Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    Jelikož nevím jestli se v autě už někdo nevrtal, tak bych rád věděl jaké dráty kde najít a kam vedou. Páčky se dají porovnat s VINem, taky abych věděl co vlastně jde udělat?
  2. Ahoj, máte někdo prosím schéma ovládání autorádia pod volantem pro 406 rv2001?
  3. dzavel

    Noční hlídání

    Bojím
  4. dzavel

    Fap ON

    Třetí varianta a říct, že to chceš vrátit zpět do původního stavu. Každý solidní upravce má tvou zálohu nebo ti ji dal na CD. Přehrání ze zálohy je to otázka pár minut, takže za to nebude ani nic chtít
  5. dzavel

    Nekdo od mobilnich operatoru ?

    Umím Vodafone (OneNet) neomezený + 3GB za 460kč..Nutná nová smlouva, kdyžtak více v SZ
  6. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Přezuto ne letní.....větší kola by slušely, ale co je moc...
  7. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Nový tapec nahozen
  8. dzavel

    Loketní opěrka 406

    Omlouvám se za chybu, ale mám tuto loketku - https://www.auto-doplnky.com/univerzalni-loketni-operka-sklopna-s-posuvem-cerna-002600c-p2373 Cena je skoro stejná. Foto: 1.s ručkou v normální poloze, 2.s maximálním zatažením, 3.opět se zataženou ručkou . Je to jenom přidržené pro focení. Na uchycení nehodlám použit ten jejich bazmek, ale přivrtat to rovnou do středového panelu (ten kdyžtak vyztužím).
  9. dzavel

    Změna fungování fóra

    Ozzy56 kdyby něco přindi ke mně . Já bych neplatičům nechal načíst základní stránku asi takto:
  10. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Tlumení zatím v začátcích.
  11. dzavel

    Loketní opěrka 406

    Vybral jsem pro sebe tuto - https://www.auto-doplnky.com/uni-loketni-operka-sklopna-s-posuvem-cerna-002600c-p4321 O víkendu ti ji kdyžtak přiměřím a hodím foto
    • 11
  12. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Stropnice nahozena. Látka za 190kč bm (1,5x1m) s molitanem. Lepidlo vypadá jako červená malinovka, ale lepí neskutečně dobře. EDIT: nahrány kvalitnější fotky
  13. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Luštěniny já nerad .
  14. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Barva plastidip ani lepidlo smrdět nebude...... a prd se vyvětrá .
  15. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Nikde jsem nenašel info jak sundat stropnici. Kdybych věděl, že je lepená, tak bych se na to asi vyprd.
  16. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Včera barvení a dnes dodělávka, ale už nebyl čas fotit.
  17. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Jako dnes? Dnes ne .
  18. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    "Zvýšil" jsem výkon vozu .
  19. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Podlehl jsem LED šílenství
  20. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    Před výměnou oleje jsem měřil hluk uvnitř auta. Když jsem nalil zázračný přípravek, tak hluk stoupl o cca 1dB. Smrdělo to jako ředidlo, i vypouštěný olej. Bohužel jsem zapomněl změřit hluk uvnitř auta s novým olejem, ale asi to něco dělalo .
  21. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    To je ten ostravský smog . Nebojte kluci, další fotky budou samozřejmě normální.
  22. Jelikož sněhurku (bílou 406tku) jsem prodal, tak jsem koukal po náhradě. Hledal jsem, až jsem našel ... .stříbrnou barvu a motor 2.0HDI se zdravou kastli (mírná povrchovka se místně najde) Zatím jsou komplet nové brzdy, čelní sklo, stěrače, olej + filtry.... Až budou hotové menší upravy tak nahodím foto..... prozatím jen takto .
  23. dzavel

    Průběh TK ponovu

    To máš kalkulaci klasickou folii. Ta keram-x je dražší. Měl jsem na předchozím autě cca 70-80% a zezadu si mysleli, že je pod mrakem......zase ta radost když jsem jim řekl ať kouknou ven čelním sklem . S tím zrcadlem myslíš dobře, Infrasol právě vyvinul folii, která nemá tak velkou reflexi, zachovali propustnost světla při pohlcení tepla . Odrazovost tepla je u keram-X tusím 50%, reflexe (zrcadlivost) tam je minimální. Proto taky mají ten certifikát na přední skla, kdyby byla moc velká reflexe, tak nesmí být na předku + propustnost. Folie která pohltí 94% tepla je I-max, ale ta zase nesmí být na předních sklech. Volba rozumu pro teplo je předek keram-X a zbytek i-max. Pro soukromí jedině zatmavení, nevím jaké tam je pohlcení tepla. EDIT: Praha? Si upad ne? Já jsem z kraje rázovitého . Děkuji, ale zkusím si domluvit cenu polepyxxl, když už mi dělal dvě auta ...
  24. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Normální zatmavovací folie na předek je za 700kč. Když chci tu samou folii na zbytek auta tak jsem s cenou kolem 4000 - 4500kč. Počítám to pro sedan. 15% nebudeš to mít jak pohřebák pro lidi co budou sedět vzadu?
  25. dzavel

    Průběh TK ponovu

    Folie, na přední okna, která je v tuto chvíli schválená je jen keram-x (výrobce infrasol) a je samozřejmě třeba dodržet procento propustnosti světla. Cena za folii na dvě přední okna je 1300kč. Takže já se na to asi vy...ru
×
×
  • Vytvořit...