Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Pošli prosím odkaz. Mám slíbeného místního chlaďaře, ale ten bohužel lítá po doktorech a nevypadá to s ním moc dobře.
  2. Táák už jen doplnit klimu a je auto připravené na další kilometry :). Děkuji @PaKr za pomoc a ochotu.
  3. dzavel

    zajímavé aplikace pro Android

    Skutečný app killer ve smyslu "vynutit ukončení aplikace" - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.force.stop.app Možná lidi s dětičkami nepotřebují, nebo o tom ani nevědí. Umí upravovat čas strávený na mobilu (maximální hodinovou délku i odkdy dokdy) i v jednotlivých aplikacích apod. - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.kids.familylink
  4. Není to přímo Ostrava, ale je to kusek - https://www.autochodura.cz/nastrik-dutin-a-spodku/
  5. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Tak odborníci jsem s poznámkami . Jako univerzál používám Sigmu, ale občas mi jako by mázne levý roh.
  6. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Canon 18-55 bez "macro" upravy
  7. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Sigma 17-70
  8. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Canon 50 1,8
  9. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Canon 18-55 upraven na macro. Bez uprav.
  10. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Tak pro ty kdo toto nezkoušeli, ale uvažují o tom, jsou zde testovací fotky. Nejsem extra fotograf, takže je docela možné, že profík by vytáhnul lepší fotky :). Za mě, to nestojí moc za tu práci, a opravdu tam jsou ještě tři šroubky a ne jen klik-klak
  11. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Některé makro fotky se mi tady zamlouvají. Asi se pustím do téhle upravy objektivu a uvidím
  12. dzavel

    zlomena měrka oleje 307 hdi

    Mi se to stalo hodně dávno na 306tce 1,6benzín. Nenapadlo mě nic lepšího než dát na otvor vodní vysavač, utěsnit rukou......a vysál jsem hned dva ulomky
  13. dzavel

    Folie na skla

    Znáš folie infrasol keram-X, nebo I-max? Za mě, nejde o to, že nabídneš své služby a klub by za to měl něco dostat. Dostane za to něco člen klub, který dělá klub klubem .... dá reference a při dnešní době najít někoho šikovného není zcela snadné Zrovna u tebe bych se nebál, že jsi tady čistě pro zisk PS: samozřejmě chápu, že jsou pravidla, někdy bych je prostě ohnul
    • 45
  14. Děkuji. Domluveno s panem "rumcajsem" . Nakonec jsem zjistil, že je to známý od známého...... . Vrakáč v Polomi mi přijde jako kalamita...resp ta paní absolutně neví co za auta má na place a to má všechny auta očíslované. Každopádně už mi chybí jen kapota v barvě. Tak kdo by věděl o stříbrné kapotě dejte vědět.
  15. Super, tak prosím o info do SZ. Odmontovat je můžu sám, to je to nejmenší. Mi jde o tu barvu, nechci lakovat. Kam jezdíš? Já jsem zatím zkoušel dva vrakáče v Ostravě, no mám chladičovku a blatník
  16. Má možnost převozu auta vlastními silami? Já nemám auto jak dopravit. Jaké díly máš? Zatím se mi povedlo sehnat jenom blatník v barvě
  17. Ahoj, manželce se povedl na 206tce ťukanec...trošku se to pokroutilo :). Víte někdo o zručném karosáři v Ostravě + nejbližším okolí? Šlo by to srovnat nebo uříznout a navařit nový díl? Já bych se přikláněl ke srovnání. Díky dzavel Jo a sháním díly ve stříbrné barvě EZR....které díly je asi viditelné
  18. SRY za OT Ferona je drahá jako prase. Doporučuji Akros v Ostravě Hrabové (nerez materiál a ceny ok). Jejich eshop a vyhledávání je na mě až moc podrobný....já tam vždycky přijdu s předlohou, případně mu řeknu co chci .
  19. @ozzy56 tak tohle by mě fakt nenapadlo . Jde u benzínu čerpadlo vyndat bez sundání nádrže?
    • 72
  20. dzavel

    Chytre hodinky Xiaomi - funguji?

    Včera u doktorky naměřen tlak 120/90. Hodinky ukázaly 125/80. Není to super přesnost, ale to fakt u hodinek asi nikdo nečeká . Já to beru jako orientační udaj, stejně jako ten tep.
    • 17
  21. cEugy73T0LHlKYla4CFGxqG6m2jFfx_6HHeMAjpCOcVE,4.mp4
  22. dzavel

    6+ místné auto - jake

    Musel by vybírat před face. Myslím že mám . Oba zadní měchy 10t kč kus, ložisko předního pravého kola (cenu nevím), čidlo serva 1200kč, potom už jenom nafta. Parkuje se s tím hůře jak s dodávkou, volant jak z veteránu....zbytek jsou už jenom plusy
×
×
  • Vytvořit...