Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Kryt pod motor - kovový

    Ach ta lenost:)
  2. dzavel

    BMW 330d street racing (v ČR) !

    A dobrý spolehlivý auto, což měl - když bral tu zatáčku asi 200 tak se to auto ani nenaklonilo... To nemění nic na tom, že takého chuja za volant nepustit. Rozřezat gumy ať nemůže jezdit:bacha
  3. B sloupek máš barvenej nebo to je polep? Dík
  4. dzavel

    jaké povinne ručení?

    Zkus kouknout tady: http://www.top-pojisteni.cz/
  5. No během instalace koupených žárovek si zároveň necháš do auta instalovat odbornou firmou (mající k tomu potřebné oprávnění) nějaký měřič času svícení, na základě kterého pak budeš moci prodejci dokázat, že jsi opravdu nasvítil jen 699hod a tím pádem chceš peníze z5 popř. výměnu žárovky za jinou:aut Samozřejmě bych ještě doporučil si nechal od nějaké nezávislé odborné firmy zkontrolovat elektroinstalaci auta, abys měl v ruce případný papír o tom, že máš v autě ele. v pořádku a do žárovky šlo tolik proudu/napětí kolik má správně jít Tak jdu hledat odbornou firmu:D. Tak zcela vážně jsou prodejci (obecně) ochotni měnit kus za kus? Nemám s tím žádné zkušenosti.
  6. To jsem pochopil, jen nevím jak řešit tu případnou reklamaci (přeci jen žárovka za 280kč není málo).
  7. ne, ale pokud mají homologaci (přímo na žárovce bude znak \"E1\") a prodejce garantuje životnost 1000h tak do toho klidně jdi i za tu cenu Ptal jsem se prodejce na případnou reklamaci a dostal jsem tohle - jsem z toho jelen:myslim.
  8. Máte někdo zkušenost s tímhle? http://www.tuningshop.cz/zarovka-h7-long-life-12v-55w-px26d.htm
  9. dzavel

    Jak jsou na tom jinde?

    ...to už prestala byť pravda. Myšleno samozřejmě ironicky;)
  10. dzavel

    Jak jsou na tom jinde?

    Co třeba Škodovka? Levné auto, levné díly, levný servis. No proč to nekoupit.
  11. dzavel

    406 z bazaru

    Už ten seriozní pozdrav:potlesk Já jsem si koupil auto přes avízo. Něco se tam dá najít, kukni 406 1.8i nebo 406 1.9TD Záleží jestli je pro tebe lepší bazar nebo soukromá osoba. V Ostravě jsem prolezl asi 10 bazarů a samé bouračky nebo vysoká cena.
  12. dzavel

    406 z bazaru

    Když jsem kupoval auto, tak jsem zavadil i o tento bazar. Na email vůbec neodpověděli a po telefonu zas nic neřekli:bojim Raději koukni jinam.
  13. dzavel

    Výlet do muzea Peugeot ve Francii.

    Kdyby se vyjíždělo z Ostravy, tak bych aji jel:)
  14. dzavel

    Ruční mytí nebo myčka..?

    Wapka je dobrej sluha, ale zlý pán. Kamarád dal velkej tlak a slezla mu barva:D. Většinou myju doma, ale pokud není čas tak myčka:). Kolik jste dali nejvíc za myčku?
  15. dzavel

    Dodělání klima 406

    S tatíkem jsem předělával klimu ve fabii (mel dvě - jedna fabie ťuklá na předek a druhá bok), samozřejmě tatík chtěl tu bez klimy (lepší stav) a klimu dodělat:roll. Krom dodělání kabeláže (mnohdy napojení na stávající) se musela upravit jendotka a přehodit komplet topení-chalzení. Práce asi na týden, ale vše funguje:super Takže pokud nemáš co dělat a seženeš vše potřebné za rozumný peníz tak do toho jdi;)
    • 19
  16. dzavel

    308 SW další krasavec

    Tak jsem asi jedinej, ale předek se mi nelíbí, zato zadeček je krásnej;)
    • 20
  17. dzavel

    diagnostika P206 v Ostravě

    Diagnostiku jsem schopen udělat, ale estli přestal svítit check engine tak se patrně jednalo o sporadickou chybu (pokud se nebude opakovat, bude nějakou dobu uložena v jednotce a pak se smaže).
    • 11
  18. dzavel

    dotaz na 306káře

    15\" 195/65 jsou asi moc, podle TP mají být 195/55, tak jedině vyzkoušet;)
    • 6
  19. to má asi z polska.. Ale nikde jsem se nedočetla,jsou to ceny s DPH nebo bez..? S pravdou ven! [upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic] Tak už vím vše:). Hasičák je z polska s platností do 01/2010. Má poslední 3 kusy, pak prý budou drahší. heled\':myslim ale když mi přičte to DPH a 100kc za poštu.. tak už to tak levně vypadat nebude:myslim se kouknu přímo po obchodech asi a nakonec uvažuju vzít i ten 2kilový.Zas taková zátěž mi to nepřipadá,protože stejně jezdím většinou jen sama, a málokdy beru přes půl nádrže benzínu. a pak si na mě může ohýnek vyblafnout!!! Mu dám..!!! Bude koukat!!!:bacha [upravil dne 18.3.2008 peugeotkovic] No jo, ale už předtím jsem psal, že cena je s DPH:). Pokud jsi z Ostravy tak máš dovoz zdarma;) O 2kg jsem taky uvazoval, jen nevím estli vleze pod sedadlo.
  20. to má asi z polska.. Ale nikde jsem se nedočetla,jsou to ceny s DPH nebo bez..? S pravdou ven! [upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic] Tak už vím vše:). Hasičák je z polska s platností do 01/2010. Má poslední 3 kusy, pak prý budou drahší.
  21. Nedávno zkoušeli podobné věci v \"Bořičích mýtu\" a vše co testovali značku odhalilo;)
    • 29
  22. Zřejmě existuje podobná spona na kterou by se to dalo přichytit Dík. Měl jsem na mysli spíš tu schránku:mad:.
  23. to má asi z polska.. Ale nikde jsem se nedočetla,jsou to ceny s DPH nebo bez..? S pravdou ven! [upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic] Nevím odkud to má, ale zjistím. Cena je s DPH.
  24. Pokud to nevadí udělám kamarádovi reklamu:). Hasičák 1Kg za 277kč To KoNG: není něco podobného i pro 306? (servicebox mi nejede)
  25. Nevím jak bisa, ale já měl s českou poštou těžké pořízení (nepochopí funkci domácího telefonu a nedokážou si přečíst ani jméno na zvonku-opakovaně). Nechci se ho zastávat, ale třeba to s tou poštou není jeho vina. Každopádně má co vysvětllovat. Dnešní zprávy mi o české poště potvrdily, že stojí za ho*no.
×
×
  • Vytvořit...