Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Možná hloupá otázka, ale máš nastaveno šifrování (WPA, WPA2)? Pokud vidíš síť jako nezabezpečenou musíš vybrat šifrování a heslo pak zadat v NB a mobilu.
  2. dzavel

    Jaký rozměr gum na 16"?

    To máš ouragany z 406? Jinak budeš potřebovat podložky (tak ať máš ET kolem 15).
  3. Holka to nemá v životě lehké a vy se ji ještě smějte:bojim
  4. dzavel

    jakej zvolit motor do 306ky

    HDI a chip?
  5. dzavel

    Oddělené od Hledám práci

    To už je moc nápadné
  6. dzavel

    Oddělené od Hledám práci

    jirka307: to se vracečka dá na petku a už se to plní.
  7. dzavel

    Oddělené od Hledám práci

    Hurvajz si proklepne i taťuldu:D (myšleno podle té pohádky). Pokud najde někdo, že jsem důchodce z Ostravy a jěště v KSČM, tak jsem v hajzlu:D.
  8. dzavel

    Oddělené od Hledám práci

    Co si udělal pro to, aby jsi měl práci? Poslal emaily? Koukal na internetu jestli někdo nenapíše, že přijme zaměstnance? Napsal na forum? Asi se Ti to zdá dost, ale výsledek vidíš sám. Nemáš praxi? Vem práci za menší plat ať praxi získáš. Znám řidiče, kteří pracují 6hod denně a vydělají si minimální mzdu. Taky jsem začínal jako technik za min. mzdu;). Tvá upřímnost je hezká věc, ale než něco napíšeš, tak si na otázku napřed odpověz sám a pak teprv napiš.
  9. dzavel

    reakce svestek na nezapsana kola

    Ano MU odbor doprava:). Ti lidé tam, ale nejsou nonstop, takže záleží jestli sdílejí data s PČR.
  10. dzavel

    reakce svestek na nezapsana kola

    Ještě jsem se nesetkal s policajtem, který by chtěl dohledat kola přes DI. Nevím jestli tam jsou pořád. Když jsem šel zapisovat tažné, tak pánovi trvalo nemalou chvíli než se rozhoupal v židli a začal datlit do klávesnice:roll, takže to asi není na počkání. Nedávej na auto extra velké kola a nikdo nebude prudit. V případě nehody vše víc řeší pojišťovna, ale nevím o případu kdy by pro větší kola byl někdo odpovědný za nehodu.
  11. dzavel

    loketní opěrka

    Dneska jsem byl omrknout opěrky. 1 loketka: rozměrově ideální. Není moc přebubřelá a mezi sedadly je mala mezera. Vrch je imitace koženky. Konzole je plastová a loketka se dá odklopit (mám ji doma:D) 2 loketka: je podle mě nepoužitelná, protože se nedá odklopit. 3 loketka: rozměrově celkem macek (mezi sedadly není skoro místo) a pokud máte sedadlo uplně dole, tak loketka bude moc vysoko. Vrch je imitace koženky. Konzole je plastová a loketka se dá odklopit. 4 loketka: rozměrově je podobná 1, ale kovová konzole se mi zdála huře upevnitelná. Vzhled je lesklý plast (asi ne moc praktické) a kousek imitace koženky. 5 loketka: nebyla skladem 6 loketka: rozměrově je nejtenčí (logicky má tak nejmenší uložný prostor) a v autě se mi líbila nejvíc. Plastová noha se umisťuje na kovovou konzoli. Loketka je odklopná. Vše pouze přiměřeno v 306kombi. Snad to někomu pomůže při výběru;).
  12. Existující: Co to meleš? Ve dvou autech s PP jsem nepoznal žádný rozdíl ve spotřebě. Altík dodává tolik proudu,že svícení normálními světly rozhodně baterku nevybije:roll.
  13. dzavel

    loketní opěrka

    Našel jsem obchod s dobrýma cenama a loketky vypadají dobře. 1 loketka 2 loketka 3 loketka 4 loketka 5 loketka 6 loketka
  14. dzavel

    Ulomená měrka oleje

    V Service boxu jsem je ani nenašel. Až se oteplí, tak ji asi vyrobím.
  15. dzavel

