To máš kalkulaci klasickou folii. Ta keram-x je dražší.
Měl jsem na předchozím autě cca 70-80% a zezadu si mysleli, že je pod mrakem......zase ta radost když jsem jim řekl ať kouknou ven čelním sklem .
S tím zrcadlem myslíš dobře, Infrasol právě vyvinul folii, která nemá tak velkou reflexi, zachovali propustnost světla při pohlcení tepla . Odrazovost tepla je u keram-X tusím 50%, reflexe (zrcadlivost) tam je minimální. Proto taky mají ten certifikát na přední skla, kdyby byla moc velká reflexe, tak nesmí být na předku + propustnost.
Folie která pohltí 94% tepla je I-max, ale ta zase nesmí být na předních sklech. Volba rozumu pro teplo je předek keram-X a zbytek i-max. Pro soukromí jedině zatmavení, nevím jaké tam je pohlcení tepla.
EDIT: Praha? Si upad ne? Já jsem z kraje rázovitého . Děkuji, ale zkusím si domluvit cenu polepyxxl, když už mi dělal dvě auta ...