Dneska jsem se chtěl podívat, kolik má oleje:).
Výtahnul jsem měrku, otřel a dal ji zpátky a znovu vatáhnul, ale už bez toho plastu:fnuk.
Nevěděl jsem, jestli se může ulomek dostat do vany,tak mě nenapadlo nic lepšího než se pokusit ulomenou měrku vysát:D. Když jsem se podíval do sběrného koše vysavače, tak jsem čučel jak puk:o - byli tam měrky dvě. Jelikož je to těžko uvěřitelné, tak přikládám fotku.
Stalo se někomu něco podobného?