    Ulomená měrka oleje

    No zjevně jsem nebyl první komu se ta měrka ulomila:). Jsem zvědavej kolik bude stát nová měrka:roker.
  16. Dneska jsem se chtěl podívat, kolik má oleje:). Výtahnul jsem měrku, otřel a dal ji zpátky a znovu vatáhnul, ale už bez toho plastu:fnuk. Nevěděl jsem, jestli se může ulomek dostat do vany,tak mě nenapadlo nic lepšího než se pokusit ulomenou měrku vysát:D. Když jsem se podíval do sběrného koše vysavače, tak jsem čučel jak puk:o - byli tam měrky dvě. Jelikož je to těžko uvěřitelné, tak přikládám fotku. Stalo se někomu něco podobného?
  17. dzavel

    Diagnostika v Ostravě nebo okolí

    Určitě. Jaký je to rok? Zkoušel jsem jednou diagnostikovat naftu, ale ta se mi nepovedla, benzín je vpoho.
  18. dzavel

    Diagnostika v Ostravě nebo okolí

    Mám ELM-327 (umí jen výčet chyb). V AutoChodura mají peugeot diagnostiku a něco podobného (název už nevím).
  19. dzavel

    Dvojita vymena vozu.

    Tak mi to už taky nedá. Po dlouhé době má dotaz, který má smysl a vy tu píšete kraviny. Vítek1 jsi ocas:bojim. Nikomu bych plnou moc na odhlášení auta nedal. Nikdy nevíš jestli auto nebude pořád na tebe. Prostě si to musíš vylítat a 2x zaplatit.
  20. dzavel

    Kamera do auta

    Aha nějak jsem zapomněl na ostatní (mám tetku v německu:) ). Podobné nebo stejné budou na .com, co.uk, příp amazon.
  21. dzavel

    Kamera do auta

    Oddie: Nahráváš jen předek? EBAY: http://cgi.ebay.de/Car-Vehicle-Dash-Dashboard-Camera-DVR-Accident-Recorder-/350419322354?pt=DE_Haus_Garten_Heimwerker_Sicherheitstechnik&hash=item51969e85f2#ht_2445wt_905 http://cgi.ebay.de/S1000-Car-Vehicle-Dash-Dashboard-Camera-DVR-Accident-/270675925488?pt=DE_Haus_Garten_Heimwerker_Sicherheitstechnik&hash=item3f058ad9f0#ht_2421wt_908 http://cgi.ebay.de/HD-720P-Car-Vehicle-Dash-Dashboard-Camera-DVR-Accident-/280600375789?pt=DE_Haus_Garten_Heimwerker_Sicherheitstechnik&hash=item415515f1ed#ht_2685wt_908 Ta druhá by za tu cenu stále za zkoušku:).
  22. dzavel

    Teplota CPU- blbej dotaz

    Pokud nedělá kravál, ale kolísají otáčky, tak by možná stačila ta nová pasta. Otáčky můžeš řídit pomocí programu Speedfan.
  23. dzavel

    Teplota CPU- blbej dotaz

    Deska umí 400MHz, ale záleží na pamětech. Jestli je jedna pomalejší, tak zpomalí i ostatní. Zkus vytáhnout ty dvě 256 a nebo se smiř s 266Mhz.
  24. dzavel

    Teplota CPU- blbej dotaz

    Teplota musí klesnou na 50-60°C. Tím, že ji máš, tak vysokou se nic nezkazí ani nezhoří, ale dobře to taky není. Sundej chladič a očisti žebrování. Sundej z chladiče i CPU zbytky staré pasty a nanes novou pastu (pasty s rozumem). Jestli to máš přetaktované, tak to hoď na puvodní nastavení.
  25. Vodník není levná záležitost, cca 5t a ztrácíš mobilitu pc, ale to ticho:super. Vím o jednom řešení ze švédska a není ani moc drahé KUKNI . EDIT: teď jsem koukal a mám doma nějaké vodní bloky a čerpadlo. Pokud si seženeš hadice a chladič tak máš vodníka:) [upravil dne 30/12/10 01:00 dzavel]
×
×
  • Vytvořit...