Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Aký máte názor na folie na 406

    Viděl jsem blázna co měl v předu propustnost 20% a parkoval do garáže se spuštěnými okny , s 75% propustností to bude o zvyku:super. Sebekvalitnější folie Ti nepomužou pokud bude nízká propustnost světla! Koukám, že informace od prodejců, že folie to auto zchladí fungují . Opravdu to tak ale není.
  2. dzavel

    Aký máte názor na folie na 406

    Y2K: Na předních nesmí být nikde. Pokud si dáš ty nejsvětlejší, tak máš možnost to v ČR ukecat (policajti nemají jak změřit propustnost). DE a AU Ti fláknou flasrt za hodně tmavá okna, za světlejší prý nic (nemám osobní zkušenost). romik1: se mi líbí, že uvažujete, že je tam nedám protože je to zakázané. A co třeba vidět na semaforech chodce, parkování a za špatné viditelnosti budete jezdit se staženýma oknama? EDIT: co tedy spíš reflexní folii? [upravil dne 5/4/11 10:53 dzavel]
  3. dzavel

    Aký máte názor na folie na 406

    Kdo je normální chce vidět ven:P Jak tmavé folie chceš?
  4. dzavel

    Individualni dovoz auta z Nemecka

    jen export:). pokud pojedeš po vlastní ose, tak počítej převozky+pojištění cca 150E. Co si nakonec vybral?
    • 11
  5. Zkus tento program - Unlocker Pokud nepůjde, tak používám linux Slax (malý operační systém, který bootuje z cd)
    • 13
  6. Známý koupil Forda z AAA. Po čase se ukázalo, že tam bylo měněno čelní sklo a o cca 20t km stočené budíky. Kontakt na prodávajícího sháněl týden (výmluvy: takový pán tu nepracuje, tel.vám dát nemužu, teď tu není apod.). Když se pánovi konečně dovolal, tak tvrdil,že to není možné. Následovala cesta do AAA a přímá konfrontace. Domluvili se na další schuzce kde to budou řešit. Na další schuzce už nebyl prodávající, ale jakýsi šéf a právník:). Známý dělal reklamačního technika IKEA, takže paragrafy znal, ale ani nezávislý posudek by mu nepomohl. A výsledek? = velmi dobře napsaná smlouva. Taky to zkusil, ale stočené km konkrétně v AAA nemá cenu řešit:super.
    • 70
  7. Nevím k čemu to chceš používat, ale diagnostiku s tím uděláš. Tak jak píše AKCZ na tak staré auto je zbytečné mít dražší diagnostiku, protože v řj není co nastavovat.
    • 12
  8. Fungovat bude, ale je to pouze na četní závad a základní diagnostiku. Planet zdiagnostikuje vic. Zásuvka je u pojistek.
    • 12
  9. dzavel

    Repase zadní nápravy

    Čti, hledej, přemýšlej a vyplň si profil.
    • 8
  10. dzavel

    Autobaterie

    Stalo se mi něco podobného: Baterka 44Ah s magickým okem, značku už nevím. Po cca týdnu auto nenastartovalo. Magické oko ukazovalo, že je baterka ok. Napětí měla menší, ale ne zas tak moc. Odběr jsem žádný neměl (teda cca 80mA). Nová baterka Varta 55Ah a už nic neřeším:super. Baterka byla asi šmejd a magické oko k hovnu .
  11. 406HDI v automatu? To jsem ještě neviděl. Jestli máš VIN, tak v serviceboxu najdeš typ.
  12. dzavel

    Autobazary Německo

    Zná všechny auta - pozná slepeninu? Nedělej si o bazarech v DE iluze, zvlášť u hranic. Otec kupoval auto z autosalonu mercedes a max spokojenost. Měl rok záruku, kterou využil jen z principu (závada se neprojevila, ale proč to nevyměnit, když je to v záruce:) ).
  13. Tak to jsem celkem překvapen. Ne netu furt někdo řeší repasy automatu a firmy, které to kdovíjak neumí. Je náročná výměna oleje v automatu, zvládnu to doma? Ajdamek: 530d zadokolka? Kolik papá ten motor ve městě?
  14. Vybírám auto s automatickou převodovkou (nepište pls, že manuál je lepší apod.). Otázka je snadná. Kdo vyrábí převodovky a do jakých aut je dodává (např. má ford vlastní automaty nebo je převzal od peugeotu atd.)? Zajímají mě hlavně auta ford, peugeot, audi, mazda od roku 2003. Google v tomhle mlči:ticho. Pokud máte vlastní zkušenosti s automatem, tak se prosím podělte .
  15. dzavel

    Návod k radiu

    Z pdf lze text kopírovat a pak vložit do překladače:roll .
  16. dzavel

    Jak odsazit a odpachovat notebook

    Ze spod můžeš vytáhnout baterku, kryt na HDD a paměti. Plomba je většinou jen na CPU, takže i povolením spodního krytu (pokud tam plomba není) se dostaneš na velkou část vnitřností.
  17. dzavel

    Jak odsazit a odpachovat notebook

    Do otvoru, který nasává vzduch dej kompresor a notas zapni, dokud pujde bordel ven, tak ho nech jet. V práci jsme vše čistili izopropylem - nezanechává skvrny. Na smrad pomůže asi jen přebít jiným smradem - voňavkou:D.
  18. dzavel

    Peugeot 508 SW v Autosalonu na Primě

    2.2 HDI a spotřeba 5,9L? To museli jezdit asi hodně zvolna .
  19. ? Máš kabel z routru zapojený do pc a žádný jiný?
  20. Wizarda dej tam kde máš zapojený kabel.
  21. Udělej reset (nastav tovární nastavení). Kabel z modemu dej do zdiřky WAN. Pokud je v routeru průvodce, tak zvol režim access point (AP) - zadej název sítě (SSID) - zadej šifrování WPA - ulož a restart. PC zapoj do zdířky LAN. Co teď funguje? Ano 802.11 b/g/n - zvol jen b/g.
  22. dzavel

    Návod k radiu

    Překlad zkus na třeba googlu. Pokud není český návod u zboží, tak ho můžeš to vrátit.
  23. To nevím ja firewall vypínám, jelikož vím kam lezu:). V jakém režimu router pracuje? Měl by být nastaven na AP. (wifi režim nastav jen na B/G)
  24. Co to je za router? Zkus do něj nahrát nový FW. UPC nemám, ale prý se někdy musí dát klonovat IP adresa. Firewall vypni.
×
×
  • Vytvořit...