru) 1. na jaký uřad jít a co mít sebou za papíry? - pls přesný název uřadu 2. kde sjednám pojištění a převozky, kolik to cca stojí? 3. jaké doklady musím mít u sebe pří převozu? 4. jaký je postup přihlášení auta v čr, jaké mít u sebe papíry? 5. je někdo schopný dovézt auto z Regensburgu do Susič? Moc dík.
    • 16
  23. dzavel

    PC hry

    Tak se obcas objev na serveru co prezentuju v podpisu a nebo navrhni server.. ale snad jedina podmina aby to byl HC server Občas jsem tady 80.249.169.16:28970 - HC HQ, neba na GP taky HC HQ. Servery které máš v podpisu jsou asi loudavé - mám blbý ping.
  24. dzavel

    PC hry

    Koukám, že tu někteří hrají COD4. Pojdtě zahrát online:).
  25. dzavel

    PC hry

    Online: COD4, zkoušel jsem i 5, ale je to nuda Offline: C&C, prototype, Fallout3 Nejčastěji COD4 s maďarama:)
×
×
  • Vytvořit...