Přejít na obsah

Michael B

Uživatel
 • Počet příspěvků

  24
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Michael B

 • ID člena 70638
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 14. srpen

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 2008
 • Rok výroby
  2016

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  česká Třebová
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  michaelgelo@seznam.cz

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Michael B

  První servis - v kolika km ?

  Díky za odpověď, no nemyslím si že dělají diagnostiku jen tak většinou si to musíš zaplatit. Svíčky mi vyměnili při koupi i měnili olej. Najel jsem od koupi 3750km. Total tam dávají když je auto v záruce pak tam lejou kde co.
 2. Michael B

  První servis - v kolika km ?

  Ahoj, mám na autě 21500km a mám mít teď druhou prohlídku. Nevíte někdo, kde by se dal stáhnout seznam servisních úkonů na druhou a třetí prohlídku. Chci udělat servis jinde a né u Peugeotu, protože mi příjde nesmyslné platit 2x tolik za práci a ještě si brát dovolenou a jet 30km, když auto je po záruce. Moc díky.
 3. Michael B

  Vnitřní osvětlení P2008

  o.k. díky, nebyl jsem na internetu.
 4. Chi se optat neví někdo kde je spínač na vnitřní osvětlení ve dveřích? Dřív byl vidět při otevření dveří, ale na 2008 nic není, tak si myslím že bude v zámku, ale než rozdělám dveře lepší se zeptat. Chci si namontovat světlo do dveří, aby při otevření svítilo a byly vidět dveře, již několikrát se mi stalo, že jsem otevřel dveře a bral nákup a večer při tmě mě málem sejmul na kole. 3008/5008 to má pěkně udělaný, tak to chci taky provést.
 5. Michael B

  Klady a zápory Peugeotu 2008

  Ahoj Ježku jsem na to úplně stejně. Já tankuji již pouze od Benziny 100 okt. benzín a super. Spotřebu mám teda trochu vyšší, ale to asi proto že se rád svezu a využívám turbo. Jinak i30CW jsem měl taky a 2008 je lepší. Já mám na víčku pouze 98 nebo 100 tech 95 je škrtnutý a v návodu je nedoporučený.
 6. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Super, tak asi odzkouším jiný telefon. Myslím že bude problém v telefonu s tou hláškou. Telefon se připojí, ale pokaždé chce povolit seznam jmen i když předtím se třeba třikrát připojil.
 7. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Tak to blahopřeji. Pro nás kteří by to třeba chtěli byla by možnost napsat nějaký návod. Mohl by si založit vlákno, protože si myslím za ty peníze by to asi nebylo špatný a našlo by se dost lidí a nemusel by si to psát dokola. Kdyby si tam i hodil fotky montáže atd,... PS: měl bych na tebe dotaz, co mě štve je když spojím telefón s radiem tak to po každý chce povolit seznam a když dám příště nezobrazovat, tak to stále otravuje. A pokud nastoupím 5x mám pětkrát SMS a to mě ser... Mám Hauwei Y6 PRO. Myslím, že to asi bude telefonem......
 8. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Teda koukám na to jak si to bravurně vyřešil. Můžeš pro nás ostatní to popsat trocu lépe. Kde to koupit, co koupit atd... Pokud by ta insvestice byla co říkáš asi bych do toho také šel.
 9. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Právě jsem si to myslel taky, ale z technického odělení přišlo, že do modelu 05/ 2016 a níže záleží na tom jaký je tam svazek kabelů. Pokud tam není ten co má být musí se doplnit nový + BSI a je to prý hodně náročný a nedoporučuje se to. Nehledě cena předělání je cca 20 000,-Kč. Včera mi to ofiko poslali vdo mailu i z autosalónu, kde to také řešili a zjišťovali. No nic bude se muset zase mobil přidělat nad panel.
 10. Michael B

  Výběr motoru 2008

  V katalogu z r. 2016 to mají všechny auta P2008 od 1.5.2016. Zjistil jsem že výroba mého vozu byla před tímto datumem a tam ta vymoženost nebyla, bohužel mi prodejce tvrdil něco jiného. Dnes přišlo vyjádření z technického oddělení, že to lze do auta doplnit, ale bude to za 20 000,- Kč. Takže na to pěkně ser.. a budu používat mobil nad panelem.
 11. Michael B

  Diagnostika 2008ky...

  Ahoj mám také P2008 1,2 110k a výbava Allure, také jsem si myslel že má rádio Mirror link a bohužel nemá i když ve výbavě v konfiguraci je psaná podpora navigace z mobilu atd.... Taky mě to docela ser.., ale co se dá dělat. Hledám po netu nějaké náhrady nebo zainvestovat a koupit to origo rádio s Mirror linkem. Jsem zvědavej jak to dopadne co má Markusenka....
 12. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Díky za odkaz na ten jsem také koukal a bohužel tu ikonu Mirror link mi panel nezobrazuje. Už jsem zjistil že můj tel. je na hovno a nemá Mirror link.
 13. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Jj, díky. Telefon mi to nepodporuje, ale co mě zaráží ze tu ikonu mirroe link nemohu najít na radiu. Přitom mam mit radio s tim systém, aspoň se to piše ve vypisu z vyroby i z vin codu. Dnes jsem zkoušel flash disk písničky mp3 v pohodě, aele fotky mi nejdou a ani film spustit. Myslel jsem, ze to jiz umí nebo něco dělám blbě. Ma nekdo odzkoušeno nějaký mobil přes který jde ta navigace spojit s panelem? Budu menit telefon, tak neco co bude fungovat. V Peugotu mi tvrdil, že se pripravuje nějaký program, aby to fungovalo.
 14. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Jj, dnes jse to konecne odzkousel. Fuguje krásn ě
 15. Michael B

  Výběr motoru 2008

  Nebyl to moc času odzkoušet musím zítra. Jsou tam nastavený nějaký rychlosti a nešlo mi to spustit aby fungoval. Na H i30 to bylo jednoduchý a tady mi to nějak nešlo. Otočím knoflíkem a zapne se tempomat a pak bych měl mačkat na set + nebo set - a mělo by to fungovat. Pokud otočím knoflíkem tak se mi ukáže již nastavená rychlost 130 a pausa a tak ji zmáčknu a nic i když jsem mačkal + set. Nebo to dělám asi blbě? Spíš mě mrzí ten telefon s navigací ve výbavě to mám psané příprava atd.. ale ve skutečnosti to nejde.
×