to má asi z polska.. Ale nikde jsem se nedočetla,jsou to ceny s DPH nebo bez..? S pravdou ven!
[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]
Tak už vím vše:). Hasičák je z polska s platností do 01/2010.
Má poslední 3 kusy, pak prý budou drahší.
heled\':myslim ale když mi přičte to DPH a 100kc za poštu.. tak už to tak levně vypadat nebude:myslim
se kouknu přímo po obchodech asi a nakonec uvažuju vzít i ten 2kilový.Zas taková zátěž mi to nepřipadá,protože stejně jezdím většinou jen sama, a málokdy beru přes půl nádrže benzínu.
a pak si na mě může ohýnek vyblafnout!!! Mu dám..!!! Bude koukat!!!:bacha
[upravil dne 18.3.2008 peugeotkovic]
No jo, ale už předtím jsem psal, že cena je s DPH:). Pokud jsi z Ostravy tak máš dovoz zdarma;)
O 2kg jsem taky uvazoval, jen nevím estli vleze pod sedadlo.