Známý koupil Forda z AAA. Po čase se ukázalo, že tam bylo měněno čelní sklo a o cca 20t km stočené budíky. Kontakt na prodávajícího sháněl týden (výmluvy: takový pán tu nepracuje, tel.vám dát nemužu, teď tu není apod.). Když se pánovi konečně dovolal, tak tvrdil,že to není možné. Následovala cesta do AAA a přímá konfrontace. Domluvili se na další schuzce kde to budou řešit. Na další schuzce už nebyl prodávající, ale jakýsi šéf a právník:). Známý dělal reklamačního technika IKEA, takže paragrafy znal, ale ani nezávislý posudek by mu nepomohl.
A výsledek? = velmi dobře napsaná smlouva.
Taky to zkusil, ale stočené km konkrétně v AAA nemá cenu řešit:super.