-
Počet příspěvků
1 688 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
4
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele dzavel
-
Pošli prosím odkaz. Mám slíbeného místního chlaďaře, ale ten bohužel lítá po doktorech a nevypadá to s ním moc dobře.
-
Táák už jen doplnit klimu a je auto připravené na další kilometry :). Děkuji @PaKr za pomoc a ochotu.
-
Skutečný app killer ve smyslu "vynutit ukončení aplikace" - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.force.stop.app Možná lidi s dětičkami nepotřebují, nebo o tom ani nevědí. Umí upravovat čas strávený na mobilu (maximální hodinovou délku i odkdy dokdy) i v jednotlivých aplikacích apod. - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.kids.familylink
-
Antikorozní nástřik podvozku a ochrana dutin
dzavel odpověděl/a v tématu od davidse v sekci Peugeot 308
Není to přímo Ostrava, ale je to kusek - https://www.autochodura.cz/nastrik-dutin-a-spodku/ -
Tak odborníci jsem s poznámkami . Jako univerzál používám Sigmu, ale občas mi jako by mázne levý roh.
-
-
-
Tak pro ty kdo toto nezkoušeli, ale uvažují o tom, jsou zde testovací fotky. Nejsem extra fotograf, takže je docela možné, že profík by vytáhnul lepší fotky :). Za mě, to nestojí moc za tu práci, a opravdu tam jsou ještě tři šroubky a ne jen klik-klak
-
-
Některé makro fotky se mi tady zamlouvají. Asi se pustím do téhle upravy objektivu a uvidím
-
Mi se to stalo hodně dávno na 306tce 1,6benzín. Nenapadlo mě nic lepšího než dát na otvor vodní vysavač, utěsnit rukou......a vysál jsem hned dva ulomky
-
-
-
Znáš folie infrasol keram-X, nebo I-max? Za mě, nejde o to, že nabídneš své služby a klub by za to měl něco dostat. Dostane za to něco člen klub, který dělá klub klubem .... dá reference a při dnešní době najít někoho šikovného není zcela snadné Zrovna u tebe bych se nebál, že jsi tady čistě pro zisk PS: samozřejmě chápu, že jsou pravidla, někdy bych je prostě ohnul
-
Děkuji. Domluveno s panem "rumcajsem" . Nakonec jsem zjistil, že je to známý od známého...... . Vrakáč v Polomi mi přijde jako kalamita...resp ta paní absolutně neví co za auta má na place a to má všechny auta očíslované. Každopádně už mi chybí jen kapota v barvě. Tak kdo by věděl o stříbrné kapotě dejte vědět.
-
Super, tak prosím o info do SZ. Odmontovat je můžu sám, to je to nejmenší. Mi jde o tu barvu, nechci lakovat. Kam jezdíš? Já jsem zatím zkoušel dva vrakáče v Ostravě, no mám chladičovku a blatník
-
Má možnost převozu auta vlastními silami? Já nemám auto jak dopravit. Jaké díly máš? Zatím se mi povedlo sehnat jenom blatník v barvě
-
Ahoj, manželce se povedl na 206tce ťukanec...trošku se to pokroutilo :). Víte někdo o zručném karosáři v Ostravě + nejbližším okolí? Šlo by to srovnat nebo uříznout a navařit nový díl? Já bych se přikláněl ke srovnání. Díky dzavel Jo a sháním díly ve stříbrné barvě EZR....které díly je asi viditelné
-
SRY za OT Ferona je drahá jako prase. Doporučuji Akros v Ostravě Hrabové (nerez materiál a ceny ok). Jejich eshop a vyhledávání je na mě až moc podrobný....já tam vždycky přijdu s předlohou, případně mu řeknu co chci .
-
@ozzy56 tak tohle by mě fakt nenapadlo . Jde u benzínu čerpadlo vyndat bez sundání nádrže?
-
Včera u doktorky naměřen tlak 120/90. Hodinky ukázaly 125/80. Není to super přesnost, ale to fakt u hodinek asi nikdo nečeká . Já to beru jako orientační udaj, stejně jako ten tep.
-
cEugy73T0LHlKYla4CFGxqG6m2jFfx_6HHeMAjpCOcVE,4.mp4
-
Musel by vybírat před face. Myslím že mám . Oba zadní měchy 10t kč kus, ložisko předního pravého kola (cenu nevím), čidlo serva 1200kč, potom už jenom nafta. Parkuje se s tím hůře jak s dodávkou, volant jak z veteránu....zbytek jsou už jenom plusy